HARJUMAA
Aruküla Põhikool 2
121. Mattias Paenurm 4.a klass
202. Johanna Paenurm 4.a klass
Harkujärve Põhikool 1
19. Kristofer Jussmann 3.a klass
Jüri Gümnaasium 1
102. Oskar Märtin 3.c klass
Kallavere Keskkool 1
54. Sergei Saal 9. klass
Kiili Gümnaasium 13
51. Annagreta Õismaa 9.b klass
52. Maret Luud 9.a klass
75. Kaur Palang 9.a klass
78. Kevin Jasson 9.b klass
79. Martin Riismann 9.b klass
84. Jako Amor 9.b klass
97. Helena Vahtramae 9.b klass
108. Tauri Tammaru 9.a klass
109. Carl Kunman 3.d klass
112. Mai-Ly Kristal 9.b klass
119. Kristi Pihlak 2.a klass
123. Brigitta Voogla 7.a klass
138. Kevin Kütt 9.b klass
Peetri Lasteaed-Põhikool 4
161. Oliver Lips 3.e klass
178. Kevin Kristlepp 3.e klass
180. Grete-Liis Suisalu 6.c klass
192. Joanna Maria Kärk 3.e klass
Prangli Tiim 6
1. Lauri Piirisaar Täiskasvanu
43. Kuldar Klaasberg Täiskasvanu
46. Siiri Piirisaar Õpetaja
62. Riivo Viliberg Täiskasvanu
118. Maime Linholm Õpetaja
206. Mattias Linholm 5. klass
Saku Gümnaasium 2
38. Paul Kang 3.d klass
161. Getriin Riimand 6.c klass
Turba Kool 1
199. Kevin Klemm 5. klass
Vaida Põhikool 1
142. Kevin Vorsmann 2. klass
Ääsmäe Põhikool 1
127. Priidik Kiilberg 3. klass
HIIUMAA
Emmaste Põhikool 6
13. Kristjan Ugam 5. klass
14. Samuel Sülla 3. klass
21. Margus Sõmer Õpetaja
98. Debora Saarnak 8. klass
104. Aveliin Post 3. klass
137. Annabel Nigu 4. klass
Käina Gümnaasium 4
42. Karl-Markus Kivioja 5. klass
103. Laur Hindrik Kartus 2. klass
110. Regita Luukas 7. klass
226. Karlis Saarna 5. klass
Kärdla Ühisgümnaasium 4
6. Maret Sõmer 9.a klass
14. Andres Sõmer 6.a klass
177. Oliver Matto 3.b klass
230. Meelis Sõmer 2.b klass
Palade Põhikool 1
139. Robin Rõmmel 3. klass
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1
185. Henri Kallas 3. klass
IDA-VIRUMAA
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 15
20. Argo Ers 6. klass
34. Gerli Teesalu 6. klass
38. Anar Allaste 12.a klass
41. Anne Oru Õpetaja
63. Darja Gužovskaja 6. klass
66. Markus Kuldmaa 10. klass
93. Helen-Kärt Käbin 6. klass
106. Maksim Kekisev 11. klass
117. Jonne Rooma 11. klass
128. Aleksandra Neroznikova 10. klass
150. Evelin Lass 8.a klass
169. Siim Pärss 5.b klass
187. Kennet Pisarev 2.b klass
200. Martin Taavet 2.b klass
225. Jolene Sarapik 6. klass
Lüganuse Keskkool 1
60. Kerle Nutonen 12. klass
Narva Keeltelütseum 43
4. Vladislav Protassov 3.c klass
4. Arseni Krivonossenko 6.d klass
10. Arkadi Romasin 11.c klass
13. Janika Mägi 2.d klass
16. Daniil Bondar 7.b klass
17. Ljubov Leznjova 5.d klass
21. Marika Mägi 2.d klass
24. Alesja Vardugina 8.b klass
31. Jevgenii Tsaikin 2.d klass
32. Artjom Plotnikov 3.d klass
34. Jegor Stsukin 3.d klass
41. Artjom Aksjonov 2.d klass
44. Janita Mikke 3.d klass
50. Arina Litvinova 2.b klass
56. Seva Dorofejev 3.c klass
59. Nikita Gorkov 3.c klass
68. Nikita Seljugin 2.b klass
69. Evelina Blohhina 3.c klass
74. Danila Tsetsetkin 6.d klass
77. Maria Jadrina 5.b klass
78. Tatjana Semjonova 5.d klass
81. Nikita Vaino 7.a klass
82. Aleksei Juzar 5.b klass
84. Kristina Vassiljeva 3.d klass
86. Uljana Leontovits 6.d klass
91. Daniil Vaino 7.a klass
92. Kirill Pavlov 7.b klass
105. Anastasija Snetkova 2.d klass
106. Anton Smirnov 6.d klass
108. Anastassija Haava 6.d klass
125. Aleksandr Rätsep 3.c klass
139. Irina Voitik 8.b klass
147. Nikolai Suhhov 3.c klass
160. Aleksandr Jegorov 2.b klass
171. Valerija Kregždaite 2.b klass
190. Veronika Babenko 2.b klass
191. Tamara Hussainova 4.a klass
194. Вячеслав Гордеев 3.d klass
196. Miroslav Oleksjuk 6.d klass
203. Kirill Nefjodov 5.d klass
215. Tiimur Otvagin 4.d klass
216. Kirill Botstarjov 3.d klass
242. Sofja Kudrjavtseva 5.b klass
Narva Kreenholmi Gümnaasium 13
29. Ivan Belov 4.a klass
47. Kirill Grigorjev 6.a klass
50. Igor Smirnov 6.a klass
61. Andres Naruson 6.a klass
79. Artjom Pritula 6.a klass
94. Liza Zvereva 6.a klass
170. Артем Пшеничников 3.c klass
205. Egor Moshnikov 6.a klass
210. Marija Bolsakova 5.a klass
211. Angelina Nazarova 6.a klass
216. Arina Nikulina 6.a klass
230. Anna Jerro 5.c klass
238. Vlad Vladimirov 6.a klass
Narva Pähklimäe Gümnaasium 9
2. Дима Овчинников 10.a klass
5. Jegor Jakovlev 5.a klass
28. Anastassija Krivitskaja 5.a klass
73. Arina Poluektova 1.a klass
79. Nikita Filyaev 1.a klass
107. Ksenija Buiko 1.a klass
128. Aleksandr Leonov 1.a klass
149. Елизавета Васина 2.d klass
225. Kristi Vink 1.a klass
Narva Soldino Gümnaasium 23
1. Arina Šarapova 3.e klass
2. Anastassija Lijepa 3.e klass
12. Алексей Исаков 3.d klass
21. Anton Gavrilin 6.a klass
36. Aljona Salnikova 3.d klass
40. Viktoriya Vorobieva 3.b klass
42. Андрей Петров 3.d klass
55. Nadja Davodova 3.d klass
57. Alisa Kachalova 3.d klass
65. Alina Ivanova 3.e klass
76. Katerina Semenova 3.e klass
82. Jegor Lukin 3.e klass
93. Maxim Kostishchin 2.a klass
100. Diana Gukovskaya 3.b klass
115. Olesja Rumjantseva 3.e klass
148. Ksenija Smolina 2.a klass
182. Aljona Gavrilova 2.a klass
196. Polina Polištšuk 2.a klass
208. Darja Petšurova 2.a klass
239. Дарья Кирсанова 3.a klass
240. Даниэль Изотов 3.a klass
242. Maksim Karpov 3.e klass
250. Антон Славянцев 2.d klass
Narva Vanalinna Riigikool 4
113. Arseni Nikitin 2.b klass
195. Jegor Vassiljev 3.b klass
214. Aleksandr Nikolas 5.a klass
235. Dmitri Frõzhenkov 6.b klass
JÕGEVAMAA
Adavere Põhikool 1
108. Anni Varjo 7. klass
C.R.Jakobsoni nimeline Torma Põhikool 3
123. Hindrek Klaos 9. klass
142. Kris Urvik 6. klass
203. Andro Schasmin 3. klass
Jõgeva Põhikool 7
32. Robin Kool 8.b klass
58. Marten Luhalaid 7.b klass
67. Karlis Kaschan 6.b klass
110. Ago Anderson 6.b klass
115. Uku Orupõld 7.a klass
133. Kristiina Tamm 6.b klass
194. Robin Major 4.a klass
Jõgevamaa Gümnaasium 4
9. Risto Rumask 12.a klass
37. Kevin Keek 12. klass
86. Ragnar Õunapuu 12.a klass
95. Vitali Nikolajev 12.a klass
Mustvee Gümnaasium 2
65. Rasmus Rohtla 9. klass
80. Erik Tarelkin 9. klass
Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
10. Helis Ojala 10.a klass
20. Jan Müür 10.a klass
26. Britta Pähkel 10.a klass
37. Sandra Saar 9.c klass
42. Martin Joonas Pariis 11.a klass
49. Sandra Kukk 10.a klass
71. Luisa Alnek 10.a klass
72. Oliver Siilbek 4.a klass
88. Sander Tõnissoo 8.c klass
91. Keilin Turjakas 9.c klass
100. Karl Kolts 9.c klass
112. Markus Orav 7.c klass
121. Mai-Liis Kelder 9.c klass
132. Kristo Villemson 10.a klass
136. Saveliin Uusküla 11.a klass
140. Triin Helen Pariis 9.c klass
142. Kaimo Aljas 10.a klass
192. Arles Glaser 4.a klass
Tabivere põhikool 1
197. Karl Kurs 3. klass
Voore Põhikool 1
48. Annika Lippur 6. klass
JÄRVAMAA
Imavere Põhikool 2
82. Kadri Jürissaar 9. klass
89. Indrek Tamm 5. klass
Koeru Keskkool 4
68. Mirjam Aan 11. klass
85. Laura Lehtmets 11. klass
87. Lennar Lehtmets 11. klass
221. Grete Grünmann 4.b klass
Paide Gümnaasium 9
70. Cevin Liivat 4.a klass
83. Simon Usar 3.c klass
100. Mairot Jaas 6.b klass
170. Martin Leotoots 6.b klass
181. Heidy Heleen Trug 6.b klass
202. Kirke Pärn 3.b klass
220. Markus Renser 6.a klass
223. Nele Kivimurd 6.a klass
243. Egert Suits 3.c klass
Paide Ühisgümnaasium 1
129. Kathleen Allmere 12.b klass
Retla Kool 1
117. Aldo Lengert 8. klass
Roosna-Alliku Põhikool 3
39. Marcus Bindevald 5. klass
124. Jaanika Alliksoo Õpetaja
176. Andre Saare 4. klass
Türi Põhikool 3
92. Andre Oliver Apsolon 3.c klass
111. Andero Lavrinenko 5.c klass
206. Samuel Beekmann 3.c klass
Türi Ühisgümnaasium 1
89. Tanel Maasalu 11.a klass
LÄÄNE-VIRUMAA
Haljala Gümnaasium 1
158. Teiren Tõld 3.b klass
Jäneda Kool 1
58. Ülle Oru Õpetaja
Kadrina Keskkool 8
6. Georg-Harald Nagel 11.a klass
18. Anvar Sild 6.a klass
30. Kirsti Kasemets Õpetaja
85. Jarekkarl Kunman 11.a klass
97. Fredi Normak 11.a klass
104. Mari Onton Õpetaja
175. Minna Lilleoja 6.a klass
231. Berta Laaniste 6.a klass
Rakvere Gümnaasium 1
70. Mikk Bobõlski 3.b klass
Tamsalu Gümnaasium 15
1. Kristina Pešehodko 11. klass
9. Eva-Maria Raudsepp 3.b klass
19. Mari-Liis Tšigina 5.b klass
44. Kauri Suur 9. klass
59. Liis Vettik 11. klass
60. Karl Oskar Vikk 3.a klass
69. Teele Kaldaru 9. klass
74. Ketter Kõre 11. klass
84. Marjana Amur 11. klass
86. Ceilis Keermann 11. klass
95. Annike Kaldaru 3.a klass
99. Maiko Metsalu 9. klass
124. Roger Kaegas 7.b klass
132. Kai Budrikas 9. klass
148. Kerttu Leimann 11. klass
Tapa Vene Gümnaasium 1
137. Anneli Morgenson Õpetaja
Vasta Kool 4
39. Eevi Laidinen Õpetaja
106. Olger Tauer 2. klass
126. Carl Henrig Järvepere 4. klass
144. Sabina Vjazitskaja 2. klass
Veltsi Lasteaed-Algkool 1
243. Risto Ridal 4. klass
Vinni-Pajusti Gümnaasium 26
17. Marti Poolakese 3.a klass
19. Magnus - Martin Mesi 10.a klass
22. Raimond Järg 5.b klass
27. Cristo Virunurm 3.a klass
29. Helena Reimann 8.b klass
36. Merje Morozova Õpetaja
48. Kevin Keivabu 3.b klass
56. Mart Vaino 10.a klass
58. Roland Järg 2.b klass
64. Mirttel Tovstsik 5.b klass
71. Henri Matias Eliste 3.b klass
75. Georg Daniel Vahtramäe 6.a klass
87. Viktoria Anton 3.a klass
96. Grethe Reedi 5.b klass
99. Anastasia Šimuk 5.b klass
119. Rait Isotamm 10.a klass
150. Simar Alama 2.b klass
156. Andris Vahula 3.a klass
176. Lisanna Tõnne 3.a klass
177. Kaila Mäesalu 5.b klass
183. Nikolai Aršinnikov 3.a klass
215. Angela Mägi 3.b klass
224. Sanno Soomlais 2.b klass
232. Rait Pärs 6.b klass
247. Carmen Krihvel 3.b klass
249. Hanna Marie Eliste 5.b klass
Väike-Maarja Gümnaasium 3
34. Tarvi Kivipõld 12. klass
146. Mairo Kivipõld 8.a klass
184. Ege-Ly Petermann 6. klass
LÄÄNEMAA
Haapsalu Linna Algkool 9
23. Pärtel Ruut 4.c klass
91. Veiko Vilta 5.b klass
123. Alexis Rebane 3.c klass
153. Martin Oliver Kollom 2.c klass
154. Jonathan Erwin Cohen 5.b klass
155. Marie Keldrima 5.b klass
195. Agne Andra Ploom 4.c klass
205. Markus Rafael Kalda 3.c klass
239. Geily Sillaste 5.c klass
Läänemaa Ühisgümnaasium 1
28. Johanna Õun 11. klass
Metsküla Algkool 3
59. Samuel Kastepõld 4. klass
72. Eva-Maria Kastepõld 3. klass
127. Pille Kaisel Õpetaja
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 14
26. Arseni Hohlatov 3. klass
55. Jaagup Eks 5. klass
57. Andra Reidla 6. klass
73. Kermo Ilau 6. klass
83. Sirje Sinitskaja Õpetaja
96. Andreas Sillaste 3. klass
123. Elise Pihlakas 5. klass
135. Jelizaveta Salihova 6. klass
151. Reio Ilau 6. klass
160. Jakob Lemvald 4. klass
167. Ilja Romanov 2. klass
179. Denis Krjutškov 5. klass
212. Marvel Leesment 4. klass
219. Maian Tohver 6. klass
Virtsu Kool 3
18. Siivi Jõgi Õpetaja
9. Alari Nuut 6. klass
144. Elger Loops 6. klass
MAAKONDADEVAHELINE
Alcatrazi ujumismeeskond 3
4. Imre Purret Täiskasvanu
22. Külli Purret Täiskasvanu
103. Lauri Takk Täiskasvanu
PÕLVAMAA
Krootuse Põhikool 20
33. Kristiina Konks 9. klass
35. Hele Luht Õpetaja
36. Vägev Veeroja 6. klass
45. Kelli Parind 6. klass
47. Gert Air Allas 9. klass
55. Fredy Palo 8. klass
84. Elis Soo 5. klass
99. Välek Veeroja 3. klass
102. Kata Kindsigo 8. klass
105. Keithlin Michelson 7. klass
108. Katriin Sirol 3. klass
111. Katrin Valdas 7. klass
113. Nelli Ojasaar 8. klass
140. Lisete Härma 5. klass
143. Ludvig Kindsigo 8. klass
149. Kerttu Konks 4. klass
171. Armand Tennosaar 6. klass
207. Janek Oja 6. klass
228. Heiko Laane 2. klass
231. Taavet Kindsigo 2. klass
Mammaste Lasteaed ja Kool 2
35. Marcus Adamson 2. klass
156. Mart Kirotar 6.b klass
Mikitamäe Kool 3
93. Tõnu Puieste Õpetaja
95. Jaana Jermotšenko 8. klass
143. Liisa Kallari 9. klass
Orava Põhikool 1
48. Kadri Kivit Õpetaja
Põlva Ühisgümnaasium 3
50. Tiina Saago Õpetaja
64. Rene-Kristjan Jyrioo 9.a klass
248. Indrek Nemvalts 4.b klass
Räpina Ühisgümnaasium 1
188. Harri Mähar 5.a klass
Saverna Põhikool 20
7. Ivi Luht Õpetaja
19. Merike Tamm Õpetaja
25. Carolyn Lumi 8. klass
25. Märt Hõlst 9. klass
31. Virgi Ülpri 8. klass
40. Valter Kuld 7. klass
44. Paula Bogdanov 9. klass
62. Jaako-Aulis Kull 3. klass
62. Getter Linde 8. klass
76. Hardi Häelme 8. klass
89. Edith Varb 9. klass
100. Heiamar Tamm 8. klass
114. Kevin Nigol 3. klass
116. Edgar Kuld 4. klass
131. Erik Patrik Hainsoo 9. klass
132. Kristjan Juronen 6. klass
141. Mona Rea Nerva 2. klass
144. Erik-Villem Lehtmäe 7. klass
175. Kärol Mägi 2. klass
227. Hugo Ermel 3. klass
PÄRNUMAA
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 66
2. Helene Loorents 6.a klass
6. Triinu Kirschbaum 3.a klass
12. Kennert Rannama 4.a klass
12. Taavi Illi 12. klass
14. Ago Tominga 12. klass
18. Greete-Liis Krapp 3.a klass
23. Sander Saarpere 8.b klass
24. Eke Tominga 11. klass
30. Karl-Martin Krapp 5.b klass
32. Oliver Rätsep 4.a klass
33. Mart Leesi 12. klass
35. Ranet Leets 12. klass
38. Marie Kielas 5.b klass
39. Andri Rattam 3.a klass
41. Ewert Ubaleht 8.a klass
45. Anna-Liisa Antson 11. klass
46. Laura Simson 4.a klass
47. Elisabeth Kask 3.a klass
49. Mihkel Nuut 12. klass
59. Robert Tõnisson 10. klass
61. Elisa-Johanna Lindov 3.a klass
62. Hanna Tali 4.a klass
68. Randar Rätsep 4.a klass
69. Rasmus Rist 4.a klass
70. Pille-Riin Kahro 11. klass
72. Tauno Kase 10. klass
88. Kendra Rosen 7.a klass
93. Marili Loorents 10. klass
96. Henrik Romanenkov 12. klass
102. Johanna Tammist 4.a klass
106. Kaisa Paru 12. klass
107. Epp Loviisa Pärtel 8.a klass
111. Allan Rist 10. klass
114. Emma Vill 7.a klass
114. Joonas Välja 10. klass
118. Sander Kuningas 8.b klass
122. Kristel Tallo 12. klass
125. Lisanne Lensment 5.b klass
126. Andreas Vahter 8.a klass
129. Grethe Karoline Kaljaste 3.a klass
131. Janek Mändmets 5.a klass
134. Roos-Marleen Ringas 3.a klass
134. Hans-Kristjan Raid 4.a klass
135. Albert Suur 3.a klass
136. Maik-Markus Kaasma 5.b klass
136. Johann Sepp 12. klass
137. Janno Talumaa 8.a klass
139. Madis-Mattias Lind 10. klass
145. Tõnis Hendrik Tallo 3.a klass
147. Kristofer Robin Grün 4.b klass
147. Kreete-Lisett Remmelgas 7.a klass
148. Väino Daum 10. klass
150. Eliise Mändmets 4.a klass
164. Krister Lensment 5.b klass
165. Thomas Samuel Berg 4.a klass
166. Merliin Kollamaa 6.a klass
168. Sandra Kivimurru 3.a klass
178. Lilit Aldoja 6.b klass
187. Sten Stamm 6.b klass
193. Rauno Einmann 5.a klass
197. Jaan-Markus Raid 4.a klass
210. Hedvig Annast 3.a klass
233. Johannes-Aleksander Raid 6.a klass
236. Tauri Kovalevski 3.a klass
244. Berit Vahter 4.a klass
245. Ragne Gromov 5.a klass
Metsapoole Põhikool 3
61. Elsa Kivaste Õpetaja
102. Allar-Len Nõmmesalu 9. klass
208. Kaja Allik 6. klass
Paikuse Põhikool 1
128. Maert Mägi 9.a klass
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2
166. Rasmus Tilk 3.c klass
174. Laur Saks 3.c klass
Pärnu Mai Kool 60
3. Laura Viikberg 2.a klass
11. Oskar Kuningas 3.a klass
15. Kert Johan Sommer 3.b klass
16. Mirjam Kits 6.c klass
20. Tanel Meos 3.b klass
22. Martti Triksberg 8.c klass
24. Liisbet Sepp 2.a klass
28. Harriet Haas 2.a klass
30. Daniel Grents 2.a klass
33. Katariina Golubtsov 2.a klass
33. Jan Erik Adams 4.a klass
45. Reiko Mägi 3.b klass
49. Madis Kutsar 3.b klass
49. Arno-Kert Kaas 4.a klass
52. Merit Roseniit 2.a klass
53. Andri Hall 2.b klass
60. Matias H. Nurmik 4.a klass
64. Hanna Andla 9.b klass
65. Reet Juurikas Õpetaja
66. Kristjan Saluvere 3.b klass
75. Marlon Sau 1.b klass
77. Kaspar Aus 3.a klass
85. Risto Sein 3.a klass
86. Rondo Mikko 1.a klass
88. Alex Šunjajev 6.c klass
90. Lucas Gurimski 2.a klass
97. Laurits Viidebaum 2.a klass
97. Madis Moos 4.b klass
98. Greteliis Jürissoo 2.a klass
98. Andro Karuks 4.a klass
103. Kenneth Liidemaa 4.a klass
107. Anette Abel 4.a klass
111. Marleen Sutt 3.b klass
113. Martin Kruusenvald 5.b klass
120. Kevin Laanepõld 9.b klass
126. Annaliis Heinla 9.b klass
127. Heleriin Atna 4.a klass
131. Mattias Viidebaum 3.a klass
131. Maarja Basihhina 9.b klass
133. Erko Nigula 3.b klass
141. Krethel Tiits 5.b klass
145. Otto Gustavson 8.c klass
146. Artur Srtiz 3.b klass
149. Brandon Loorits 9.b klass
152. Hannes Reimal 2.a klass
163. Julia Ivanova 3.b klass
169. Merili Raadik 2.c klass
172. Mia Orm 3.c klass
173. Henry Sarapuu 3.a klass
186. Liis-Brigitt Gerats 3.a klass
193. Annabel Vares 3.a klass
198. Silver Saulep 2.a klass
198. Marta Kohv 5.b klass
207. Andreas Simson 2.d klass
223. Mattias Tamm 3.c klass
224. Inge-Marie Köösel 5.b klass
234. Marta Pauliine Mihkelson 1.b klass
238. Rigert Salo 3.b klass
240. Liise-Marie Kriis 4.a klass
241. Illimar Padul 2.a klass
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 15
8. Kätlin Kits 7.b klass
35. Robin Limberg 6. klass
40. Karolin Stimmer 12. klass
63. Mihkel Vallap 12. klass
67. Piret Rõigas Õpetaja
67. Gregor Kaevats 7.a klass
76. Karl Keskküla 5.a klass
80. Kärolin Siig 7.b klass
99. Annika Sarapuu 11. klass
109. Jornas Iisak 12. klass
133. Anett Maria Reinas 7.b klass
142. Grete Maruste 8. klass
182. Liisa Maria Kerge 5.b klass
229. Romeo Pärgma 5.b klass
234. Lauren Kivimägi 5.b klass
Pärnu Vabakool 1
117. Tristan Erm 2. klass
Pärnu Ühisgümnaasium 1
32. Piret Sommer 12.a klass
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 1
144. Klaarika Prii Õpetaja
Surju Põhikool 9
6. Birthe Lall 4. klass
17. Chris Kruusimägi 8. klass
37. Kristjan Link 3. klass
57. Kristo Saaliste 7. klass
81. Kert Kruusimägi 5. klass
118. Angela Lage 6. klass
124. Markus Heiter 2. klass
134. Ave Kartau Õpetaja
134. Gert Leppik 7. klass
Tori Põhikool 1
136. Rasmus Ulp 3. klass
Uulu Põhikool 1
248. Rudolf Harald Kivi 2. klass
Kehtna Põhikool 3
18. Väino Kundla Õpetaja
101. Tõnu Saarelaan 9. klass
167. Tanel Toomla 6. klass
Kohila Gümnaasium 2
148. Sten Reins 4.b klass
159. Markus Kala 1.a klass
Märjamaa Gümnaasium 6
51. Elvis Toomistu 6.a klass
81. Kristen Vaher 2.a klass
189. Ragnar Palmiste 2.a klass
209. Tony Lehtsalu 4.a klass
219. Aleksander Vassjliev 2.b klass
249. Andreas Post 2.a klass
Rapla Ühisgümnaasium 8
10. Karlis Bollverk 3.a klass
12. Kristin Düüna 8.a klass
26. Siim Düüna 12. klass
30. Daniel Tootsman 10. klass
73. Sten Pavelson 12. klass
164. Ketlin Kõiv 3.a klass
209. Lydia Helene Teder 3.a klass
226. Kaspar Krill 3.a klass
Valtu Põhikool 1
128. Ahto Liivamäe 6. klass
Vana-Vigala Põhikool 1
14. Marje Orav Õpetaja
SAAREMAA
Kärla Põhikool 1
31. Triinu-Liis Torri 6. klass
Muhu Põhikool 5
81. Kaire Looris 8. klass
95. Kadri-Liis Kolk 6. klass
115. Kristiina Veskimeister 8. klass
125. Karen Saksakulm 9. klass
183. Miko Pärn 6. klass
TALLINN
Muu asutus 1
69. Vallo Varjo Täiskasvanu
Olen kodune 1
7. Aleksander Tserezov Täiskasvanu
Rocca al Mare Kool 1
85. Markus Lipp 4.c klass
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3
87. Kristiina Velleste 9.b klass
135. Mark-Marken Pajo 9.a klass
157. Gregor Harry Tuul 4.b klass
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1
165. Kieron Keven Riima 3.a klass
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1
29. Theodor Künnapuu 10. klass
Tallinna Prantsuse Lütseum 21
3. Kristiina Vain 11.a klass
26. Melmariin Salumäe 6.b klass
43. Isabel Silla 9.a klass
52. Airon Oravas 9.a klass
55. Gamithra Marga 9.b klass
60. Kuno Kolk 9.a klass
66. Annaliisa Mäletjärv 9.a klass
72. Marie Ojamaa 9.a klass
90. Victoria Helenurm 10.b klass
109. Christina Raaga 11.a klass
113. Oliver Püvi 10.b klass
116. Carmen Kala 9.a klass
121. Aaron Otto Stalde 9.a klass
130. Laur Edvard Lindmaa 8.a klass
139. Kaarel Fridolin 6.b klass
140. Hendrik Jalakas 11.a klass
145. Heleri Rebane 9.a klass
146. Anett Peel 9.b klass
149. Anette Mäletjärv 11.a klass
201. Linda Tälli 6.a klass
228. Anna Brettin Suursalu 6.b klass
Tallinna Saksa Gümnaasium 17
22. Siim Strandson 2.c klass
29. Oliver Veltmann 2.c klass
34. Liisa Gatski 10.b klass
40. Eneli Veltmann 6.c klass
51. Mark Anry Kriisa 3.b klass
80. Triin Erala 3.b klass
110. Marta Schotter 3.b klass
118. Iris Kull 3.b klass
120. Riho Sild 6.c klass
132. Märt Aunroos 3.b klass
158. Stella Nahkur 4.b klass
173. Eliise Rannula 5.a klass
180. Rasmus Maivel 3.b klass
188. Sander Saagpakk 2.c klass
199. Maria Juuse 3.b klass
222. Riko Kolts 2.c klass
237. Kevin Lillemets 3.a klass
Tallinna Tehnikagümnaasium 5
204. Loreta Alaküla 1.b klass
235. Karl Erik Olde 3.b klass
236. Liis Marii Kivi 4.b klass
237. Mirtel Migur 4.b klass
25. Trent Asso Tõnisson 4.b klass
Tallinna Õismäe Vene Lütseum 21
3. Konstantin Gorbatovski 4.a klass
23. Edgar Bojev 3.b klass
28. Artjom Savin 7.b klass
64. Artur Kann 1.b klass
66. Evelina Grunin 4.a klass
78. Vladimir Bolhovitin 3.a klass
83. Daniel Halvorsen 6.c klass
92. Maksimilian Tsenkman 6.c klass
104. Aleksei Popov 5.a klass
105. Andrei Kuznetsov 5.a klass
114. Daniil Savin 4.a klass
120. Karina Simanovitš 3.a klass
13. Arseni Zadvornov 7.a klass
141. Andrei Grigorjev 8.b klass
145. Artyom Davydik 6.c klass
155. Artur Kirejenkov 3.b klass
213. Kirill Serikov 2.b klass
218. Katarina Zemljanski 5.k klass
222. Milana Sepp 5.a klass
233. Maksim Semenjuk 1.b klass
246. Катарина Хирви 2.c klass
Gustav Adolfi Gümnaasium 43
2. Kerttu Saadi 8.c klass
5. Tiit Piibeleht 12.b klass
9. Stella Veski Täiskasvanu
11. Rasmus Talts 4.a klass
11. Henri Roos 10.b klass
15. Elisa Litvin 10.d klass
27. Karl-Kristjan Kruusi 12.b klass
36. Rasmus Kisel 12.b klass
39. Taavet Kalda 10.b klass
47. Kätriin Kukk 12.b klass
48. Tõnis Tõnison 12.b klass
53. William Vaask 12.b klass
56. Maria Jõgi 12.b klass
61. Raido Mererand 12.a klass
63. Nikita Brezgin 3.b klass
68. Rain Mürkhain 12.b klass
71. Sander Metsküla 9.c klass
76. Kristin Talimets 12.b klass
77. Mart Siilsalu 11.b klass
79. Tiina Lõhmus 12.a klass
80. Mart Narva 5.b klass
82. Mihkel Leib 12.b klass
90. Rasmus Zalite 12.b klass
94. Kristel Tamm Õpetaja
96. Roosi-Ann Tõlgu 10.d klass
101. Anette Anslan 10.d klass
104. Risto Vähi 10.b klass
105. Ragnar Koplimaa 8.c klass
107. Mihkel Kaarel Raidal 11.b klass
110. Johann Zeiger 10.d klass
116. Uku Burmeister 10.b klass
122. Martin Melnikov 12.b klass
125. Silver Kera 11.b klass
127. Juhan Tiitus Raidal 8.c klass
129. Karl Penu 12.b klass
130. Meeri Vainola 10.d klass
133. Johan Tõugjas 10.d klass
135. Frida Laigu 10.b klass
141. Riina Timmermann Õpetaja
150. Ian-Andreas Rahn 11.d klass
157. Robert Raag 3.b klass
221. Ricojakob Kask 3.a klass
229. Sten Martin Kalle 3.a klass
Tallinna 21. Kool 2
103. Kadri Hiob Õpetaja
140. Holger Paulus 1.b klass
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
7. Aleksander Voronkov 6.a klass
27. Natalja Suvorova Õpetaja
112. Nikita Razguljajev 6.a klass
115. Polina Bogdanova 6.a klass
129. Sergei Razguljev 6.a klass
138. Mihhail Kolobov 4.a klass
213. Karina Vasenko 6.c klass
Tallinna Pae Gümnaasium 1
24. Mark Tiškov 4.b klass
Tallinna Reaalkool 3
20. Riin Saar Õpetaja
116. Karl-Ustav Kõlar 3.a klass
220. Trevor Karro 2.a klass
Elva Gümnaasium 1
120. Marta Külaots 7. klass
Hugo Treffneri Gümnaasium 3
3. Karl Martin Koppel 10.e klass
5. Getter Põru 12.a klass
51. Märten Aardevälja 10.c klass
Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 1
246. Leo-Martin Pala 4. klass
Konguta Kool 2
201. Kärolin Kiin 3. klass
232. Mirta Šanin 3. klass
Kuuste Kool 1
162. Grethe Guhse 1. klass
Luunja Keskkool 6
8. Arko Kasemets 3. klass
16. Daniel Ilves 3. klass
91. Joosep Pärnalaas 3. klass
124. Rando Lukk 4.b klass
126. Rasmus Kaldoja 3. klass
212. Markkus Puidak 3. klass
Lähte Ühisgümnaasium 3
43. Lisette Lehtme 2.b klass
94. Elar Udumets 2.a klass
211. Artur Kaasik 2.b klass
Melliste Algkool-Lasteaed 1
186. Rain Põld 6. klass
Miina Härma Gümnaasium 7
10. Oliver Tennisberg 5.b klass
15. Richard Luhtaru 8.b klass
53. Randar Vahtrik 4.b klass
67. Karina Saealle 2.a klass
71. Eliise Lõhmus 6.b klass
98. Karl Paul Parmakson 8.a klass
112. Tõnu Uustare 3.a klass
Muu asutus 1
23. Laivi Pani Täiskasvanu
Tartu Hansa Kool 1
78. Kadi Kilgi 10.b klass
Tartu Kesklinna Kool 1
74. Toomas Tennisberg 8.b klass
Tartu Kivilinna Kool 12
1. Jaan Otter 6.b klass
5. Eerik Pärtel Kull 1.c klass
7. Ralf Robert Paabo 2.b klass
8. Hugo Pani 4.b klass
25. Oliver Kristof Sokk 3.b klass
74. Adeliis Karro 2.b klass
101. Jasper Lätt 4.c klass
117. Lauri Leppik 6.c klass
130. Henri Prillop 1.d klass
138. Oskar Saareall 2.b klass
241. Aivo Liivat 4.c klass
244. Sander Lepik 3.b klass
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 1
4. Kertu Tilga 12.d klass
Tartu Mart Reiniku Kool 5
119. Markus Jõeveer 6.d klass
189. Rico Siim 6.d klass
200. Karlis Karro 6.d klass
204. Kaur Jansen 6.d klass
247. Helen Vaino 6.d klass
VALGAMAA
Otepää Gümnaasium 2
54. Morten Oscar Orussaar 2.a klass
151. Robin Mathias Müür 2.b klass
Palupera Põhikool 3
50. Valdis Meos Õpetaja
119. Relika Kalbus Õpetaja
168. Danjel Juškin 5. klass
Pühajärve Põhikool 9
41. Ats Rästa 6. klass
56. Oliver Kiho 6. klass
58. Joonas Aart 6. klass
77. Maie Eensalu Õpetaja
137. Katriin Ostrak 2. klass
152. Simon Nõgel 6. klass
154. Paula Puksov 2. klass
162. Marten Belov 6. klass
191. Ander Alliksaar 3. klass
Tsirguliina Keskkool 12
45. Allar Roosenberg 10. klass
46. Aivo Akkus 12. klass
54. Vaike-Liine Rehkalt 9. klass
57. Kristel Pruks 10. klass
63. Liis-Marleen Akkus. 8. klass
89. Kätlin Reinhold 1. klass
121. Markus Põder 3. klass
122. Karl-Martin Kutsar 6. klass
163. Eros Karm 6. klass
172. Krista Zõhtsõk 6. klass
181. Chris Marcus Krahv 3. klass
217. Kevin Põder 3. klass
Tõrva Gümnaasium 3
94. Kevin Sults 11.a klass
147. Joel Viskov 11.a klass
185. Maria-Helena Lüüs 4.a klass
VILJANDIMAA
Jakobsoni Tiim 3
8. Marius Siigur Täiskasvanu
70. Mart Meos Täiskasvanu
92. Mirjam Põldsaar Täiskasvanu
Kalmetu Põhikool 3
138. Moonika Raidmäe 9. klass
174. Marta Poolakese 6. klass
218. Joosep Poolakese 2. klass
Kildu Tiim 4
13. Ene Adams Õpetaja
16. Eveli Adams Täiskasvanu
21. Tiina Torim Täiskasvanu
83. Erki Adams Täiskasvanu
Kildu õppekoht 1
43. Ergo Adams 6. klass
Olustvere Põhikool 4
52. Kirke Reier 5. klass
90. Kusti Reier 5. klass
190. Merilyn Sarikas 5. klass
250. Kristjan Soomets 5. klass
Paistu Kool 1
44. Triinu Orav 6. klass
Suure-Jaani Kool 15
15. Anna-Liisa Joandi 5.a klass
37. Kuldar-Maano Umal 5.b klass
53. Anneli Joandi Õpetaja
65. Ingrid Aule 5.b klass
73. Jaanika Reier Õpetaja
87. Lota Otsus 6. klass
130. Raneli Sonk 5.a klass
143. Robin Selberg 3. klass
143. Robin Kiisma 5.b klass
146. Anett Joandi 4. klass
153. Iiris Salm 6. klass
159. Anete Puusta 5.b klass
184. Henri Kuusalu 1.a klass
217. Sandra Kiisma 5.b klass
227. Kevin Kivisild 5.b klass
Tääksi õppekoht 1
75. Johanna Jürmann 8. klass
Viljandi Gümnaasium 3
31. Kaspar Keerup 11. klass
38. Kerli Zirk 12. klass
42. Elina Torim 12. klass
Viljandi Paalalinna Kool 1
17. Margit Nerman Õpetaja
VÕRUMAA
Antsla Gümnaasium 9
27. Diana Ots 5.a klass
46. Maik Hellamaa 3.b klass
54. Signor Kukk 5.a klass
88. Heiro Mets 2.a klass
101. Elger Heitur 3.a klass
109. Anett Ruven 5.a klass
122. Triine Beate Tagamets 3.b klass
214. Karel Meitsar 3.a klass
245. Gerda Lepik 3.a klass
Kuldre Kool 1
179. Ott-Saamuel Oja 2. klass