Projektid ja Minu Miksikese tellimine
Miksikesed soovivad kõigile põnevat ja teadmisterohket uut kooliaastat!
Minu Miksikest ja/või pranglimist on järgmiseks õppeaastaks tellinud 117 kooli [01-09]
Kõigil, kes pole tellimust esitanud, puudub 1. septembrist juurdepääs tasulisse osasse.
Minu Miksikese tellimine 2015/2016. hooajaks! [26-08]
Tellida saab Minu Miksikese või Pranglimise paketti. Mõlemaid koos tellides on hind soodsam. Tellimused saatke aet@miksike.ee või helistage 56900661 Hinnakiri .
TÄHELEPANU! [25-08]
Alates tänasest on Miksikese server vahetatud. miksike.ee töötab ja seda võib kasutada. Kui leiate mingi vea, siis palun andke sellest meile teada aadressil info@miksike.ee.
Õpetajad, ootame Teid 4.09.2015 Miksikese koolitusele Meremäe Koolis! [17-08]
Kutsume Teid 4. septembril kell 12.00 ODS projekti raames toimuvale koolitusele, kus tutvustatakse online ühisõppe teenuseid Miksikese näitel, uue põlvkonna töövihikuid, pranglimist,online-kontrolltöid ja Minu Miksikest).
Võistlused
Uued võistlused Keele- ja Teadusmiksis ning Minu Miksikeses! [25-08]
Septembrikuus ootavad teid võistlused Eesti kirjanike ja nende teoste, luuletuste, tervislike eluviiside ja tähtpäevade kohta sügisel. Võistlused on avatud 1. oktoobrini ja need leiad Minu Miksikesest ja Keele- ning Teadusmiksist!
Suvised võistlused Keele- ja Teadusmiksis ning Minu Miksikeses on lõppenud! [04-08]
4. augustini sai osa võtta järgnevatest võistlustest: "Linnast maale!", "Suvi" ja "Suvi rahvakalendris".
Online kontrolltöödes osalemine [02-06]
Miksike loosib kord kuus välja 10-eurose kinkekaardi,  kõigi nende õpetajate vahel, kelle õpilased on selleks ajaks osa võtnud vähemalt ühest online kontrolltööst. Mais võitis Kai Peterson Kuusalu Keskkoolist. Õnnitleme!  
Haridusest meilt ja mujalt (ootame koolidelt uudiseid) GAGis värskendasid õpetajad uue kooliaasta eel IKT-teadmisi [01-09]
Gustav Adolfi Gümnaasiumi IKT-seminar augusti lõpus tugineb kooli enda õpetajate kogemustele. Seekord oli teema „IKT-st koolitunnis õpilastelt ja õpetajatelt“. Seminari teise päeva sisustasid üheksa kooli õpetajad iPadide töötubadega. Õpilased tegidki seekordsel seminaril esimese ettekande, „IKT koolis läbi õpilaste silmade“. 8. klassi poisid Aleksander Ott Maripuu ja Karl Vilhelm Valter suutsid kuulajaid korralikult intrigeerida, kui palusid, et õpetajad lõpuks ometi aru saaksid: õpilased ei tee koduseid ülesandeid enam üksinda kirjutuslaua taga istudes ja omaette õppides, see on lootusetult vale ettekujutus. „Õpilased on kogu aeg veebis suhtluskanalites, info levib minutitega. Piisab, kui üks on kodutööks antud ülesande ära lahendanud, ja vastused edastatakse kohe kõigile,“ tõid noormehed näite.

Ülenurme tahab jälle kooli suuremaks ehitada [31-08]
«Meil on tõesti selline õnnelik seis, et lapsi on järjest rohkem ja teist aastat järjest on esimeses klassis neli paralleeli,» tõdes Ülenurme vallavolikogu esimees Heiki Sarapuu. Ülenurme kooli juurdeehitused on jagatud kolme etappi. Neist esimene oli muusikakooli ehitus, teine algkooli ruumiprobleeme lahendava juurdeehituse tegemine ning kolmas veekeskus. «Veekeskus on esialgu kuldne unistus, aga teise etapi jõuame ära teha,» sõnas Sarapuu. Ülenurme gümnaasiumi algklassidemaja ehk klassid esimesest viiendani asuvad praegu Tõrvandis koolimajaks mugandatud endises EPT kontorihoones. «Eesmärk on kolida Tõrvandis asuv algkool tulevikus Ülenurmele,» kinnitas Ülenurme vallavanem Aivar Aleksejev. Tõrvandis asuv maja pole ikkagi koolimajaks loodud ning ka ruutmeetritelt jääb ta juba lapse kohta ette nähtud ruumile alla, lisas ta. Minu Miksikese kirjeldus Minu Miksikese tellimise info 2015/2016. õppeaastal [02-06]
Minu Miksikese eest saavad tasuda nii omavalitsused, koolid kui üksikkasutajad. Minu Miksike on koolile/kasutajale avatud alates tellimise päevast kuni 1. septembrini 2016 . Koolitusinfo Miksikese koolituste hinnakiri 2015/2016. õppeaastal. [02-06]
  Miksikese kontor Miksikese kontori postiaadress: Oa 33-3, Tartu, 51008, Eesti Kasutusjuhend Õpetajaile nähtavad materjalid [07-12]

Nõuded metoodilistele materjalidele [09-02]
Lugupeetud õpetajad, enne Miksikesele materjalide saatmist lugege palun tähelepanelikult nõudeid .