Tellimine
 Miksikesed puhkavad juulikuus ja on kontoris harva. Kõik materjalid on aga kättesaadavad ning osa saab võtta erinevatest võistlustest! Soovime kõigile kena päikeselist suve!
Minu Miksikest ja/või pranglimist on tellinud 2016/2017. õppeaastaks 84 kooli [29-06]
Tellida saab Minu Miksikese või Pranglimise paketti. Mõlemaid koos tellides on hind soodsam. Tellimused saatke aet@miksike.ee või helistage 56900661 Hinnakiri .   
Eesti keele õpe välismaal elavale õpilasele riikliku õppekava kohaselt [29-06]
Miksikese koduõpetaja teenus pakub süsteemset eesti keele õpet, mis on suunatud eelkõige nendele lastele, kes võivad tagasi pöörduda Eestimaale ning jätkata haridusteed Eesti koolis. Tunnid toimuvad Skype`i kaudu ning õppeplatvormina kasutatakse uue põlvkonna Minu Miksikest, mis seob e-lehed, interaktiivsed harjutused ning online-kontrolltööd üheks tervikuks. Täpsem info  siit . Kontakt: kristiina@miksike.ee / tel 5226193
Võistlused
Arengukoostöö Programmi projekti võistlus "Jäätmete sorteerimine"! [29-06]
Võistlus kestab 19. septembrini ja selles osalevad Ukraina ja Eesti koolid. LOGI SISSE ja leia võistlus siit või Teadusmiksi pealehelt. Parimatele Eesti osalejatele loosiga meeldivad auhinnad Ukrainast!
Reklaamplakatite või -videote võistlus maailmaharidusest! [29-06]
Arengukoostöö Programmi projekti “Maailmaharidus põhikooli tundides” raames ootame 19. septembriks 1.-9. kl õpilastelt lühikesi, säravaid ja tabavaid plakateid või videolahendusi maailmahariduse teemal! Parimatele auhinnad! Osale individuaalselt või klassiga! 
Uued võistlused Minu Miksikeses ning Keele- ja Teadusmiksis! Tunnistused lisatud! [22-05]
Osale Sinagi võistlustes "Eestis looduskaitse all olevad liigid", "Köögiviljad", "Ingl k sõnavara" ja "Sports"! Võistlused on avatud 1. septembrini!
Mitmekeelne online-viktoriin „Tunne teisi keeli!“ on lõppenud! Võitjad loositi 7. mail! [08-05]
Osalejaid oli kokku 1443! Võitjad kuulutati välja 7. mail Sloveenias (Pranglimise finaalvõistlustel). Palju õnne, Mynteragur ja anetteke7! TUNNISTUSED LISATUD!
Teated
Uurimistöö pranglimisest! [04-04]
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilane Helis Ojala tegi uurimistöö pranglimisest . Pranglijad, tutvuge teiegi!
Online kontrolltöödes osalemine [03-04]
Miksike loosib kord kuus välja 10 eurot,  kõigi nende õpetajate vahel, kelle õpilased on selleks ajaks osa võtnud vähemalt ühest online kontrolltööst. Märtsis võitis Taisi Mängel Kambja Põhikoolist. Õnnitleme!  
2015/2016. õa on Minu Miksikese onkontide keskkonnas seostamiseks avatud üle 670 online-kontrolltöö. [12-01]
Onkonte on 11.01.2016 seisuga sooritatud üle 26000 korra. Keskmiselt iga tööd  40 korda. Statistika
Onkontidesse lisandus inglise keele onkont 5.klassile [20-04]
5. kl inglise keel 06 (Irregular verbs) B on Minu Miksikese soovitatud onkontide hulgas.
Haridusest (ootame koolidelt uudiseid) Haridusuudiste rubriik soovib kõigile ilusat suve! [30-05]

Kohtumiseni uuel õppeaastal!

Masingu kool kutsub orienteeruma läbi aja [27-05]
Tartu Herbert Masingu Kool organiseerib 2. juunil linnaorienteerumise pealkirjaga AjaMasing, millega tutvustatakse kõikidele osalejatele oma kooli arengulugu. Kooli arendusjuht Sandra Liiv selgitas, et sel viisil soovivad nad esile tuua Tartu Herbert Masingu Kooli eripära võrreldes teiste hariduslike erivajadustega lastele mõeldud koolidega. «Nimelt on meie koolis õppivate laste kontigent pidevalt muutunud, sest oleme püüdnud kohaneda laste tervisest tulenevate vajaduste muudatustega,» selgitas ta. «Seetõttu on esialgut peamiselt somaatiliste terviseprobleemidega (need on südamehäiretega või liikumispuudega lapsed, kellele tavakooli koormus ei sobinud) lastele mõeldud koolist saanud käitumis- ja tundeelu häirega ja psüühikahäiretega laste heaks tegutsev kool.»

Minu Miksikese kirjeldus Minu Miksikese tellimise info 2015/2016. õppeaastal [02-06]
Minu Miksikese eest saavad tasuda nii omavalitsused, koolid kui üksikkasutajad. Minu Miksike on koolile/kasutajale avatud alates tellimise päevast kuni 1. septembrini 2016 . Koolitusinfo Miksikese koolituste hinnakiri 2015/2016. õppeaastal. [02-06]
  Miksikese kontor Miksikese kontori postiaadress: Oa 33-3, Tartu, 51008, Eesti Kasutusjuhend Õpetajaile nähtavad materjalid [07-12]

Nõuded metoodilistele materjalidele [09-02]
Lugupeetud õpetajad, enne Miksikesele materjalide saatmist lugege palun tähelepanelikult nõudeid .