Eesti MV pranglimises 2009 - eelvõistluste kokkuvõte

Sirgujad
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Lev Karimov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 21689 10548 10386 11141
2. Антон Немирский Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 20176 9772 9463 10404
3. Kirill Beduhov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 19158 8608 9861 9297
4. Anzela Amberg Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 18699 9097 8900 9602
5. Jegor Savosto Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 18544 8919 9283 9261
6. Nikita Sotskov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 17947 8960 8987 8363
7. Jüri Vips Tallinna Nõmme Põhikool 2.a klass 17829 9991 0 7838
8. Joel Perlov Sürgavere Põhikool 3. klass 17625 7481 8269 9356
9. Anna Krupina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 17526 8415 8489 9037
10. Oleg Markelov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 16657 7163 8362 8295
11. Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 3.a klass 16318 5854 7574 8744
12. Олег Рудыка Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 16138 7894 8244 7883
13. Anastassia Moissejeva Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 15929 7399 7144 8530
14. Vadim Nikolajev Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 14124 6710 6971 7153
15. Denis Grebinstsikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 13961 7246 6715 5992
16. Sergei Semjonov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 13951 6255 6107 7696
17. Roman Makejev Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 13853 6649 6394 7204
18. Adelina Goda Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 13589 6099 6318 7271
19. Vaike-Liine Rehkalt Tsirguliina Keskkool 3. klass 13526 4947 5448 8078
20. Aleksandr Stepanov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 13500 5937 6622 6878
21. Катарина Свишева Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 13430 6415 7011 6419
22. Anna-Maria Karpova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 13429 5109 6751 6678
23. Kaur Palang Kiili Gümnaasium 3.a klass 13229 5987 4578 7242
24. Sofja Ruban Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 13077 5544 6346 6731
25. Alina Gudkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 13047 6280 6489 6558
26. Henri Loosaar Orava Põhikool 3. klass 12767 5711 6536 6231
27. Viktorija Mjastsova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 12356 5008 4781 7348
28. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 2. klass 12330 6505 5116 5825
29. Jelizavetta Jerjomina Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 12262 5941 6321 5487
30. Zenja Dron Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 12246 5104 7142 0
31. Robert Grankin Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 12182 5544 0 6638
32. Märt Hõlst Saverna Põhikool 3. klass 12131 4985 6044 6087
33. Margus Reimann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 12042 3405 5497 6545
34. Diana Laskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 11950 4652 5372 6578
35. Artjom Platonov Narva Kreenholmi Gümnaasium 3.a klass 11903 5468 5939 5964
36. Nikita Plotnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 11826 5292 6150 5676
37. Paula Bogdanov Saverna Põhikool 3. klass 11794 4519 6053 5741
38. Darja Korzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 11704 5629 5209 6075
39. Martti Triksberg Pärnu Ühisgümnaasium 2.c klass 11677 4320 5286 6391
40. Marko Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 11612 3212 5163 6449
41. Andreas Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.a klass 11578 4221 3572 7357
42. Tauri Tammaru Kiili Gümnaasium 3.a klass 11523 5302 5447 6076
43. Anastassia Volkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 11495 5212 5716 5779
44. Kristel Leevand Haljala Gümnaasium 2. klass 11462 5689 5182 5773
45. Elina Davodik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 11381 5253 5794 5587
46. Edith Varb Saverna Põhikool 3. klass 11290 3931 5499 5791
47. Khelsey Pavlikov Sürgavere Põhikool 3. klass 11237 3789 4962 6275
48. Ilja Lobossok Ahtme Gümnaasium 3.a klass 11221 3291 5764 5457
49. David Filipia Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 11045 4845 5177 5868
50. Marten Must Haljala Gümnaasium 3. klass 10989 2485 5738 5251
51. Kaarel Kütt Voore Põhikool 3. klass 10971 4993 4062 5978
52. Ewert Ubaleht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.a klass 10961 2522 4741 6220
53. Emil Laur Uuemõisa Algkool 3. klass 10960 5455 3931 5505
54. Artyom Kostyanoy Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 10941 4156 5645 5296
55. Hanna Andla Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 10937 3969 5240 5697
56. Kendra Timofejev Suislepa Lasteaed-Algkool 3. klass 10860 3822 5054 5806
57. JANNO REMMEL Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10757 3519 5489 5268
58. Rivo Soolepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 10748 2711 4800 5948
59. Fred Saarmets Kiili Gümnaasium 3.a klass 10720 4211 5211 5509
60. Juliana Papkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 10576 3822 5391 5185
61. Vlass Baranov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 10498 5042 3433 5456
62. Karina Kiris Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 10458 4175 0 6283
63. Erik Patrik Hainsoo Saverna Põhikool 3. klass 10429 5149 5261 5168
64. Artjom Rattik Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 10405 5391 4562 5014
65. Andres Ralja Suislepa Lasteaed-Algkool 3. klass 10373 4500 5873 4268
66. Karina Hüvenen Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.b klass 10346 5053 3251 5293
67. Martin Gert Puura Kiili Gümnaasium 3.a klass 10311 3574 5418 4893
68. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 10271 2491 4278 5993
69. Marija Korzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 10259 5255 4204 5004
70. Nikita Andreitšenkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 10231 5128 4853 5103
71. Sander Saarpere Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.b klass 10180 2534 3714 6466
72. Jesper Juha Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 10145 3781 4391 5754
73. Kevin Laanepõld Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 10142 3686 4544 5598
74. Daniel Tootsman Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 10126 4788 5338 3959
75. Eleryn Leiten Sürgavere Põhikool 3. klass 10087 3509 4286 5801
76. Nikita Bers Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 9988 5196 4667 4792
77. Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 9981 4611 3866 5370
78. Leiger Fuks Suislepa Lasteaed-Algkool 2. klass 9957 4276 4604 5353
79. Адриана Логинова Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 9936 3783 4027 5909
80. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 9915 3501 4641 5274
81. Valerija Kozlova Tsirguliina Keskkool 3. klass 9876 4944 2665 4932
82. Kertu Kiivit Uuemõisa Algkool 3. klass 9820 3847 4798 5022
83. Aleksandr Kozemjakin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 9764 4386 4727 5037
84. Brandon Loorits Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 9733 4320 4661 5072
85. Allan Murd Põltsamaa Ühisgümnaasium 2.a klass 9641 3172 4843 4798
86. Jaan Kirejenkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 9637 2845 4894 4743
87. Maksim Ivanov Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 9605 4233 4306 5299
88. Anna Lohmatova Narva Humanitaargümnaasium 2.d klass 9598 2670 3777 5821
89. Kaspar Tilga Tallinna Rahumäe Põhikool 3.a klass 9572 4482 5090 3478
90. Olesja Hozjaitsikova Narva Humanitaargümnaasium 2.d klass 9548 4275 4716 4832
91. Aleksei Zavoronkov Narva Humanitaargümnaasium 2.d klass 9530 4828 4301 4702
92. Allar-len Nõmmesalu Metsapoole Põhikool 3. klass 9467 0 4184 5283
93. Raul Tambre Viljandi Maagümnaasium 2.c klass 9411 4079 3854 5332
94. Semjon Ovsjannikov Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 9359 3203 4483 4876
95. Piia Tomingas Uuemõisa Algkool 3. klass 9340 3940 4510 4830
96. Kirill Jurkov Orava Põhikool 3. klass 9338 4532 4660 4678
97. Karl Treial Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.c klass 9310 3624 5134 4176
98. Aljona Boitsova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 9300 3266 4505 4795
99. Maarja Basihhina Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 9299 3531 4136 5163
100. Jonathan Jyrki Etolin Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 9285 4349 4492 4793
101. Aleks Timm Põltsamaa Ühisgümnaasium 2.b klass 9269 3278 3810 5459
102. Ruus Rain Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 9254 4514 4272 4740
103. Johan Pastarus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 9244 4928 3188 4316
104. Ingemar Idvani Virtsu Põhikool 3. klass 9224 3448 4304 4920
105. Daniil Surkov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 9194 3986 4588 4606
106. Ekaterina Sidorova Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 9177 3926 4919 4258
107. Ekvard Joakit Tallinna Prantsuse Lütseum 3.b klass 9161 2217 4664 4497
108. Юлия Сушкевич Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 9151 3503 4699 4452
109. Mark Abakumov Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 9133 4198 3344 4935
110. Jelena Tõsjatova Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 9125 4463 4145 4662
111. Alari Alev Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 9026 4029 4736 4290
112. Annaliis Heinla Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 8978 3427 4342 4636
113. Maret Luud Kiili Gümnaasium 3.a klass 8945 3318 4021 4924
114. Merily Palumaa Suislepa Lasteaed-Algkool 3. klass 8943 3664 4057 4886
115. Aleksandr Ivlev Narva Humanitaargümnaasium 1.b klass 8943 0 3272 5671
116. Harli Lees Käina Gümnaasium 2. klass 8897 3681 3891 5006
117. Evelin Kolga Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8878 3933 4447 4431
118. Александр Печальнов Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 8757 4490 3674 4267
119. Maksim Jerjomenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 8745 3546 3191 5199
120. Markus Kliss Uuemõisa Algkool 3. klass 8726 4279 4040 4447
121. Kevin Jasson Kiili Gümnaasium 3.b klass 8676 4336 4340 4117
122. Александр Шумихин Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 8659 4416 3587 4243
123. Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium 2.b klass 8658 3742 4276 4382
124. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8649 3441 3821 4828
125. Dmitri Šaškov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 8638 3461 3910 4728
126. Kaisa Liina Keps Elva Gümnaasium 3.c klass 8629 3800 3148 4829
127. Madis Pärtel Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 8628 3265 3814 4814
128. Roland Lepik Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 8620 3547 4341 4279
129. Artjom Strelkov Pähklimäe Gümnaasium 1.b klass 8612 3640 3684 4928
130. Sigrit Alunurm Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 8591 2907 3716 4875
131. Karl Jürimaa Ääsmäe Põhikool 3. klass 8586 3772 4285 4301
132. Birgit Bõstrova Tsirguliina Keskkool 3. klass 8579 2883 4214 4365
133. Erik Päslane Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 2.a klass 8566 3411 2443 5155
134. Aleksander Zahharov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 8523 4166 3579 4357
135. Aleksandr Domaškin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 8519 2989 4027 4492
136. Miko Sein Uuemõisa Algkool 2. klass 8510 3632 4077 4433
137. Eliise Lepp Metsküla Algkool 2. klass 8493 2997 4084 4409
138. Sigrid Saagpakk Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 8458 3538 4321 4137
139. Andri Luik Elva Gümnaasium 3.a klass 8456 3080 4057 4399
140. Roomet Laos Olustvere Põhikool 3. klass 8440 3770 4119 4321
141. Kirill Sustov Pähklimäe Gümnaasium 1.b klass 8427 2270 3820 4607
142. Anton Berjozkin Pähklimäe Gümnaasium 2.c klass 8424 2645 4045 4379
143. Kaur Kadak Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b klass 8400 4308 4092 4022
144. Anastasija Žukova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 8395 3675 3796 4599
145. Andres Sõmer Olen kodune Koolieelik 8325 3370 4544 3781
146. Robin Kool Jõgeva Ühisgümnaasium 2.b klass 8305 2876 3840 4465
147. Aleksandrina Spirina Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 8276 3323 4086 4190
148. Kreete Saar Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 8275 2981 3498 4777
149. Kevin Raja Kiili Gümnaasium 3.a klass 8268 1690 3701 4567
150. Tarmo Opivalov Koigi Põhikool 3. klass 8231 3537 3707 4524
151. Gregor Nõlvak Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 8215 3763 4161 4054
152. Kristiina Velleste Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 8201 3599 3776 4425
153. Kaspar Saarem Viljandi Maagümnaasium 3.b klass 8198 2510 3843 4355
154. Jüri Volodin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 8188 3634 4337 3851
155. Arina Salahhova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 8177 3641 3651 4526
156. Andrus Maripuu Kiili Gümnaasium 3.a klass 8175 3460 0 4715
157. Vlad Zurbenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 8171 4270 3901 3384
158. Darja šatilova Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 8141 4149 3992 2650
159. Karli Väits Jõgeva Gümnaasium 3.a klass 8113 2307 3468 4645
160. Trevor Keskküla Haljala Gümnaasium 3. klass 8084 3470 3668 4416
161. Regina Sinego Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 8052 0 3494 4558
162. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8013 2861 4003 4010
163. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 7992 4418 3574 0
164. Aleksandr Goidin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 7987 3969 0 4018
165. Вениамин Юхименко Narva Soldino Gümnaasium 3.c klass 7963 2863 3887 4076
166. Merle Mäevälja Sürgavere Põhikool 3. klass 7956 2944 2264 5012
167. Jevgeni Oprisk Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 7923 3692 3146 4231
168. Norman Mikk Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 7901 3264 3347 4554
169. Darja Bulkina Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 7885 0 3636 4249
170. Raul Paju Haapsalu Linna Algkool 2.a klass 7866 3415 3455 4411
171. Mihhail Petrov Pähklimäe Gümnaasium 1.c klass 7815 2394 3616 4199
172. Kethlin Visas Pärnu Ühisgümnaasium 3.a klass 7782 2626 4041 3741
173. Krister Looga Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 7731 3051 3823 3908
174. Eerik Hannus Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 7729 2985 3633 4096
175. Kristjan Kattus Luunja Keskkool 3. klass 7713 3137 3811 3902
176. Anna Preobraženskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 7692 3557 3592 4100
177. Hendrik Peek Vasta Põhikool 3. klass 7673 3397 2975 4276
178. Otto Gustavson Pärnu Ühisgümnaasium 2.c klass 7673 1429 3836 3837
179. Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool 2.b klass 7602 2900 3707 3895
180. Argo Lillema Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7598 2228 3761 3837
181. Marti Lint Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 7596 2866 4072 3524
182. Carmen Saega Tsirguliina Keskkool 3. klass 7568 3624 2981 3944
183. Susanna Liisa Onoper Tallinna Reaalkool 2.b klass 7544 2964 3698 3846
184. Jan Põder Kalmetu Põhikool 3. klass 7543 3828 2658 3715
185. Felix Ranne Jõgeva Gümnaasium 3.a klass 7541 0 2366 5175
186. Rene Hõim Koigi Põhikool 3. klass 7501 3629 2851 3872
187. Dmitri Pavlov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 7496 3410 3045 4086
188. Erik Tarelkin Mustvee Gümnaasium 3. klass 7468 3454 3249 4014
189. Martin Rahuoja Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 7411 3225 3534 3877
190. Rando Randma Uuemõisa Algkool 2. klass 7395 3747 3312 3648
191. Jan Alferov Uhtna Põhikool 2. klass 7383 2613 2985 4398
192. Emily Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 7351 3253 3072 4098
193. Janno Talumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.a klass 7348 2429 3183 4165
194. Jevgenia Jegorova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 7345 2986 2793 4359
195. MARIANA ROHTSALU Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7324 2909 3201 4123
196. Kristiina Leevik Pärnu Ühisgümnaasium 3.a klass 7322 0 3190 4132
197. Rasmus Pählapuu Tallinna Rahumäe Põhikool 3.b klass 7312 2332 3885 3427
198. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7303 2858 3122 4181
199. Ainar-Sten Junker Metsküla Algkool 3. klass 7291 2714 3049 4242
200. Kim Laanvee Haljala Gümnaasium 3. klass 7267 3014 3846 3421
201. Svea Stahlman Metsküla Algkool 2. klass 7229 2178 3628 3601
202. Jürgen Kukk Luunja Keskkool 2. klass 7225 1425 2728 4497
203. Mihhail Trifanov Narva Kreenholmi Gümnaasium 3.b klass 7220 3613 3359 3607
204. Kert Põld Haapsalu Linna Algkool 3. klass 7212 2752 3001 4211
205. Markus Kikkatalo Jõgeva Ühisgümnaasium 2.b klass 7186 2529 3067 4119
206. Rando Timusk Jäneda Põhikool 3. klass 7186 2301 3367 3819
207. Sander Reinholdy Koeru Keskkool 3.a klass 7160 3664 1902 3496
208. Villem Atna Pärnu Ühisgümnaasium 2.c klass 7156 1955 2922 4234
209. Sander Tõnissoo Põltsamaa Ühisgümnaasium 2.b klass 7135 2540 2743 4392
210. Erko Sten Hürges Vasta Põhikool 3. klass 7130 2092 2816 4314
211. Kelli Talimaa Ahula Algkool 3. klass 7100 2053 3303 3797
212. Oxana Cherhyaeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 7084 2280 3643 3441
213. Markus Erik Kompus Jõgeva Ühisgümnaasium 2.b klass 7080 1679 3261 3819
214. Marten Kuusemets Märjamaa Gümnaasium 3.a klass 7071 3173 3295 3776
215. Maksim Nazarov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 7071 2281 3143 3928
216. Aleks Vald Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 7059 2110 3316 3743
217. Henri Veetamm Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 7050 0 2885 4165
218. Enrico Vompa Ääsmäe Põhikool 3. klass 7044 3279 3116 3765
219. Even Ekbaum Viljandi Maagümnaasium 3.b klass 7043 2560 3530 3513
220. Ljubim Oleksjuk Narva Humanitaargümnaasium 2.d klass 7040 2492 2596 4444
221. Anne - Mai Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7040 1804 2574 4466
222. Reigert Meerbach Imavere Põhikool 3. klass 6987 0 3294 3693
223. Fredy Palo Krootuse Põhikool 2. klass 6984 1814 3025 3959
224. Simona Liisbet Seppi Uuemõisa Algkool 3. klass 6976 3073 3243 3733
225. Keilin Turjakas Põltsamaa Ühisgümnaasium 3.c klass 6958 1922 3163 3795
226. Kevin Sarapuu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 6928 1917 2713 4215
227. Siim Käru Voore Põhikool 3. klass 6926 1700 3488 3438
228. Anastasia Belkine Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 6923 3095 0 3828
229. Erko Varris Koeru Keskkool 3.a klass 6912 2694 3026 3886
230. Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6905 3204 2215 3701
231. Nikita Klimanov Pähklimäe Gümnaasium 3.a klass 6902 3325 3577 0
232. Liis-Marleen Akkus. Tsirguliina Keskkool 2. klass 6893 2869 3040 3853
233. Randel Lille Haljala Gümnaasium 3. klass 6890 3310 2824 3580
234. Markus Vaher Kalmetu Põhikool 3. klass 6886 2362 3430 3456
235. Kätlin Kits Paikuse Põhikool 1.b klass 6884 2517 2671 4213
236. Mathias Paas Voore Põhikool 3. klass 6878 2702 3003 3875
237. Henry Uibopuu Elva Gümnaasium 3.a klass 6874 2232 3836 3038
238. Kristian Uustal Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 6845 3106 2301 3739
239. Siim Udrik Himmaste Algkool 3. klass 6838 3275 2974 3563
240. Karl Kivi Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 6827 2918 2650 3909
241. Arsenij Bondarev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 6813 3204 3609 0
242. Andrei Grigorjev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 6811 2328 3449 3362
243. Aaron Otto Stalde Tallinna Prantsuse Lütseum 3.a klass 6810 1710 3352 3458
244. Triin helen Pariis Põltsamaa Ühisgümnaasium 3.c klass 6803 2277 3002 3801
245. Stanislav Potsebõt Uhtna Põhikool 2. klass 6800 2587 0 4213
246. Martin Printsmann Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 6791 3087 2663 3704
247. Julia Uljanjonok Narva Vanalinna Riigikool 2.a klass 6790 2516 3806 2984
248. Silver Maar Viljandi Maagümnaasium 3.b klass 6761 2617 3196 3565
249. Jegor Jakovlev Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 6752 3151 3601 3010
250. Egert Veeväli Tori Põhikool 3. klass 6748 2762 3292 3456
251. Dmitri Vlassenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3.b klass 6745 2486 3372 3373
252. Martin Riismann Kiili Gümnaasium 3.b klass 6745 2349 2775 3970
253. Magnus Saarna Käina Gümnaasium 2. klass 6741 3042 3069 3672
254. Anna Surupova Narva Humanitaargümnaasium 2.b klass 6727 2433 2931 3796
255. Romet Leets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3. klass 6721 3006 3122 3599
256. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 3. klass 6717 3303 3194 3414
257. Anry Haasma Põltsamaa Ühisgümnaasium 2.b klass 6712 2270 3411 3301
258. Geidi Õunap Viljandi Maagümnaasium 2.b klass 6703 3146 2992 3557
259. Siim Edvard Sinimeri Ääsmäe Põhikool 3. klass 6702 2464 2977 3725
260. Kevin Jõgiste Kadrina Keskkool 3.b klass 6674 3117 2406 3557
261. Ilja Nikolski Kohila Gümnaasium 3.b klass 6670 3132 2991 3538
262. Oliver-Erik Suik Haapsalu Linna Algkool 3. klass 6663 2668 2941 3722
263. Arnold Tamm Tallinna Tehnikagümnaasium 3.a klass 6634 3076 2775 3558
264. Aleksei Zubehhin Narva Humanitaargümnaasium 2.b klass 6630 2189 3107 3523
265. Sirelin Märtens Sürgavere Põhikool 3. klass 6611 2454 3027 3584
266. Kaarel Kangro Elva Gümnaasium 2.a klass 6577 2347 3252 3325
267. Vladik Em Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 6539 3113 2994 3426
268. Kristjan Kõiv Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2.a klass 6534 0 3082 3452
269. Gert Air Allas Krootuse Põhikool 3. klass 6532 2721 2638 3811
270. Erik Martin Murde Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 6532 1358 3044 3488
271. Dmitri Rumjancev Pähklimäe Gümnaasium 3.b klass 6508 3225 3283 0
272. Mirko Nõmmsalu Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.c klass 6494 3279 3080 3215
273. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 3.a klass 6481 3063 1545 3418
274. Juri Ude Pähklimäe Gümnaasium 2.d klass 6479 3145 2738 3334
275. Romek Makki Suislepa Lasteaed-Algkool 1. klass 6461 2263 2889 3572
276. Mike Koch Paikuse Põhikool 3.b klass 6460 2279 3332 3128
277. Hans-hendrik Karro Elva Gümnaasium 3.c klass 6452 3033 0 3419
278. Kaisa Kallas Voore Põhikool 3. klass 6450 1377 3339 3111
279. Arno Kiik Imavere Põhikool 3. klass 6443 2910 3533 2027
280. Kevin Krünvald Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 6441 2929 0 3512
281. Kristin Juss Kiili Gümnaasium 3.a klass 6441 2015 2563 3878
282. Kristjan Paloots Tallinna Kristiine Gümnaasium 3.a klass 6441 0 3162 3279
283. Kristel Püüding Kärla Põhikool 3. klass 6439 2724 2489 3715
284. Kert Tali Paide Gümnaasium 3.a klass 6437 3296 2167 3141
285. Tanel Vooglaid Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 6436 2319 3088 3348
286. Juri Mazurov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 6432 2169 2726 3706
287. Gamithra Marga Tallinna Prantsuse Lütseum 3.b klass 6426 3413 2841 3013
288. Anett Pettaig C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3.b klass 6418 2036 2881 3537
289. Klaus Martin Vare Haapsalu Linna Algkool 2.a klass 6397 2291 2902 3495
290. Karmo Ilmjärv Leie Põhikool 3. klass 6391 2656 3327 3064
291. Marleen Mäeorg Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 6385 3036 3126 3259
292. KARITA KIMMEL Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 6380 1471 3369 3011
293. Aleksander Giršin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.b klass 6365 1993 3027 3338
294. Eerik Kodasma Ääsmäe Põhikool 3. klass 6363 2532 3265 3098
295. Alan Grom Pärnu Ühisgümnaasium 2.b klass 6357 2559 1993 3798
296. Darja Dubrovina Narva Humanitaargümnaasium 2.d klass 6345 2582 3121 3224
297. Sten Tammeveski Käina Gümnaasium 3. klass 6335 2399 3379 2956
298. Kristjan Laugesaar Kadrina Keskkool 3.a klass 6332 2546 2845 3487
299. Indrek Huopolainen Türi Gümnaasium 2.b klass 6332 1776 3193 3139
300. Fjodor Sidorov Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 6330 2553 3114 3216
301. Carolyn Lumi Saverna Põhikool 2. klass 6316 1959 2637 3679
302. Rivo Oosim Tuudi Algkool 2. klass 6313 1670 2830 3483
303. Anette Viil Ääsmäe Põhikool 3. klass 6306 1919 2808 3498
304. Martin Kotkamäe Otepää Gümnaasium 2.a klass 6304 1901 2455 3849
305. Sten Kuber Rakvere Põhikool 3. klass 6299 2608 2959 3340
306. Oskar Pärna Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3. klass 6295 2924 2986 3309
307. Millena Mednis Narva Vanalinna Riigikool 2.a klass 6293 2915 2176 3378
308. Siim Tammearu Audru Keskkool 3.a klass 6292 3194 2576 3098
309. Gregor Kaevats Pärnu Ühisgümnaasium 1.a klass 6281 1834 2916 3365
310. Ralf Karpender Pärnu Ühisgümnaasium 2.b klass 6265 1900 2235 4030
311. Kevin Kütt Kiili Gümnaasium 3.b klass 6261 1130 2886 3375
312. Hanna-Stiina Tornius Viljandi Valuoja Põhikool 3.b klass 6235 3142 2639 3093
313. Marek Judanov Uuemõisa Algkool 3. klass 6232 3263 2650 2969
314. Steven Tonne Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 6224 2640 3013 3211
315. Sigrid Lehtme Lähte Ühisgümnaasium 3.b klass 6218 2533 2928 3290
316. Jasmin Leppiniemi Tallinna Soome Kool 3. klass 6216 2254 3138 3078
317. Mikk Mäekivi Ambla Põhikool 3. klass 6208 2651 1694 3557
318. Sander Kuningas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.b klass 6207 1714 2477 3730
319. Sophia Jakovleva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 6205 2644 2072 3561
320. Karl Tulmin Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 6196 2610 3077 3119
321. Eliise Laev Metsküla Algkool 2. klass 6192 2963 2442 3229
322. Gert Evert Uhtna Põhikool 2. klass 6189 3127 2144 3062
323. INDREK VAINOS Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6189 3020 3143 3046
324. Juhan Tiitus Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b klass 6180 3009 3171 0
325. Levis Vahtra Jõgeva Ühisgümnaasium 2.a klass 6180 2643 3537 1434
326. Sten Laane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 6178 2263 2894 3284
327. Henri Järvelaid Tallinna Rahumäe Põhikool 3.c klass 6169 1939 2964 3205
328. Valter Kuld Saverna Põhikool 1. klass 6165 1762 2299 3866
329. Madis-Markus Lind Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1. klass 6151 0 2939 3212
330. Eerik Elmaste Viljandi Maagümnaasium 2.b klass 6135 1780 3018 3117
331. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 3. klass 6121 3204 2372 2917
332. Ketlin Mäeorg Kärla Põhikool 3. klass 6121 2339 3126 2995
333. Oliver Vanamets Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 6120 2603 3222 2898
334. Artur Urban Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.b klass 6120 0 3225 2895
335. Viljar Kams Koigi Põhikool 3. klass 6119 2213 3043 3076
336. Gerlyn Triksberg Pärnu Ühisgümnaasium 3.a klass 6118 2690 0 3428
337. Sten Ambus Rakvere Põhikool 3. klass 6104 1708 3223 2881
338. Karmo Aviste Märjamaa Gümnaasium 3.a klass 6087 2228 3443 2644
339. Rasmus Rohtla Mustvee Gümnaasium 3. klass 6075 3162 2913 2889
340. Karl Mathias Kirss Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 6072 3228 2844 2732
341. Risto Johanson Aakre Lasteaed-Algkool 3. klass 6071 1473 2556 3515
342. INDREK TAMMEVÄLI Jõgeva Gümnaasium 3.a klass 6059 2069 2576 3483
343. Rasmus Lukka C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3.b klass 6054 3021 0 3033
344. Kevin Padar Otepää Gümnaasium 3.b klass 6052 2007 2842 3210
345. Tormi Rand Kadrina Keskkool 2.a klass 6048 853 3226 2822
346. Martin Paat Kadrina Keskkool 3.a klass 6043 2397 3150 2893
347. Katariina Aljas Paikuse Põhikool 3.a klass 6041 2805 2315 3236
348. Helina Nõgesmaa Paikuse Põhikool 3.b klass 6030 2823 0 3207
349. Marttin Lepaste Pärnu Ühisgümnaasium 2.c klass 6023 1405 2264 3759
350. Sander Saar Põltsamaa Ühisgümnaasium 3.c klass 6014 3082 2736 2932
351. Jakob Tjurlik Tallinna Saksa Gümnaasium 3.c klass 6008 2245 2976 3032
352. Karl-oskar Anderson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 6001 2269 2529 3472
353. Markus Bachmann Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 5990 2708 3112 2878
354. Max Jaansoo Viljandi Maagümnaasium 3.a klass 5986 2528 0 3458
355. Mart Kiisk Tori Põhikool 3. klass 5986 2521 2980 3006
356. Merli Mäevälja Sürgavere Põhikool 3. klass 5972 2555 2652 3320
357. Darja Ilika Narva Humanitaargümnaasium 2.b klass 5965 2123 2770 3195
358. Alvin Piir Tallinna Prantsuse Lütseum 3.a klass 5965 1564 2523 3442
359. Tevon Kiivikas C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3.b klass 5962 2905 0 3057
360. Marita Tee Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 5961 3501 2460 0
361. Kristo Forsel Kohila Gümnaasium 3.b klass 5960 2399 2845 3115
362. Silver Ero Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 5950 2011 2634 3316
363. Peter Kallaste Mustvee Gümnaasium 3. klass 5946 2328 2037 3618
364. Annabel Rosenberg Voore Põhikool 3. klass 5945 2566 2039 3379
365. Susan Raditš Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 5945 1472 2803 3142
366. Kasper Inno Kiili Gümnaasium 3.a klass 5942 2678 3264 0
367. Ilona Dmitrijeva Narva Soldino Gümnaasium 3.a klass 5936 2941 2723 2995
368. Anna maria õun Uuemõisa Algkool 1. klass 5922 1143 2121 3801
369. Валерий Жашков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 5906 1932 2900 3006
370. Анастасия Чеберя Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 5905 1499 2966 2939
371. Даниил Чеберя Narva Soldino Gümnaasium 3.a klass 5882 1857 2724 3158
372. Kaisa Mätas Viljandi Valuoja Põhikool 3.b klass 5881 3304 2020 2577
373. Laura Pild Sürgavere Põhikool 3. klass 5879 2698 2708 3171
374. Eero Eks Uuemõisa Algkool 3. klass 5878 2863 0 3015
375. Михаил Хрипков Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 1.b klass 5878 1638 2504 3374
376. Emil Ginman Tallinna Soome Kool 3. klass 5865 1961 2690 3175
377. Jürmo Rooma Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2. klass 5861 3024 895 2837
378. Anett Altmäe Kadrina Keskkool 3.a klass 5861 2143 2153 3708
379. Ellinor Raudsepp Uuemõisa Algkool 3. klass 5839 2598 2756 3083
380. Pavel Nikolajev Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 5837 2405 0 3432
381. Sarah Marta Veskimägi Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b klass 5836 2275 2632 3204
382. Aleksandra Vorobjova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 5824 2506 3108 2716
383. Annaliisa Mäletjärv Tallinna Prantsuse Lütseum 3.a klass 5822 2810 2417 3012
384. Markus Ilves Suislepa Lasteaed-Algkool 3. klass 5810 1863 2957 2853
385. Saul Saveli Tallinna Rahumäe Põhikool 3.b klass 5802 2428 2606 3196
386. Marek Vikard Otepää Gümnaasium 3.b klass 5787 2617 1777 3170
387. Artur Melnikov Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 5783 2492 3028 2755
388. Triin Randmer Leie Põhikool 3. klass 5780 2632 1822 3148
389. Liisa Kivistik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 5777 2007 2784 2993
390. Kristjan Kadakas Tuudi Algkool 3. klass 5774 2081 2237 3537
391. Silver Tapasia Pärnu Ühisgümnaasium 2.a klass 5773 2575 2784 2989
392. Артём Гирич Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 5764 2240 2444 3320
393. Deniss Tihhomirov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 5763 1934 0 3829
394. Marie Ojamaa Tallinna Prantsuse Lütseum 3.a klass 5758 2410 2544 3214
395. Vanessa Kan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.c klass 5755 1457 2722 3033
396. Joonas Kurig Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.a klass 5749 0 2956 2793
397. Mai-Liis Kelder Põltsamaa Ühisgümnaasium 3.a klass 5746 0 2515 3231
398. Andrei Sali Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 5740 1691 2688 3052
399. Pavel Zjaikin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 3.c klass 5725 2415 2645 3080
400. Andrei Rõmar Narva Vanalinna Riigikool 3.a klass 5723 2340 3239 2484
401. Tiit Tartlan Rakvere Põhikool 3. klass 5722 1863 2238 3484
402. Kristina Iljina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 5722 1799 2524 3198
403. Helen Liiv Haapsalu Gümnaasium 3.b klass 5721 2070 2056 3651
404. Epp Loviisa Pärtel Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2.a klass 5693 2380 2547 3146
405. Ludvig Kindsigo Krootuse Põhikool 2. klass 5691 2657 2093 3034
406. Antti Arumäe Esku-Kamari Kool 2. klass 5683 2356 2292 3327
407. Arti Liivaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5682 2139 2465 3217
408. Rasmus Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 3.a klass 5669 2655 2483 3014
409. KarlAugust Soonberg Otepää Gümnaasium 3.b klass 5656 2444 2818 2838
410. Karlis Põldoja Sillaotsa Põhikool 2. klass 5654 1745 2300 3354
411. Laura Lepik Koeru Keskkool 3.b klass 5649 3076 2204 2573
412. Kenny-Robin Mastakov Haapsalu Linna Algkool 2.a klass 5647 2275 1822 3372
413. Mihhail Andrejev Narva Kreenholmi Gümnaasium 3.b klass 5645 2263 1877 3382
414. Vitali Ušakov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 3.e klass 5644 2292 1944 3352
415. Laura Laud Tori Põhikool 2. klass 5641 1969 2182 3459
416. Lilith Isop Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 5635 1633 3144 2491
417. Johanna Maria Koplik Haapsalu Linna Algkool 3. klass 5632 2504 2300 3128
418. Karel Kaupmees Pühajärve Põhikool 3. klass 5620 2643 2526 2977
419. Mathias Erik Lautri Pärnu Ühisgümnaasium 1.a klass 5615 2733 2512 2882
420. Kertu Arula Põltsamaa Ühisgümnaasium 2.b klass 5600 2221 2634 2966
421. Triinu Pihlapson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 5596 1809 3063 2533
422. Daniel Mogilnõi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 5583 2327 2031 3256
423. Vassili Gorbatsov Narva Vanalinna Riigikool 2.a klass 5582 2356 2048 3226
424. Nikita Janovits Narva Kreenholmi Gümnaasium 3.a klass 5581 2897 1811 2684
425. Jelizaveta Issakova Narva Humanitaargümnaasium 3.a klass 5577 0 1768 3809
426. Slava Koloskov Pähklimäe Gümnaasium 2.c klass 5564 2163 2452 3112
427. Priit Sauer Suuremõisa Põhikool 3. klass 5562 2446 1727 3116
428. Timur Tamberg Paide Gümnaasium 3.a klass 5559 1413 2623 2936
429. Kert Uiga Laiuse Põhikool 3. klass 5551 0 2911 2640
430. Kert Kangur Melliste Algkool-Lasteaed 3. klass 5538 2924 1966 2614
431. Jander Mändla Roosna-Alliku Põhikool 3. klass 5501 1845 2489 3012
432. Triin Tjulkin Pärnu Ühisgümnaasium 3.a klass 5499 2288 2585 2914
433. Monika Jaek Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 5496 1947 2493 3003
434. Lauri Ries Jäneda Põhikool 3. klass 5495 1623 2587 2908
435. Markus Orav Põltsamaa Ühisgümnaasium 1.a klass 5494 1714 2186 3308
436. Ilja Katanikov Narva Vanalinna Riigikool 2.a klass 5491 1952 2098 3393
437. Ketlin Raudla Uhtna Põhikool 3. klass 5490 2503 2485 2987
438. Patrick Laansalu Krootuse Põhikool 3. klass 5471 2937 2534 2400
439. Денис Лайдонер Narva Humanitaargümnaasium 3.b klass 5471 2937 2534 0
440. Janno Jaagumets Kadrina Keskkool 3.b klass 5470 2417 2161 3053
441. Sandra Salome Ust Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5469 2590 2585 2879
442. Ilja Karpenko Narva Vanalinna Riigikool 3.b klass 5467 2836 0 2631
443. Aldo Lengert Retla Kool 2. klass 5465 2115 2646 2819
444. Jürgen Leppsalu Tallinna Rahumäe Põhikool 3.b klass 5465 2107 2252 3213
445. Rasmus Riismann Kiili Gümnaasium 2.a klass 5462 1724 2583 2879
446. Vladislav Kurenjov Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 5460 2351 0 3109
447. Kaur Raavel Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3.b klass 5456 2535 2758 2698
448. Martin Krausberg Märjamaa Gümnaasium 3.a klass 5455 1877 2510 2945
449. Jaana Jurtšenkova Pärnu Ühisgümnaasium 3.a klass 5454 1231 2816 2638
450. Cätlyn Haak Krootuse Põhikool 3. klass 5446 2743 1689 2703
451. Kevin Ervald Kalmetu Põhikool 3. klass 5443 2154 2838 2605
452. Ain Mägise Krabi Põhikool 3. klass 5439 2291 3148 1993
453. Philip Tribell Tallinna Kristiine Gümnaasium 3.a klass 5438 0 2084 3354
454. Alex Sääsk Haljala Gümnaasium 2. klass 5434 2134 2415 3019
455. Joseph-Patrick Karukäpp Surju Põhikool 3. klass 5429 2096 2534 2895
456. Julia Kutson Uhtna Põhikool 3. klass 5419 2398 2877 2542
457. Paula Kuklane Tallinna Rahumäe Põhikool 3.b klass 5418 2357 2966 2452
458. Вероника Шуляк Narva Soldino Gümnaasium 3.c klass 5412 1913 2326 3086
459. Romet Sosaar Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 5408 2198 2391 3017
460. Grete Maruste Pärnu Ühisgümnaasium 2.a klass 5405 1937 2098 3307
461. Aiver Toom Sürgavere Põhikool 3. klass 5403 2215 2091 3188
462. Endi Timofejev Lähte Ühisgümnaasium 3.a klass 5402 1757 2508 2894
463. Katrin Aleknavitšjute Koeru Keskkool 3.a klass 5400 1955 2765 2635
464. Victoria-Sandra Pilv Pärnu Ühisgümnaasium 2.a klass 5395 1802 2540 2855
465. Maria Sokolova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.a klass 5391 1839 2057 3334
466. Christel Saar Rakvere Linna Algkool 3. klass 5379 1526 2569 2810
467. Urmis Veimann Vana-Vigala Põhikool 3. klass 5379 0 2608 2771
468. Aivar Saari Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 5378 0 2582 2796
469. Siim kristjan Ellervee Elva Gümnaasium 3.a klass 5377 2121 2115 3256
470. Bronek Miadzielec Tsirguliina Keskkool 3. klass 5376 2501 2073 2875
471. Oskar Post Miina Härma Gümnaasium 2.a klass 5370 2609 2669 2701
472. Laura Poteropkin Uuemõisa Algkool 2. klass 5365 1697 2808 2557
473. Hanna Kerstina Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3. klass 5360 2579 2459 2781
474. Joel Gerne Surju Põhikool 3. klass 5355 0 2826 2529
475. Martin Koovit Kalmetu Põhikool 3. klass 5354 2235 2611 2743
476. Anna-maria Rõbina Haapsalu Linna Algkool 2.a klass 5348 2576 2585 2763
477. Elsa-Maria Tropp Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a klass 5344 2462 0 2882
478. Jevgeni Baranov Narva Kreenholmi Gümnaasium 2.a klass 5344 2023 3168 2176
479. Iiris Issak Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 5337 2414 2724 2613
480. Kadi Talts Kohila Gümnaasium 3.b klass 5335 2861 2474 2027
481. Rigmor Kidra Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3. klass 5332 2713 2397 2619
482. Kadri Adra Kiili Gümnaasium 3.b klass 5320 2116 2732 2588
483. Kirill Lobov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 5320 2016 3045 2275
484. Karmo Erissaar Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 5320 1464 2561 2759
485. Merlin Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3. klass 5319 2868 2431 2451
486. Artur Šarnin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 5319 2705 1978 2614
487. Celvin Steptšenkov Sürgavere Põhikool 3. klass 5307 1666 1677 3630
488. Kätlin Puzanov Pärnu Ühisgümnaasium 3.b klass 5301 1867 2501 2800
489. Robin Matsi Luunja Keskkool 2. klass 5300 2286 1647 3014
490. Kadri Männimets Tori Põhikool 3. klass 5299 2127 2155 3144
491. Andra Kuld Viljandi Valuoja Põhikool 2.a klass 5292 2248 2245 3044
492. Hannes Harm Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 5288 2407 2454 2834
493. Karl Kuhlberg Kiili Gümnaasium 2.b klass 5281 1867 2430 2851
494. Grete Miil Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.c klass 5280 1933 2095 3185
495. Erkki Rõhu Käina Gümnaasium 2. klass 5275 2865 2410 0
496. Kirill Varnatsov Narva Vanalinna Riigikool 2.a klass 5274 2502 2243 2772
497. Joosep Roosalu Tääksi Põhikool 3. klass 5271 2395 1819 2876
498. Silvija Mikk Sillaotsa Põhikool 2. klass 5271 1753 2357 2914
499. Ragnar Koplimaa Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b klass 5267 2377 2423 2844
500. Anastassia Nikolajeva Narva Humanitaargümnaasium 2.b klass 5265 2015 2103 3162