Pranglimise Eesti meistrivõistluste finaal

Punases kirjas pranglijad pääsesid Eesti koondisse, et võistelda MM medalite pärast Lätis.
Paksus kirjas trükitud on varuvõistlejad. Kui koondisest keegi ei saa Lätti tulla, siis saab varuvõistleja.

Neiud
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 11. klass 26380 3680 5018 3694 8705 5283
2. Kertu Tilga Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 12.d klass 22758 3388 4522 3224 6736 4888
3. Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 9.a klass 21325 3842 5058 3179 4588 4658
4. Kristin Düüna Rapla Ühisgümnaasium 8.a klass 20963 3236 4276 2987 5803 4661
5. Getter Põru Hugo Treffneri Gümnaasium 12.a klass 20734 3520 4688 3002 4806 4718
6. Kristiina Vain Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a klass 19073 3125 4005 3130 3996 4817
7. Kerttu Saadi Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c klass 18770 3052 4703 3153 3462 4400
8. Kätlin Kits Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7.b klass 17297 3642 3903 2645 2524 4583
9. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 15717 2969 3376 2926 3516 2930
10. Helis Ojala Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 15286 3303 3548 2526 2072 3837
11. Alesja Vardugina Narva Keeltelütseum 8.b klass 14185 3562 3017 2501 2078 3027
12. Britta Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 14073 3347 3267 1931 2347 3181
13. Piret Sommer Pärnu Ühisgümnaasium 12.a klass 13723 2687 2979 2458 2912 2687
14. Sandra Saar Põltsamaa Ühisgümnaasium 9.c klass 13682 2909 2977 2188 2338 3270
15. Johanna Õun Läänemaa Ühisgümnaasium 11. klass 13526 2907 2522 2604 2246 3247
16. Mirjam Aan Koeru Keskkool 11. klass 13457 2833 2929 1982 2665 3048
17. Elisa Litvin Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d klass 13285 2596 2845 2448 1639 3757
18. Carolyn Lumi Saverna Põhikool 8. klass 13207 2779 2858 2212 3021 2337
19. Gamithra Marga Tallinna Prantsuse Lütseum 9.b klass 12844 2623 2705 2438 2552 2526
20. Paula Bogdanov Saverna Põhikool 9. klass 12209 2866 2872 1936 1937 2598
21. Virgi Ülpri Saverna Põhikool 8. klass 12002 2782 2347 1748 2557 2568
22. Kätriin Kukk Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 11681 2184 1857 1897 2825 2918
23. Elina Torim Viljandi Gümnaasium 12. klass 11391 2862 2613 1911 1377 2628
24. Hanna Andla Pärnu Mai Kool 9.b klass 11360 2464 2356 1882 1791 2867
25. Epp Loviisa Pärtel Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a klass 11309 2852 2617 1555 1518 2767
26. Sandra Kukk Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 11240 2660 2579 1775 2035 2191
27. Liisa Gatski Tallinna Saksa Gümnaasium 10.b klass 11200 2664 2253 2023 1859 2401
28. Anna-Liisa Antson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 11110 2337 2386 1705 2451 2231
29. Johanna Jürmann Tääksi õppekoht 8. klass 11063 2453 1893 2153 2029 2535
30. Kristiina Konks Krootuse Põhikool 9. klass 11030 2773 2235 1859 1900 2263
31. Roosi-Ann Tõlgu Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d klass 10832 2505 2361 1743 1854 2369
32. Tiina Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a klass 10758 2228 2335 1882 1760 2553
33. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 9. klass 10740 2264 2297 1850 2303 2026
34. Kerle Nutonen Lüganuse Keskkool 12. klass 10339 2596 2487 1941 1892 1423
35. Luisa Alnek Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 10277 2794 2632 1651 1396 1804
36. Kadi Kilgi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass 10269 2270 2099 1492 2133 2275
37. Getter Linde Saverna Põhikool 8. klass 10233 2422 2043 1782 2104 1882
38. Edith Varb Saverna Põhikool 9. klass 10156 2443 2044 2092 1272 2305
39. Karolin Stimmer Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12. klass 10028 2432 2026 1795 1701 2074
40. Vaike-Liine Rehkalt Tsirguliina Keskkool 9. klass 9976 2861 2118 1490 1422 2085
41. Kendra Rosen Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7.a klass 9766 2604 2016 1954 998 2194
42. Kerli Zirk Viljandi Gümnaasium 12. klass 9658 2804 2148 1677 1175 1854
43. Kadri Jürissaar Imavere Põhikool 9. klass 9523 2140 1760 1710 1811 2102
44. Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b klass 9515 2060 1983 1781 1553 2138
45. Maria Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 9443 2018 1998 1532 1756 2139
46. Isabel Silla Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 9433 2188 1878 1737 1342 2288
47. Anett Maria Reinas Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7.b klass 9281 1901 1894 1864 1529 2093
48. Liis-Marleen Akkus. Tsirguliina Keskkool 8. klass 9253 2678 1908 1927 1086 1654
49. Heiamar Tamm Saverna Põhikool 8. klass 9220 2234 2148 1485 1590 1763
50. Maret Luud Kiili Gümnaasium 9.a klass 9213 2170 1940 1467 1420 2216
51. Marili Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 9161 2644 1943 1687 1565 1322
52. Debora Saarnak Emmaste Põhikool 8. klass 9126 2502 1752 1559 1393 1920
53. Jaana Jermotšenko Mikitamäe Kool 8. klass 9060 2354 2286 1389 1348 1683
54. Karen Saksakulm Muhu Põhikool 9. klass 9057 2366 1822 1603 1351 1915
55. Annaliisa Mäletjärv Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 9004 2188 1959 1530 997 2330
56. Annika Sarapuu Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11. klass 8960 2160 1882 1529 1712 1677
57. Kristiina Velleste Tallinna Kristiine Gümnaasium 9.b klass 8890 2077 1665 1422 1400 2326
58. Pille-Riin Kahro Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 8885 2076 2221 1435 1320 1833
59. Anni Varjo Adavere Põhikool 7. klass 8847 2507 1930 1605 1037 1768
60. Victoria Helenurm Tallinna Prantsuse Lütseum 10.b klass 8847 2006 1730 1723 1046 2342
61. Regita Luukas Käina Gümnaasium 7. klass 8841 2282 1965 1597 965 2032
62. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8837 2202 1975 1494 1276 1890
63. Moonika Raidmäe Kalmetu Põhikool 9. klass 8828 2259 1670 1574 1274 2051
64. Anette Anslan Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d klass 8825 1834 1808 1358 1498 2327
65. Christina Raaga Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a klass 8823 2330 2226 1164 1248 1855
66. Kristiina Veskimeister Muhu Põhikool 8. klass 8823 2217 1581 1791 1511 1723
67. Kristel Pruks Tsirguliina Keskkool 10. klass 8820 2220 1831 1778 1188 1803
68. Triin Helen Pariis Põltsamaa Ühisgümnaasium 9.c klass 8751 2438 2050 1622 1338 1303
69. Mai-Ly Kristal Kiili Gümnaasium 9.b klass 8677 2085 2115 1430 1533 1514
70. Irina Voitik Narva Keeltelütseum 8.b klass 8662 2358 1737 1400 1066 2101
71. Saveliin Uusküla Põltsamaa Ühisgümnaasium 11.a klass 8654 1916 1928 1447 1462 1901
72. Nelli Ojasaar Krootuse Põhikool 8. klass 8649 2324 2367 1276 1041 1641
73. Kärolin Siig Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7.b klass 8645 2233 1952 1655 1161 1644
74. Keilin Turjakas Põltsamaa Ühisgümnaasium 9.c klass 8634 2135 2056 1231 1472 1740
75. Kaire Looris Muhu Põhikool 8. klass 8615 2156 1970 1486 1212 1791
76. Kaisa Paru Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 8538 1696 1727 1565 1538 2012
77. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8496 2078 1542 1513 1416 1947
78. Katrin Valdas Krootuse Põhikool 7. klass 8478 2191 1808 1720 664 2095
79. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8445 2236 1783 1443 1538 1445
80. Aleksandra Neroznikova Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 10. klass 8440 2190 1599 1392 1674 1585
81. Jonne Rooma Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 11. klass 8386 2157 1581 1429 1555 1664
82. Emma Vill Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7.a klass 8359 2648 1545 1122 855 2189
83. Mai-Liis Kelder Põltsamaa Ühisgümnaasium 9.c klass 8354 2162 1685 1344 1435 1728
84. Kathleen Allmere Paide Ühisgümnaasium 12.b klass 8205 2217 2238 1000 959 1791
85. Marie Ojamaa Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 8171 2171 1951 1422 1176 1451
86. Kristel Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 8116 1912 2006 1199 1141 1858
87. Keithlin Michelson Krootuse Põhikool 7. klass 8039 2128 1531 1306 1255 1819
88. Meeri Vainola Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d klass 8000 2116 1841 1155 1021 1867
89. Liisa Kallari Mikitamäe Kool 9. klass 7819 1709 1716 1412 1493 1489
90. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7691 1958 1423 1314 1508 1488
91. Anette Mäletjärv Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a klass 7677 1829 1569 1581 1193 1505
92. Annagreta Õismaa Kiili Gümnaasium 9.b klass 7662 2096 1583 1699 1040 1244
93. Helena Vahtramae Kiili Gümnaasium 9.b klass 7649 2037 1522 1294 914 1882
94. Anett Peel Tallinna Prantsuse Lütseum 9.b klass 7645 2262 1543 1322 1147 1371
95. Annaliis Heinla Pärnu Mai Kool 9.b klass 7643 2136 1366 1450 1091 1600
96. Eliisbeth Lääne Palivere Põhikool 8. klass 7592 1828 1813 1268 1253 1430
97. Marta Külaots Elva Gümnaasium 7. klass 7345 2405 1288 1218 862 1572
98. Elenete Hellat Mikitamäe Kool 8. klass 7264 2094 1491 1508 1066 1105
99. Kai Budrikas Tamsalu Gümnaasium 9. klass 7249 1571 1376 1287 1436 1579
100. Laura Kallari Mikitamäe Kool 9. klass 7232 1931 1390 1402 1125 1384
101. Grete Maruste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8. klass 7214 2071 1675 1106 998 1364
102. Brigitta Voogla Kiili Gümnaasium 7.a klass 7140 1869 1450 1713 824 1284
103. Älice Kollo Palivere Põhikool 8. klass 7135 1863 1341 1488 1203 1240
104. Kata Kindsigo Krootuse Põhikool 8. klass 6962 1863 1919 1196 1036 948
105. Kärolin Aviste Palivere Põhikool 8. klass 6949 1599 1431 1485 1112 1322
106. Laura Lehtmets Koeru Keskkool 11. klass 6902 1687 1518 1087 1064 1546
107. Maarja Basihhina Pärnu Mai Kool 9.b klass 6790 2361 1463 1353 458 1155
108. Evelin Lass Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.a klass 5769 1349 1041 1569 664 1146
109. Heleri Rebane Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 5527 1306 1442 800 969 1010

Noormehed
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Дима Овчинников Narva Pähklimäe Gümnaasium 10.a klass 24444 4049 5972 3680 5318 5425
2. Karl Martin Koppel Hugo Treffneri Gümnaasium 10.e klass 20109 3286 4271 2995 4258 5299
3. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 11.a klass 19312 3084 3765 2788 5452 4223
4. Chris Kruusimägi Surju Põhikool 8. klass 19189 3049 3519 2761 5589 4271
5. Risto Rumask Jõgevamaa Gümnaasium 12.a klass 18985 3290 3957 2942 4551 4245
6. Arseni Zadvornov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7.a klass 18770 3533 4072 3178 3542 4445
7. Siim Düüna Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 17147 2478 3463 2224 5409 3573
8. Henri Roos Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b klass 16927 3092 3920 2669 2559 4687
9. Ago Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 16466 3115 3261 2726 4046 3318
10. Arkadi Romasin Narva Keeltelütseum 11.c klass 16393 3339 2936 2622 3032 4464
11. Daniil Bondar Narva Keeltelütseum 7.b klass 16349 3161 3643 2374 2422 4749
12. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 15330 3015 3553 2218 3203 3341
13. Martin Joonas Pariis Põltsamaa Ühisgümnaasium 11.a klass 15058 2804 3253 2501 3545 2955
14. Theodor Künnapuu Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10. klass 14598 3028 3550 2483 2364 3173
15. Artjom Savin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7.b klass 14564 3373 3144 2247 2034 3766
16. Eke Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11. klass 14389 2673 2878 2177 3536 3125
17. Martti Triksberg Pärnu Mai Kool 8.c klass 13891 3030 2844 2121 2298 3598
18. Taavi Illi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 13413 3163 2619 2658 1953 3020
19. Sander Saarpere Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b klass 13366 3045 2618 2206 2521 2976
20. Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b klass 13259 2980 2549 2221 1870 3639
21. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 9. klass 13084 2637 2487 2187 2374 3399
22. Märt Hõlst Saverna Põhikool 9. klass 13054 2608 2928 1969 2692 2857
23. Kaspar Keerup Viljandi Gümnaasium 11. klass 12759 3320 2713 2030 2124 2572
24. Sergei Saal Kallavere Keskkool 9. klass 12669 2305 2539 2061 2556 3208
25. Lennar Lehtmets Koeru Keskkool 11. klass 12248 3031 2573 2246 1986 2412
26. Jan Müür Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 12156 2746 2642 2177 1619 2972
27. Robin Kool Jõgeva Põhikool 8.b klass 11607 2436 2310 2129 1714 3018
28. Karl-Kristjan Kruusi Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 11461 2163 2159 1943 2360 2836
29. Valter Kuld Saverna Põhikool 7. klass 11342 2727 2194 1923 1592 2906
30. Gert Air Allas Krootuse Põhikool 9. klass 11290 2440 2448 1964 2117 2321
31. Mart Leesi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 11272 2501 2358 1771 1837 2805
32. Kristo Saaliste Surju Põhikool 7. klass 11200 2702 2006 2143 1617 2732
33. Markus Kuldmaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 10. klass 11154 2376 2444 1827 1575 2932
34. Tõnis Tõnison Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 11105 2744 1836 2167 1516 2842
35. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 11085 2325 2260 1789 2065 2646
36. Anar Allaste Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12.a klass 11053 2102 2316 2170 1930 2535
37. Ranet Leets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 11026 2520 2143 1639 1700 3024
38. Gregor Kaevats Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7.a klass 10951 2525 2439 1696 1178 3113
39. Kirill Pavlov Narva Keeltelütseum 7.b klass 10817 2687 2840 1289 1220 2781
40. Sander Metsküla Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c klass 10580 2308 2251 1823 1557 2641
41. Marten Luhalaid Jõgeva Põhikool 7.b klass 10521 2655 1829 1950 1211 2876
42. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 10475 2413 2332 1714 1529 2487
43. Allar Roosenberg Tsirguliina Keskkool 10. klass 10453 2833 1769 1834 1090 2927
44. Erik Tarelkin Mustvee Gümnaasium 9. klass 10375 2446 2119 1463 1955 2392
45. Vitali Nikolajev Jõgevamaa Gümnaasium 12.a klass 10164 2549 2055 2106 1421 2033
46. Rene-Kristjan Jyrioo Põlva Ühisgümnaasium 9.a klass 10087 1905 1736 1937 1734 2775
47. Daniil Vaino Narva Keeltelütseum 7.a klass 10036 2611 1584 1659 1233 2949
48. Ewert Ubaleht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a klass 10002 2517 1868 1894 1232 2491
49. Nikita Vaino Narva Keeltelütseum 7.a klass 9824 2871 1760 1432 1030 2731
50. Jako Amor Kiili Gümnaasium 9.b klass 9807 2408 2260 1716 1722 1701
51. Tanel Maasalu Türi Ühisgümnaasium 11.a klass 9806 2615 1993 1626 1436 2136
52. Aivo Akkus Tsirguliina Keskkool 12. klass 9759 2234 2068 1712 1821 1924
53. Kevin Keek Jõgevamaa Gümnaasium 12. klass 9711 2502 1622 1943 1370 2274
54. Mihkel Nuut Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 9676 2215 2014 1691 1248 2508
55. Robert Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 9657 2277 2127 1576 1692 1985
56. Aldo Lengert Retla Kool 8. klass 9643 2434 1907 1796 1389 2117
57. Jornas Iisak Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12. klass 9622 2177 1837 1787 1409 2412
58. Johann Zeiger Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d klass 9596 2531 1751 1615 1149 2550
59. Kristo Villemson Põltsamaa Ühisgümnaasium 10.a klass 9560 2026 1659 1987 1342 2546
60. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 9539 2335 2161 1519 1446 2078
61. Kevin Sults Tõrva Gümnaasium 11.a klass 9539 2094 1936 1741 1516 2252
62. Mart Siilsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b klass 9513 1905 1820 1731 1521 2536
63. William Vaask Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 9408 1731 1897 1337 2595 1848
64. Silver Kera Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b klass 9386 1976 1581 1936 1401 2492
65. Hardi Häelme Saverna Põhikool 8. klass 9367 2313 1897 1434 1731 1992
66. Tõnu Saarelaan Kehtna Põhikool 9. klass 9326 2075 1874 1629 1934 1814
67. Rain Mürkhain Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 9311 1938 1978 1426 1506 2463
68. Ian-Andreas Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d klass 9294 2268 2249 1182 1355 2240
69. Kevin Jasson Kiili Gümnaasium 9.b klass 9210 2473 2196 1556 1030 1955
70. Mihkel Vallap Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12. klass 9125 2116 1703 1783 1568 1955
71. Sander Kuningas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b klass 9121 2621 1839 1544 956 2161
72. Maert Mägi Paikuse Põhikool 9.a klass 9020 1560 1325 2022 1929 2184
73. Erik Patrik Hainsoo Saverna Põhikool 9. klass 8972 1993 1947 1321 1545 2166
74. Kaur Palang Kiili Gümnaasium 9.a klass 8971 2225 2118 1265 912 2451
75. Gert Leppik Surju Põhikool 7. klass 8958 2607 1699 1680 811 2161
76. Otto Gustavson Pärnu Mai Kool 8.c klass 8837 2288 2008 1422 1403 1716
77. Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium 8.a klass 8813 2102 1972 1689 1126 1924
78. Fredy Palo Krootuse Põhikool 8. klass 8773 2445 1716 1896 1018 1698
79. Uku Burmeister Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b klass 8692 2190 1563 1528 1258 2153
80. Sten Pavelson Rapla Ühisgümnaasium 12. klass 8689 2177 2162 1767 925 1658
81. Märten Aardevälja Hugo Treffneri Gümnaasium 10.c klass 8631 1763 1699 1479 1291 2399
82. Martin Riismann Kiili Gümnaasium 9.b klass 8481 1975 1726 1463 1325 1992
83. Risto Vähi Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b klass 8380 1982 1446 1726 1586 1640
84. Markus Orav Põltsamaa Ühisgümnaasium 7.c klass 8362 2195 1394 1286 1046 2441
85. Joel Viskov Tõrva Gümnaasium 11.a klass 8245 1907 1623 1715 1249 1751
86. Karl Kolts Põltsamaa Ühisgümnaasium 9.c klass 8234 2130 1581 1526 1206 1791
87. Mihkel Kaarel Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b klass 8210 1766 1891 1376 1392 1785
88. Allar-Len Nõmmesalu Metsapoole Põhikool 9. klass 8163 2172 2071 1186 1002 1732
89. Hindrek Klaos C.R.Jakobsoni nimeline Torma Põhikool 9. klass 8116 1819 1769 1625 1167 1736
90. Madis-Mattias Lind Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 8114 2111 1920 1476 1208 1399
91. Henrik Romanenkov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 8105 2049 1890 1421 1076 1669
92. Erik-Villem Lehtmäe Saverna Põhikool 7. klass 8017 2214 1884 1324 786 1809
93. Joonas Välja Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 7976 1890 1859 1362 1055 1810
94. Tauri Tammaru Kiili Gümnaasium 9.a klass 7947 2048 2009 1161 949 1780
95. Tauno Kase Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 7944 2480 1588 1634 820 1422
96. Rasmus Rohtla Mustvee Gümnaasium 9. klass 7890 1945 1575 1412 1722 1236
97. Brandon Loorits Pärnu Mai Kool 9.b klass 7826 2156 1415 1552 861 1842
98. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 7817 1881 1633 1507 1125 1671
99. Juhan Tiitus Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c klass 7784 1796 1649 1396 1175 1768
100. Kevin Laanepõld Pärnu Mai Kool 9.b klass 7780 2348 1641 1271 864 1656
101. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7764 1939 1547 1301 1200 1777
102. Uku Orupõld Jõgeva Põhikool 7.a klass 7624 1988 1781 1515 798 1542
103. Ragnar Koplimaa Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c klass 7607 1762 1517 1349 1191 1788
104. Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 11.a klass 7449 1830 1947 1285 947 1440
105. Laur Edvard Lindmaa Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a klass 7437 1787 1608 1435 1139 1468
106. Ludvig Kindsigo Krootuse Põhikool 8. klass 7330 1732 1597 1163 997 1841
107. Maksim Kekisev Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 11. klass 7318 1722 1483 1657 1085 1371
108. Hendrik Jalakas Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a klass 7308 2018 1682 1464 823 1321
109. Fredi Normak Kadrina Keskkool 11.a klass 7235 1843 1543 1237 983 1629
110. Andreas Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a klass 7227 2307 1363 1375 792 1390
111. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 9. klass 7174 1889 1204 1201 1173 1707
112. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 7083 1711 1557 1272 1022 1521
113. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12. klass 6924 1798 1404 1357 1200 1165
114. Kevin Kütt Kiili Gümnaasium 9.b klass 6851 1811 1629 1296 968 1147
115. Oliver Püvi Tallinna Prantsuse Lütseum 10.b klass 6763 1530 1330 1032 994 1877
116. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 6734 1813 1480 1196 917 1328
117. Ragnar Õunapuu Jõgevamaa Gümnaasium 12.a klass 6705 1955 1706 1137 857 1050
118. Sander Tõnissoo Põltsamaa Ühisgümnaasium 8.c klass 6608 1962 1514 985 697 1450
119. Aaron Otto Stalde Tallinna Prantsuse Lütseum 9.a klass 6300 1536 1024 1343 959 1438
120. Martin Melnikov Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b klass 6280 1620 1170 1112 1038 1340
121. Andrei Grigorjev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8.b klass 6228 1903 1312 1303 639 1071
122. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 5608 1735 911 920 798 1244

Naised
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ivi Luht Saverna Põhikool Õpetaja 19704 3070 3703 3016 5429 4486
2. Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium Täiskasvanu 18757 2964 3938 2875 5082 3898
3. Marje Orav Vana-Vigala Põhikool Õpetaja 18507 2783 3692 3164 4963 3905
4. Ene Adams Kildu Tiim Õpetaja 16260 3052 3285 3023 3165 3735
5. Riin Saar Tallinna Reaalkool Õpetaja 15881 2880 2779 2601 3578 4043
6. Külli Purret Alcatrazi ujumismeeskond Täiskasvanu 15495 2548 2955 2429 4112 3451
7. Tiina Torim Kildu Tiim Täiskasvanu 14977 2809 3060 2648 2982 3478
8. Laivi Pani Muu asutus Täiskasvanu 14970 2661 3000 2537 3349 3423
9. Margit Nerman Viljandi Paalalinna Kool Õpetaja 14707 2837 2732 2549 3224 3365
10. Merike Tamm Saverna Põhikool Õpetaja 14561 2472 2485 2508 3757 3339
11. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 14014 3018 2721 2628 2356 3291
12. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 13504 2549 2990 2020 2846 3099
13. Natalja Suvorova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Õpetaja 13019 2385 2498 2019 2620 3497
14. Siiri Piirisaar Prangli Tiim Õpetaja 12322 2635 2219 2318 2204 2946
15. Kadri Kivit Orava Põhikool Õpetaja 12041 2893 2347 2447 2401 1953
16. Hele Luht Krootuse Põhikool Õpetaja 11687 2404 2160 2412 2479 2232
17. Piret Rõigas Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Õpetaja 10967 2174 2165 1809 2161 2658
18. Tiina Saago Põlva Ühisgümnaasium Õpetaja 10951 2216 1895 1715 2516 2609
19. Maie Eensalu Pühajärve Põhikool Õpetaja 10470 2025 1688 2107 1996 2654
20. Elsa Kivaste Metsapoole Põhikool Õpetaja 10217 1848 1792 1892 1868 2817
21. Anne Oru Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Õpetaja 10159 1814 1732 1909 2467 2237
22. Kristel Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium Õpetaja 9938 1907 1933 1788 1905 2405
23. Klaarika Prii Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Õpetaja 9910 1852 1849 2106 1936 2167
24. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 9829 2084 2160 1690 1531 2364
25. Kadri Hiob Tallinna 21. Kool Õpetaja 9354 1955 1570 1907 1864 2058
26. Jaanika Reier Suure-Jaani Kool Õpetaja 9333 1808 1787 1784 1783 2171
27. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 9061 2120 1500 1911 1532 1998
28. Maime Linholm Prangli Tiim Õpetaja 9043 1888 1720 1676 1457 2302
29. Reet Juurikas Pärnu Mai Kool Õpetaja 8984 2096 1685 1542 1573 2088
30. Anneli Joandi Suure-Jaani Kool Õpetaja 8961 1776 1467 1848 1982 1888
31. Sirje Sinitskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool Õpetaja 8737 2029 1404 1535 1731 2038
32. Eevi Laidinen Vasta Kool Õpetaja 8494 1874 1344 1846 1626 1804
33. Riina Timmermann Gustav Adolfi Gümnaasium Õpetaja 8244 1764 1422 1554 1728 1776
34. Jaanika Alliksoo Roosna-Alliku Põhikool Õpetaja 7905 1863 1389 1492 1441 1720
35. Relika Kalbus Palupera Põhikool Õpetaja 7803 1794 1405 1366 1447 1791
36. Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 7693 1514 1514 1548 1421 1696
37. Ave Kartau Surju Põhikool Õpetaja 6609 1503 1270 1057 1285 1494

Mehed
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Lauri Piirisaar Prangli Tiim Täiskasvanu 26924 4364 5371 4208 7308 5673
2. Erki Adams Kildu Tiim Täiskasvanu 25707 3990 4416 4191 7423 5687
3. Aleksander Tserezov Olen kodune Täiskasvanu 21552 3781 4125 3595 5058 4993
4. Imre Purret Alcatrazi ujumismeeskond Täiskasvanu 21310 3178 3788 3584 6408 4352
5. Marius Siigur Jakobsoni Tiim Täiskasvanu 20254 3140 3986 3011 5957 4160
6. Margus Sõmer Emmaste Põhikool Õpetaja 14982 3097 2797 2182 3044 3862
7. Väino Kundla Kehtna Põhikool Õpetaja 14437 2674 2423 2758 3254 3328
8. Vallo Varjo Muu asutus Täiskasvanu 13868 2302 1993 2754 3918 2901
9. Kuldar Klaasberg Prangli Tiim Täiskasvanu 12313 3040 2328 2234 2054 2657
10. Valdis Meos Palupera Põhikool Õpetaja 10793 2154 2141 1815 1829 2854
11. Lauri Takk Alcatrazi ujumismeeskond Täiskasvanu 10618 2174 1833 1943 1283 3385
12. Tõnu Puieste Mikitamäe Kool Õpetaja 9348 1747 1393 1888 2005 2315