Tellimine - aet@miksike.ee - 5285546
[16-09]   Hinnakiri.  
Tellida saab Minu Miksikese või Pranglimise paketti. Mõlemaid koos tellides on hind soodsam.

Minu Miksikest ja/või pranglimist on tellinud 2019/20. õppeaastaks 126 kooli. 
TALLINN
1. Tallinna Õismäe Vene Lütseum,
2. Tallinna Mustjõe Gümnaasium,
3. Tallinna Prantsuse Lütseum,
4. Tallinna Pääsküla Kool,
5. Tallinna Saksa Gümnaasium,
6. Tallinna Tehnikagümnaasium,
7. Tallinna Linnamäe Vene Lütseum,
8. Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, 
9. Karjamaa Põhikool,
10. Ehte Humanitaargümnaasium,
11. Tallinna Reaalkool,
12. Tallinna Kesklinna Põhikool,
13. Tallinna Laagna Gõmnaasium,

HARJUMAA
1. Aegviidu Kool,
2. Alavere Põhikool, 
3. Harkujärve Põhikool,
4. Jüri Gümnaasium,
5. Lagedi Kool,
6. Loo Keskkool,
7. Peetri Lasteaed-Põhikool,
8. Prangli Kool,
9. Randvere Kool,
10. Vaida Põhikool,
11. Viimsi Kool,
12. Vääna-Jõesuu Kool,
13. Oru Põhikool,
14. Tabasalu Ühisgümnaasium,

HIIUMAA
1. Emmaste Põhikool;
2. Kärdla Põhikool,
3. Suuremõisa Lasteaed-Põhikool,

IDA-VIRUMAA
1. Kiviõli Vne Kool,
2. Kohtla-Järve Järve Kool,
3. Narva Õigeusu Gümnaasium,
4. Narva Kreenholmi Gümnaasium,
5. Narva Paju Kool,
6. Narva Pähklimäe Gümnaasium,
7. Narva Vanalinna Põhikool, 
8. Narva-Jõesuu Kool,
9. Narva Kesklinna Gümnaasium,
10. Narva Soldino Gõmnasium (1.-3. kl, 4.a klass)

JÕGEVAMAA
1. Adavere Põhikool,
2. Aidu Lasteaed-Algkool,
3. Laiuse Jaan Poska Põhikool, 1.-6.
4. Pisisaare Algkool,
5. Lustivere Põhikool,
6. Jõgeva Põhikool
7. Esku-Kamari Kool,
8. Voore Põhikool,
9. Põltsamaa Ühisgümnaasium, 1.-5.
10. Siimusti LAK,
11. Puurmani Mõisakool,

JÄRVAMAA
1. Paide Hammerbecki Põhikool,(1.-4. kl)
2. Tarbja Lasteaed-Kool, (5.-6. klass MM)

LÄÄNEMAA
1. Palivere Põhikool, P

LÄÄNE-VIRUMAA
1. Aseri Kool (1.-5. kl),
2. Jäneda Kool, 
3. Kadrina Keskkool,
4. Kiltsi Põhikool,
5. Lasila Põhikool,
6. Lehtse kool, 
7. Muuga-Laekvere Kool,
8. Rakvere Põhikool (1.-4. kl),
9. Rakvere Gümnaasium, (1.-6. kl)
10. Sõmeru Põhikool,
11. Tamsalu Gümnaasium,
12. Tapa Gümnaasium,
13. Tapa Vene Põhikool,
14. Uhtna Põhikool,
15. Väike-Maarja Gümnaasium,
16. Veltsi Lasteaed.Algkool,
17. Vinni-Pajusti Gümnaasium,
18. Vohnja Lasteaed-Algkool,
19. Võsu Kool, 

PÕLVAMAA
1. Krootuse Põhikool,
2. Mehikoorma Põhikool,
3. Põlva Kool,
4. Saverna Põhikool,
5. Viluste Põhikool,

PÄRNUMAA
1. Kõmsi Lasteaed-Algkool,
2. Metsapoole Põhikool,
3. Metsküla Algkool,
4. Pärnu Mai Kool,
5. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium,
6. Sauga Põhikool,
7. Surju Põhikool,
8. Uulu Põhikool,
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium,

RAPLAMAA
1. Kehtna Põhikool, 
2. Kohila Gümnaasium,
3. Märjamaa Gümnasium,
4. Rapla Kesklinna Kool,
5. Varbola Lasteaed-Algkool,

SAAREMAA
1. Muhu Põhikool,
2. Mustjala Lasteaed.-Põhikool,
3. Saaremaa Ühisgümnaasium, 1. klass

TARTUMAA
1. Aakre Lasteaed- Algkool,
2. Hugo Treffneri Gümnaasium,
3. J.V.Veski nim- Maarja-Magdaleena Põhikool,
4. Kavastu Lasteaed-Algkool, 
5. Tartu Veeriku Kool,
6. Konguta Kool,
7. Kuuste Kool,
8. Tartu Kivilinna Kool, 
9. Luunja Keskkool,
10. Melliste Algkool-Lasteaed,
11. Palupera Põhikool,
12. Rõngu Keskkool,
13. Unipiha Algkool,
14. Tabivere Põhikool,

VALGAMAA
1. Hargla Kool,
2. Otepää Gümnaasium,  1.-6. 
3. Pühajärve Põhikool,
4. Riidaja Põhikool,
5. Tõrva Gümnaasium, 1.-7.
6. Tsirguliina Kool,

VILJANDIMAA
1. Viljandi Kesklinna Kool,
2. Olustvere Põhikool,
3. Suure-Jaani Kool,
4. Tääksi õppekoht,
5. Sürgavere õppekoht,
6. Vastemõisa õppekoht,
7. Viiratsi Kool,

VÕRUMAA
1. Antsla Gümnaasium, 
2. Mikitamäe Põhikool,
3. Rõuge Põhikool,
4. Meremäe Põhikool,