Miksikese server on pensionil

Minu Miksike ja Pranglimine uuel 2020/21.õppeaastal [11-08]
Kevadel kõikidele koolidele avatud Minu Miksike ja Pranglimise paketid jäävad tasuta ligipääsetavaks ka uuel õppeaastal.

Pranglimise keskkonnas saab teha trenni ning õpetajad saavad läbi viia võistluseid omas koolis. Miksike korraldab vabariiklikud Pranglimise võistlused, millest osavõtt on tasuta.


Juurdepääs on avatud online kontrolltööde (onkontide) keskkonnale. Õpetajad saavad ise onkonte koostada ning neid kasutada. Ilmuda võivad ka mõned uued viktoriinid. Süsteemne onkontide läbiviimise teenus on töömahukas ning seda jätkusuutlikult tasuta osutada ei saa. Miksike palus Aet Sõmeril anda onkontidele uus ja moodsam hingamine väljaspool Miksikest. Töö käib ning anname teada uue aadressi niipea, kui see teatavaks saab. Aet on kohusetundlikult ja südamega online haridustööd teinud ligi kaks aastakümmet.


E-vihik saab kõigile tasuta ligipääsetavaks. Samuti jäävad endiselt avatuks e-lehed ja interaktiivsed harjutused. Kui on soovi oma õppematerjale Miksikese vahendusel teistega jagada, siis andke teada info@miksike.ee.