Registreerun
Kallid õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Kui registreerute Miksikese lehel, siis kogutakse minimaalselt ka Teie isikuandmeid. Neid on vaja Miksikese serveris õppetegevustes osalemiseks. Vajalik on sisestada järgmised andmed: nimi, kool, klass ning e-posti aadress. E-posti aadressi on vaja selleks, et kasutaja saaks taastada ligipääsu oma kontole juhul, kui salasõna on ununenud. Õpetajatel on võimalus sisestada ka oma telefoninumber. Õpilastel pole telefoninumbri välja täitmine vajalik.

OÜ Miksike ei jaga kasutajate isikuandmeid kolmandatele pooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel. OÜ Miksike ei kogu kolmandatelt isikutelt oma kasutajate isikuandmeid.

Euroopa Liidu isikuandmete kaitse regulatsiooni kohaselt saab alla 14-aastane noor luua Miksikese õppekeskonda konto oma seadusliku esindaja (nt ema, isa) juuresolekul ja heakskiidul. Nupule “Registreerun” vajutamine kinnitab, et antud tingimused on täidetud. Eeldame, et õpetajad, kes loovad alla 14-aastasele õpilastele Miksikesse konto, teevad seda pärast lapse seaduslikult esindajalt nõusoleku saamist.

Kui kasutaja/kasutaja seaduslik esindaja soovib Miksikese üritustest/võistlustest osa võtta, kuid nime avaldada ei soovi, siis võib registreerumisel nimeväljadele kirjutada "VARJATUD" (jutumärkideta).

Kasutajanimi
vaid ladina sümbolid - mitte õ,ä,ö,ü,š,ž,...
Eesnimi
Perekonnanimi
Parool
Parool uuesti
Klass
Maakond
Kool
E-mail
Telefon
Oled unustanud oma parooli ?
Sisesta oma kasutajanimi ning me saadame uue parooli sinu e-mailile
Kasutajanimi