LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2011
ETAPPIDE KOKKUVÕTE INDIVIDUAALSES EDETABELIS

MAAKONDLIKULE PRANGLIMISELE OODATAKSE IGAST VÕISTLUSKLASSIST KÜMME ESIMEST.
LISAKS KA 1. KLASSI PARIM
(nimed punase kirjaga)
Nimed, mis on mustas kirjas, aga värvilise taustaga (kollane, roheline, sinine või roosa), osalevad maakondlikus finaalis kui tublimad klassivõistkonnad vabariigis. Nende võistlus toimub oma kodukoolis kolmapäeval kell 8.00 -15.00. Paroolid saab õpetajalt

SIRGUJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. GEIRI SUUR Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 12903 5579 6827 6076
2. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10641 4663 4311 5978
3. Matteus Miilpalu Kadrina Keskkool 2.b klass 10453 3023 4845 5608
4. Anvar Sild Kadrina Keskkool 2.b klass 9069 2856 4327 4742
5. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8704 3354 3881 4823
6. Carmen Ridalaan Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 8648 2291 3541 5107
7. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8247 2745 3782 4465
8. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 7927 3854 3447 4073
9. Liselle Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 7727 3488 4052 3675
10. Marianne Ojasalu Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 7532 3305 3839 3693
11. Dmitri Kuznetsov Vasta Põhikool 2. klass 7503 2915 3175 4328
12. Katariina Siilak Haljala Gümnaasium 2.a klass 7331 2563 3232 4099
13. Susanna Abner Kadrina Keskkool 3.a klass 7261 3780 3481 2929
14. Rauno Tiimus Vasta Põhikool 2. klass 7250 2719 3307 3943
15. Jan Kuusemets Rakvere Põhikool 3. klass 7206 3041 3331 3875
16. Argo Virusiim Uhtna Põhikool 3. klass 6926 3330 3447 3479
17. Kristen Piller Rakvere Linna Algkool 3. klass 6816 3118 2666 3698
18. Anvar Tipner Kadrina Keskkool 2.b klass 6488 2915 3457 3031
19. Romi Aros Rakvere Põhikool 3. klass 6435 2044 3007 3428
20. Janelle Heinmets Vasta Põhikool 2. klass 6322 2177 3082 3240
21. Kevin Uibu Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 6223 1889 3341 2882
22. Alex Ahtiainen Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 6202 1723 3521 2681
23. Germo Mäitse Vasta Põhikool 3. klass 6114 2972 3142 2730
24. Matis Jõe Haljala Gümnaasium 3. klass 6086 1894 3184 2902
25. Karl-Kristjan Valdna Kadrina Keskkool 3.a klass 6077 1530 3174 2903
26. Magnus Veerväli Rakvere Põhikool 3. klass 6054 2026 2785 3269
27. Kaisa Mägi Kadrina Keskkool 3.c klass 6017 2543 3116 2901
28. Martin Laandu Rakvere Põhikool 3. klass 5962 2947 2700 3015
29. Tarvo Sondberg Rakvere Põhikool 3. klass 5857 2925 2579 2932
30. Kristjan Metsoja Kadrina Keskkool 3.a klass 5818 2700 2252 3118
31. Sandra Uusaed Vasta Põhikool 2. klass 5733 2180 3158 2575
32. Kaileen Geidik Rakvere Põhikool 3. klass 5700 2738 2156 2962
33. Remi-Reivo Jakobson Vasta Põhikool 3. klass 5685 2291 3100 2585
34. Sandra Vanaküla Kadrina Keskkool 3.b klass 5684 0 2285 3399
35. Randar Telvik Rakvere Põhikool 3. klass 5647 1818 2675 2972
36. Sten Vaher Haljala Gümnaasium 2.b klass 5643 1975 2353 3290
37. Steven Kruusmann Kadrina Keskkool 3.a klass 5590 2025 2802 2788
38. Andre Hõim Rakvere Põhikool 3. klass 5451 2383 2523 2928
39. Keimo Kleitz Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 5427 1549 2724 2703
40. Helen Vaino Kadrina Keskkool 2.b klass 5402 2446 2563 2839
41. Erkin Ärm Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 5382 1653 2725 2657
42. Sandra- Henrica Saul Rakvere Põhikool 3. klass 5371 2794 2326 2577
43. Märt Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5336 2622 2714 2053
44. Tauri Annus Kadrina Keskkool 3.a klass 5327 2430 1539 2897
45. Magnar Kaegas Kadrina Keskkool 2.b klass 5312 2084 2564 2748
46. Kaarel Kell Kadrina Keskkool 2.a klass 5299 2499 2800 2484
47. Argo Neeme Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 5225 1409 2476 2749
48. Egert Aava Rakvere Põhikool 3. klass 5099 2236 2863 2174
49. Ramol Jervson Haljala Gümnaasium 3. klass 5096 2151 2544 2552
50. Hugo Martin Toming Haljala Gümnaasium 2.b klass 5073 2036 2385 2688
117. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3689 841 1443 2246

OSKAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kristel Leevand Haljala Gümnaasium 4. klass 16370 6176 8271 8099
2. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 5. klass 15472 6730 8115 7357
3. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 14922 6753 8164 6758
4. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 14373 5959 7173 7200
5. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 13936 4855 7078 6858
6. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 13699 5977 6505 7194
7. Jan Alferov Uhtna Põhikool 4. klass 13089 4836 7411 5678
8. Ege Eller Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 12713 6216 5522 6497
9. Evelin Kolga Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12549 5958 5573 6591
10. Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12311 5380 6037 6274
11. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 12306 5684 6622 5370
12. Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 12258 4395 6339 5919
13. Ivo Tulvik Vasta Põhikool 6. klass 11991 5780 6165 5826
14. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11911 2784 5509 6402
15. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11839 4747 5844 5995
16. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 4. klass 11778 5706 5942 5836
17. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 11200 4391 5465 5735
18. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 11167 5224 5943 5069
19. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 4.a klass 11009 4579 5774 5235
20. Jaano Oras Vasta Põhikool 5. klass 10897 3482 5551 5346
21. Sille Pobbul Haljala Gümnaasium 6.b klass 10585 4571 0 6014
22. Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 10446 3061 5586 4860
23. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9911 3626 5460 4451
24. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9772 4289 4876 4896
25. Gert Evert Uhtna Põhikool 4. klass 9745 4020 5150 4595
26. MARIANA ROHTSALU Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9650 3954 5028 4622
27. Gabriel Samoilik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 9648 3209 5153 4495
28. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9600 3076 4570 5030
29. Lauri Vaino Rakvere Linna Algkool 5. klass 9488 0 4564 4924
30. Brigita Piller Rakvere Linna Algkool 6. klass 9206 3753 4741 4465
31. Elerin Varek Haljala Gümnaasium 6.a klass 9182 4801 4033 4381
32. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9150 4147 5003 0
33. Tauri Meremaa Haljala Gümnaasium 6.a klass 9098 0 4481 4617
34. Silver Ero Kadrina Keskkool 5.b klass 8975 4137 4838 3911
35. Anette Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8929 3961 4968 3768
36. Pirgit Peenemaa Uhtna Põhikool 4. klass 8900 2794 4683 4217
37. Kristiina Lõoke Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 8839 4705 4134 0
38. Margus Mandel Haljala Gümnaasium 6.b klass 8683 3691 3876 4807
39. Jane Karton Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 8585 3534 4345 4240
40. Ketlin Raudla Uhtna Põhikool 5. klass 8576 4395 4181 4144
41. Kerli Süda Rakvere Linna Algkool 6. klass 8519 3596 3790 4729
42. Erki Nõlvak Uhtna Põhikool 5. klass 8468 2398 4244 4224
43. Julia Kutson Uhtna Põhikool 5. klass 8447 3570 4165 4282
44. Sandra Salome Ust Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8398 3240 4502 3896
45. Jaanis Malve Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 8376 4054 4322 3953
46. Anete hela Pulk Kadrina Keskkool 6.a klass 8372 3543 4124 4248
47. Hendrik Peek Vasta Põhikool 5. klass 8320 3158 4094 4226
48. Tiina Saksladu Vasta Põhikool 6. klass 8302 3168 3767 4535
49. Mario Uibu Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 8236 3356 4061 4175
50. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 8209 3161 3576 4633

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 18874 770 9967 8907
2. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 18202 6590 9207 8995
3. Katrin Plaado Haljala Gümnaasium 8. klass 15972 6827 8792 7180
4. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 15834 6249 7905 7929
5. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 7.a klass 14556 5943 7746 6810
6. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 9. klass 12850 4080 7110 5740
7. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 12305 4954 5780 6525
8. Viktoria Lapšin Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 11774 4947 5833 5941
9. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 11219 3845 5477 5742
10. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 10987 4397 5277 5710
11. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 10362 4103 5427 4935
12. Kristjan Tooming Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 10351 3667 5307 5044
13. Leanika Vetka Kadrina Keskkool 8.a klass 10350 4371 5126 5224
14. Kaido Jakobson Muuga Põhikool 8. klass 10037 4023 5172 4865
15. Taivo Kutter Haljala Gümnaasium 8. klass 9967 3367 4648 5319
16. Meryl Komp Kadrina Keskkool 8.a klass 9937 4428 0 5509
17. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 9791 3558 5130 4661
18. Elisabeth Orgmets Haljala Gümnaasium 7. klass 9551 2681 4556 4995
19. Sander Laidre Haljala Gümnaasium 8. klass 9550 0 5302 4248
20. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 9501 0 4652 4849
21. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 9374 3863 4871 4503
22. Enely Lehtme Kadrina Keskkool 8.a klass 9344 3435 4272 5072
23. Heivo Reinek Kadrina Keskkool 9.a klass 9334 4206 5128 0
24. Andres Luts Jäneda Kool 9. klass 9313 2265 5030 4283
25. Rebeka Rambi Vasta Põhikool 7. klass 9294 3947 5049 4245
26. Fredi Normak Kadrina Keskkool 7.b klass 9179 4613 4566 4246
27. Kristo Puusepp Võsu Põhikool 8. klass 9136 2899 4727 4409
28. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 9133 2535 4450 4683
29. Kert Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 8931 4417 4514 3126
30. Tõnis Luts Jäneda Kool 8. klass 8802 0 4886 3916
31. Anette Reiu Haljala Gümnaasium 7. klass 8777 3293 4647 4130
32. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8699 4246 4128 4453
33. Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8651 3266 4680 3971
34. Maarja Hiielaid Haljala Gümnaasium 7. klass 8585 2156 4630 3955
35. Raili Pärtel Haljala Gümnaasium 9. klass 8562 3170 4246 4316
36. Martin Kaio Jäneda Kool 9. klass 8523 2067 4738 3785
37. Mihkel Vaino Kadrina Keskkool 9.a klass 8510 3775 4735 0
38. Mariliis Leevand Haljala Gümnaasium 9. klass 8502 0 4652 3850
39. Kadri Toming Haljala Gümnaasium 9. klass 8463 2566 4316 4147
40. Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 8412 3705 4123 4289
41. Hegle-Maris Veeremaa Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8359 3502 4123 4236
42. Hendrik Lahi Haljala Gümnaasium 9. klass 8342 0 3900 4442
43. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8332 3401 4532 3800
44. Leho Lepler Haljala Gümnaasium 9. klass 8324 0 4443 3881
45. Harlet Reinek Kadrina Keskkool 9.a klass 8312 3065 5247 0
46. Teili Dreifeldt Haljala Gümnaasium 9. klass 8270 4008 3800 4262
47. Andro Andronov Kadrina Keskkool 7.b klass 8236 3750 4352 3884
48. Birgit Loune Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 8235 3441 4301 3934
49. HansJohan Erikson Kadrina Keskkool 7.a klass 8209 3007 4283 3926
50. Nastja Frolova Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 8205 3794 4163 4042
  Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 7085      
  Oliver Kikkas Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 6814      
  Eva Jänes Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8141      
  Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 7761      

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kaidi Pilemann Haljala Gümnaasium 10. klass 12694 3972 6672 6022
2. Iiris Uusallik Haljala Gümnaasium 10. klass 10461 3589 5932 4529
3. Birgit Rae Kadrina Keskkool 12.a klass 10442 4750 5692 4483
4. Kelly Griffel Tamsalu Gümnaasium 11. klass 10369 5129 5240 4699
5. Triin Maasik Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9656 4677 4979 4287
6. Enelin Kiisla Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9538 3008 4865 4673
7. Kaidi Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9504 4360 5127 4377
8. Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 10.a klass 9347 3843 4596 4751
9. Laura Kupp Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 9196 5016 3768 4180
10. Merilin Reisenbuk Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9104 4191 4694 4410
11. Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 10.a klass 9010 4216 4393 4617
12. Teele Rätsep Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8798 3300 4290 4508
13. Doris Reidla Haljala Gümnaasium 10. klass 8756 3421 4844 3912
14. Signe Feodorov Kadrina Keskkool 10.a klass 8746 4439 4028 4307
15. Liis Liivak Kadrina Keskkool 12.a klass 8717 3205 4301 4416
16. Grete Nagel Kadrina Keskkool 11.b klass 8306 0 4014 4292
17. Kristiine Kaasik Kadrina Keskkool 11.a klass 8205 2109 4025 4180
18. Maris Mehike Kadrina Keskkool 11.a klass 8153 3566 3236 4587
19. Egle Saarela Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7863 2818 3716 4147
20. Taisi Tiimus Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 7565 0 4123 3442
21. Anne Uibopuu Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7514 3578 0 3936
22. Tiina Viilver Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7428 0 3657 3771
23. Maarja Rüütmann Kadrina Keskkool 11.a klass 7413 3451 3962 3359
24. Evgenia Lupan Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 7410 2533 3540 3870
25. Maris Meos Kadrina Keskkool 11.b klass 7238 3320 3583 3655
26. Hanna Holmberg Kadrina Keskkool 11.a klass 7181 3432 3749 0
27. Viktoria Dmitrijeva Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6954 2320 2151 4634
28. Keith Lemendik Kadrina Keskkool 10.a klass 6899 2095 3338 3561
29. Brita Palmiste Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6848 2560 3546 3302
30. Marju Villmann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6824 0 3033 3791
31. Paula Pedamäe Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6779 2428 3636 3143
32. Liis Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6729 3065 3124 3605
33. Kadri Kalvik Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6683 3182 3196 3487
34. Anna Filippova Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6681 800 3764 2917
35. Kadri-Triin Kikkas Kadrina Keskkool 11.a klass 6475 2914 3354 3121
36. Marika Treiman Kadrina Keskkool 10.a klass 6470 2267 3254 3216
37. Maria Lande Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6468 0 3583 2885
38. Kaisa Lindret Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6440 2461 2870 3570
39. Kadi Jõesalu Haljala Gümnaasium 12. klass 6399 0 2988 3411
40. Meigirt Matsiselts Kadrina Keskkool 11.a klass 6251 2210 2967 3284
41. Kristina Azanovits Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 6231 0 3149 3082
42. Kerli Niiduväli Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6231 0 3051 3180
43. алёна савельева Tapa Vene Gümnaasium 10.a klass 6188 2931 0 3257
44. Johanna Abner Kadrina Keskkool 11.a klass 6135 2816 3319 2494
45. TANJA KALINITSENKO Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 6067 3133 0 2934
46. Maarja Sammelselg Kadrina Keskkool 11.a klass 6024 1969 3230 2794
47. Kristina Tamm Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 6006 2727 0 3279
48. Ragne Veelma Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5999 2445 2789 3210
49. Kadi Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5977 2740 3237 2688
50. Liis Uusküla Kadrina Keskkool 10.a klass 5951 2427 2994 2957
               
               

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Toomas Kiis Haljala Gümnaasium 12. klass 20229 10271 9958 9626
2. Kristjan Keero Tamsalu Gümnaasium 11. klass 14780 5724 7609 7171
3. Egert Välimets Kadrina Keskkool 10.a klass 14622 7100 7522 6024
4. Einar Liibur Kadrina Keskkool 11.b klass 12335 5635 6700 0
5. Delvis Ramot Haljala Gümnaasium 12. klass 12091 4970 6388 5703
6. Tõnis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11481 4369 5274 6207
7. Kaur Pulk Kadrina Keskkool 12.a klass 10996 4407 5561 5435
8. Denis Zaitsev Tamsalu Gümnaasium 11. klass 10623 0 5618 5005
9. Tauno Hilimon Haljala Gümnaasium 10. klass 10280 2459 5675 4605
10. Rauno Altdorf Haljala Gümnaasium 10. klass 9774 3035 5343 4431
11. Margus Pullat Haljala Gümnaasium 12. klass 9558 0 4502 5056
12. Martin Proosa Kadrina Keskkool 10.a klass 9270 3969 5147 4123
13. Toivo Kutter Haljala Gümnaasium 10. klass 8847 3823 4940 3907
14. Tarmo Tähiste Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8823 3610 4515 4308
15. Valery Malovsky Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 8805 0 4285 4520
16. Robert Raap Kadrina Keskkool 12.a klass 8779 4278 4159 4501
17. Joosep Lahi Kadrina Keskkool 12.a klass 8638 2677 4418 4220
18. Raim Maurer Haljala Gümnaasium 10. klass 8432 3492 4143 4289
19. Tanel Laanemägi Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8341 3772 4569 0
20. Urmo Tähiste Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 8277 3762 4312 3965
21. Inno Puusepp Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8247 1288 3812 4435
22. Marko Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8048 3070 4432 3616
23. Denis Koval Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 7715 3631 1018 4084
24. William Inozemtsev Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 7705 0 4304 3401
25. Reivo Maasik Haljala Gümnaasium 12. klass 7680 2969 4124 3556
26. Markko Leimann Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7493 3363 3814 3679
27. Michael Suursaar Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 7420 3246 0 4174
28. Kalev Karp Kadrina Keskkool 10.a klass 7315 2179 3875 3440
29. Rainar Kaegas Kadrina Keskkool 11.a klass 7063 2392 3324 3739
30. Ken Kaarel Gross Kadrina Keskkool 11.a klass 6935 3060 3459 3476
31. Marek Sikk Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6622 0 4180 2442
32. Henri Manninen Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6552 2266 3377 3175
33. Kevin Münter Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6325 3380 0 2945
34. Olari Karu Kadrina Keskkool 11.a klass 6265 3247 3018 2608
35. Raigo Metsaru Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6262 1768 3138 3124
36. Chris Kokka Kadrina Keskkool 11.a klass 6219 2696 3523 2690
37. Reni Raudla Kadrina Keskkool 11.a klass 6172 2217 3129 3043
38. Hugo Pihlak Kadrina Keskkool 11.a klass 6150 2458 3020 3130
39. Heiko Süvaorg Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6104 0 2801 3303
40. Siim Seppar Kadrina Keskkool 11.a klass 6063 2525 2611 3452
41. Rasmus Laan Kadrina Keskkool 12.a klass 5992 2477 0 3515
42. Kaimo Keir Tamsalu Gümnaasium 11. klass 5920 2337 0 3583
43. Kristjan Olt Tamsalu Gümnaasium 11. klass 5914 2164 2530 3384
44. Kristo Keiv Tamsalu Gümnaasium 12. klass 5878 2577 0 3301
45. Marko Raudvee Kadrina Keskkool 12.a klass 5869 0 3144 2725
46. Bruno Sikk Haljala Gümnaasium 12. klass 5858 0 5858 0
47. Kaupo Kütt Kadrina Keskkool 12.a klass 5836 1779 2987 2849
48. Silver Laud Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5568 2185 3383 0
49. Rainer Lakovitš Haljala Gümnaasium 10. klass 5563 0 2026 3537
50. Anton Malkovski Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5549 1669 2520 3029

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 16119 7102 7736 8383
2. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 14009 4954 6863 7146
3. Eevi Laidinen Vasta Põhikool Õpetaja 13620 5839 7003 6617
4. Jane Veiper-Rambi Vasta Põhikool Õpetaja 12921 6285 6636 6032
5. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 12730 4598 6891 5839
6. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 11867 4731 5978 5889
7. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 11755 4788 6197 5558
8. Katrin Kütt Haljala Gümnaasium Õpetaja 10988 3067 5789 5199
9. Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 10947 4074 5615 5332
10. Ene Palo Haljala Gümnaasium Õpetaja 10302 3074 4588 5714
11. Viive Kiis Haljala Gümnaasium Õpetaja 9811 4086 5065 4746
12. Lea Lõhmussaar Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9453 3008 4336 5117
13. Maarika Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 9427 4765 4232 4662
14. Margit Alavere Roela Põhikool Õpetaja 9190 0 4349 4841
15. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9139 3776 4802 4337
16. Maris Maripu Haljala Gümnaasium Õpetaja 9040 4485 3666 4555
17. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8667 3588 4521 4146
18. ирина пиксар Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 8387 3740 4647 0
19. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 8304 2911 3656 4648
20. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 7204 3457 3321 3747
21. Mare Kütt Kadrina Keskkool Õpetaja 6864 3062 3698 3166
22. Jaana Hamer Muuga Põhikool Õpetaja 6753 3258 3495 2685
23. Maret Kivisaar Haljala Gümnaasium Õpetaja 6736 2215 3548 3188
24. Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 6544 0 3477 3067
25. Julia Gubanova Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 6469 2908 3425 3044
26. Kirsti Notta Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 6087 1464 3006 3081
27. Maarika Lausvee Muuga Põhikool Õpetaja 5930 2303 2807 3123
28. Marje Tarto Muuga Põhikool Õpetaja 5525 1932 2746 2779
29. Urve Vahula Muuga Põhikool Õpetaja 5379 0 2948 2431
30. Lena Malovskaja Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 3820 1820 2000 0
31. Heidi Johanson Vasta Põhikool Õpetaja 3475 0 0 3475
32. Lemme Sulaoja Kadrina Keskkool Õpetaja 3387 0 3387 0
33. Maarit Kukk Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 3318 0 3318 0
34. Kersti Tarkmees Kadrina Keskkool Õpetaja 1934 1934 0 0
35. Rustam Romantšuk Tapa Erikool Õpetaja 1713 1713 0 0
36. Hannele Valdok Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1364 1364 0 0
37. Meelis Vaher Kadrina Keskkool Õpetaja 825 825 0 0