LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2011 (1. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL
(võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)


1. KLASSID (osalejaid 161)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3651 17
2. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3628 21
3. Rakvere Põhikool 1. klass 3205 22
4. Haljala Gümnaasium 1.a klass 3139 14
5. Kadrina Keskkool 1.b klass 3036 14
6. Haljala Gümnaasium 1.b klass 2987 14
7. Uhtna Põhikool 1. klass 2983 8
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 2204 15
9. Vasta Põhikool 1. klass 1977 8
10. Muuga Põhikool 1. klass 1717 7
11. Kadrina Keskkool 1.a klass 1643 17
12. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1262 1
13. Põlula Kool 1. klass 729 2
14. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 561 1

2. KLASSID (osalejaid 192)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 2.b klass 13368 21
2. Vasta Põhikool 2. klass 11797 13
3. Haljala Gümnaasium 2.a klass 10800 10
4. Kadrina Keskkool 2.a klass 9048 19
5. Haljala Gümnaasium 2.b klass 7715 17
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 7594 13
7. Rakvere Linna Algkool 2. klass 6504 19
8. Uhtna Põhikool 2. klass 6399 6
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6146 16
10. Rakvere Põhikool 2. klass 5805 19
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 4470 4
12. Jäneda Kool 2. klass 4364 9
13. Kadrina Keskkool 2.c klass 3319 11
14. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2821 3
15. Põlula Kool 2. klass 2804 6
16. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 2593 3
17. Muuga Põhikool 2. klass 1783 3

3. KLASSID (osalejaid 263)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Põhikool 3. klass 14445 23
2. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 13934 7
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 13513 14
4. Kadrina Keskkool 3.a klass 13198 19
5. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 11857 15
6. Vasta Põhikool 3. klass 11665 8
7. Haljala Gümnaasium 3. klass 11210 22
8. Rakvere Linna Algkool 3. klass 10756 20
9. Kadrina Keskkool 3.b klass 9688 14
10. Uhtna Põhikool 3. klass 9176 6
11. Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 8797 11
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 7947 3
13. Kadrina Keskkool 3.c klass 7631 11
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7493 14
15. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 7317 12
16. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 7043 7
17. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 6710 13
18. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 6620 14
19. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 6231 11
20. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 5550 7
21. Põlula Kool 3. klass 5520 6
22. Muuga Põhikool 3. klass 4051 4
23. Jäneda Kool 3. klass 1844 2

4. KLASSID (osalejaid 247)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 19863 19
2. Haljala Gümnaasium 4. klass 19266 20
3. Uhtna Põhikool 4. klass 17834 15
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 14371 20
5. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 14033 18
6. Vasta Põhikool 4. klass 13317 14
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 12991 19
8. Rakvere Põhikool 4. klass 12053 24
9. Rakvere Linna Algkool 4. klass 10957 23
10. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 10285 5
11. Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 10133 7
12. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 8259 11
13. Jäneda Kool 4. klass 7403 5
14. Kadrina Keskkool 4.b klass 7306 16
15. Kadrina Keskkool 4.c klass 5855 7
16. Põlula Kool 4. klass 5647 7
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 4997 3
18. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 4848 10
19. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1451 1
20. Muuga Põhikool 4. klass 1160 2
21. Roela Põhikool 4. klass 308 1

5. KLASSID (osalejaid 195)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 24414 16
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 21040 16
3. Uhtna Põhikool 5. klass 16707 12
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 14336 23
5. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 13682 21
6. Haljala Gümnaasium 5. klass 13263 12
7. Vasta Põhikool 5. klass 13072 8
8. Kadrina Keskkool 5.b klass 11898 19
9. Rakvere Linna Algkool 5. klass 11786 18
10. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 9521 14
11. Tapa Vene Gümnaasium 5.b klass 9432 6
12. Jäneda Kool 5. klass 9195 8
13. Võsu Põhikool 5. klass 8109 4
14. Tamsalu Gümnaasium 5. klass 7859 2
15. Kadrina Keskkool 5.c klass 7005 6
16. Muuga Põhikool 5. klass 4819 5
17. Põlula Kool 5. klass 4195 5

6. KLASSID (osalejaid 186)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 27398 7
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 21899 10
3. Vasta Põhikool 6. klass 16912 12
4. Haljala Gümnaasium 6.b klass 16537 14
5. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 15615 18
6. Kadrina Keskkool 6.a klass 15610 20
7. Rakvere Linna Algkool 6. klass 15256 17
8. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 11392 14
9. Haljala Gümnaasium 6.a klass 11208 12
10. Kadrina Keskkool 6.c klass 10419 12
11. Jäneda Kool 6. klass 9466 5
12. Muuga Põhikool 6. klass 9273 8
13. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 8758 19
14. Võsu Põhikool 6. klass 8028 5
15. Uhtna Põhikool 6. klass 6617 4
16. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 4732 8
17. Rakvere Reaalgümnaasium 6. klass 888 1

7. KLASSID (osalejaid 122)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 20363 7
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 18700 24
3. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 18354 6
4. Kadrina Keskkool 7.b klass 15368 19
5. Haljala Gümnaasium 7. klass 13076 21
6. Vasta Põhikool 7. klass 12539 10
7. Uhtna Põhikool 7. klass 9585 9
8. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 7139 4
9. Jäneda Kool 7. klass 6817 7
10. Muuga Põhikool 7. klass 6019 4
11. Kadrina Keskkool 7.c klass 5057 9
12. Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 2525 1
13. Põlula Kool 7. klass 1939 1

8. KLASSID (osalejaid 163)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 8.a klass 19846 27
2. Haljala Gümnaasium 8. klass 17931 22
3. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 16390 8
4. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 14503 14
5. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 14501 11
6. Kadrina Keskkool 8.b klass 13108 22
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 12221 18
8. Võsu Põhikool 8. klass 11463 6
9. Muuga Põhikool 8. klass 10344 4
10. Vasta Põhikool 8. klass 8195 3
11. Jäneda Kool 8. klass 7938 7
12. Uhtna Põhikool 8. klass 7861 4
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 7207 7
14. Kadrina Keskkool 8.c klass 5437 8
15. Tapa Erikool 8. klass 3537 2

9. KLASSID (osalejaid 133)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 21676 6
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 17960 11
3. Haljala Gümnaasium 9. klass 17521 20
4. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 16228 7
5. Jäneda Kool 9. klass 12034 9
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12033 17
7. Muuga Põhikool 9. klass 11486 6
8. Uhtna Põhikool 9. klass 10713 6
9. Vasta Põhikool 9. klass 10651 13
10. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 10215 10
11. Võsu Põhikool 9. klass 9929 8
12. Kadrina Keskkool 9.c klass 9583 12
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 8719 6
14. Kadrina Keskkool 9.d klass 533 1
15. Tapa Erikool 9. klass 395 1

10. KLASSID (osalejaid 41)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 23567 13
2. Haljala Gümnaasium 10. klass 18297 7
3. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 15304 7
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 9154 6
5. Tapa Vene Gümnaasium 10.a klass 6423 4
7. Võsu Põhikool 10. klass 1102 1

11. KLASSID (osalejaid 64)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 25045 13
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 16756 18
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 15490 15
4. Kadrina Keskkool 11.b klass 14457 9
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 12214 5
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 6574 3
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 1132 1

12. KLASSID (osalejaid 45)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 19317 12
2. Haljala Gümnaasium 12. klass 18210 3
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 16438 13
4. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 15319 7
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 15120 7
6. Kadrina Keskkool 12.b klass 4504 2
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 2185 1

TÄISKASVANUD (osalejaid 31)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 17890 5
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 16927 5
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 16919 4
4. Kadrina Keskkool Õpetaja 13330 5
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 12542 4
6. Vasta Põhikool Õpetaja 12124 2
7. Jäneda Kool Õpetaja 8188 2
8. Muuga Põhikool Õpetaja 7493 3
9. Tapa Erikool Õpetaja 1713 1