LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2011 (2. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

1. KLASSID (osalejaid 125)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 5200 16
2. Rakvere Põhikool 1. klass 4314 15
3. Haljala Gümnaasium 1.a klass 4310 14
4. Kadrina Keskkool 1.b klass 4183 15
5. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3777 18
6. Uhtna Põhikool 1. klass 3586 6
7. Haljala Gümnaasium 1.b klass 3175 11
8. Vasta Põhikool 1. klass 2877 5
9. Muuga Põhikool 1. klass 2371 5
10. Põlula Kool 1. klass 2062 4
11. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1549 1
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1376 13
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1340 2

2. KLASSID (osalejaid 184)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 2.b klass 17756 22
2. Vasta Põhikool 2. klass 14987 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 11711 17
4. Haljala Gümnaasium 2.a klass 11555 15
5. Haljala Gümnaasium 2.b klass 9629 18
6. Kadrina Keskkool 2.a klass 9351 14
7. Rakvere Põhikool 2. klass 8380 21
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 7833 16
9. Uhtna Põhikool 2. klass 7494 6
10. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 6599 4
11. Jäneda Kool 2. klass 6061 6
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5714 4
13. Rakvere Linna Algkool 2. klass 5560 11
14. Kadrina Keskkool 2.c klass 4602 10
15. Põlula Kool 2. klass 3528 5
16. Muuga Põhikool 2. klass 1288 1

3. KLASSID (osalejaid 199)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 18255 12
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 15266 11
3. Kadrina Keskkool 3.a klass 15005 20
4. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 14875 13
5. Rakvere Põhikool 3. klass 14686 23
6. Haljala Gümnaasium 3. klass 11820 15
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 11161 4
8. Rakvere Linna Algkool 3. klass 11025 18
9. Vasta Põhikool 3. klass 9642 6
10. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 9531 7
11. Kadrina Keskkool 3.b klass 9511 13
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8748 13
13. Kadrina Keskkool 3.c klass 8018 11
14. Uhtna Põhikool 3. klass 7844 5
15. Muuga Põhikool 3. klass 6581 5
16. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 6218 5
17. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 5790 6
18. Põlula Kool 3. klass 4389 3
19. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 4061 4
20. Jäneda Kool 3. klass 2367 2
21. Roela Põhikool 3. klass 506 1
22. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 379 1
23. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 49 1

4. KLASSID (osalejaid 213)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 26657 19
2. Uhtna Põhikool 4. klass 24057 12
3. Haljala Gümnaasium 4. klass 23891 19
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 17150 19
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 15772 18
6. Vasta Põhikool 4. klass 15598 13
7. Rakvere Põhikool 4. klass 14840 22
8. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 14667 13
9. Rakvere Linna Algkool 4. klass 14076 21
10. Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 13819 5
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 12452 5
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 10524 17
13. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 9645 7
14. Põlula Kool 4. klass 9474 8
15. Jäneda Kool 4. klass 8294 5
16. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 5521 3
17. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 5198 5
18. Muuga Põhikool 4. klass 1417 1
19. Roela Põhikool 4. klass 491 1

5. KLASSID (osalejaid 166)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 28854 15
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 27345 16
3. Rakvere Linna Algkool 5. klass 19702 16
4. Uhtna Põhikool 5. klass 19679 12
5. Vasta Põhikool 5. klass 18590 6
6. Haljala Gümnaasium 5. klass 16924 20
7. Kadrina Keskkool 5.a klass 15327 15
8. Kadrina Keskkool 5.b klass 15176 16
9. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 13788 15
10. Tapa Vene Gümnaasium 5.b klass 12747 11
11. Jäneda Kool 5. klass 12505 6
12. Tamsalu Gümnaasium 5. klass 11710 2
13. Muuga Põhikool 5. klass 10217 4
14. Võsu Põhikool 5. klass 7333 3
15. Kadrina Keskkool 5.c klass 3753 4
16. Põlula Kool 5. klass 3645 3
17. Sõmeru Põhikool 5. klass 1479 1
18. Vasta Põhikool 5.a klass 724 1

6. KLASSID (osalejaid 123)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 34040 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 22381 10
3. Vasta Põhikool 6. klass 19320 7
4. Rakvere Linna Algkool 6. klass 18945 19
5. Kadrina Keskkool 6.a klass 17807 12
6. Haljala Gümnaasium 6.a klass 17778 11
7. Haljala Gümnaasium 6.b klass 13169 7
8. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 12933 9
9. Kadrina Keskkool 6.c klass 12424 11
10. Muuga Põhikool 6. klass 11765 8
11. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 10306 5
12. Võsu Põhikool 6. klass 8889 5
13. Põlula Kool 6. klass 8335 7
14. Jäneda Kool 6. klass 6114 3
15. Uhtna Põhikool 6. klass 5454 2
16. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 3544 1
17. Tapa Erikool 6. klass 526 1

7. KLASSID (osalejaid 117)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 25743 11
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 25549 9
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 22923 25
4. Haljala Gümnaasium 7. klass 21649 18
5. Kadrina Keskkool 7.b klass 18407 16
6. Vasta Põhikool 7. klass 14628 7
7. Uhtna Põhikool 7. klass 12079 5
8. Jäneda Kool 7. klass 11411 8
9. Kadrina Keskkool 7.c klass 9837 6
10. Muuga Põhikool 7. klass 8713 4
11. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 6350 4
12. Põlula Kool 7. klass 3788 3
13. Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 2463 1

8. KLASSID (osalejaid 133)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8. klass 26508 20
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 20512 11
3. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 20324 8
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 17173 18
5. Jäneda Kool 8. klass 17112 8
6. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 17030 9
7. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 16146 10
8. Võsu Põhikool 8. klass 15689 8
9. Kadrina Keskkool 8.b klass 15112 21
10. Muuga Põhikool 8. klass 13802 4
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 11224 6
12. Vasta Põhikool 8. klass 6324 2
13. Kadrina Keskkool 8.c klass 6278 6
14. Haljala Gümnaasium 8.a klass 2212 1
15. Põlula Kool 8. klass 2045 1

9. KLASSID (osalejaid 118)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 27334 10
2. Haljala Gümnaasium 9. klass 24767 22
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 23349 19
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 22519 12
5. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 22393 9
6. Jäneda Kool 9. klass 20249 9
7. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 16304 12
8. Muuga Põhikool 9. klass 11404 4
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 11331 6
10. Kadrina Keskkool 9.c klass 11077 9
11. Põlula Kool 9. klass 5069 2
12. Vasta Põhikool 9. klass 3673 2
13. Võsu Põhikool 9. klass 3467 1
14. Kadrina Keskkool 9.d klass 3441 1

10. KLASSID (osalejaid 50)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 10. klass 28562 10
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 25686 12
3. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 18922 10
4. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 15176 8
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 13027 10

11. KLASSID (osalejaid 79)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 28868 17
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 18718 18
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 16450 23
4. Kadrina Keskkool 11.b klass 14297 3
5. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 11882 10
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 11266 7
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 1639 1

12. KLASSID (osalejaid 46)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 12. klass 30830 7
2. Kadrina Keskkool 12.a klass 24131 8
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 21016 10
4. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 20763 14
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 13678 5
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 7063 2


Täiskasvanud (osalejaid 32)

Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 25516 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 22972 5
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 22656 5
4. Kadrina Keskkool Õpetaja 17632 4
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 15687 4
6. Vasta Põhikool Õpetaja 13639 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 11996 4
8. Jäneda Kool Õpetaja 9299 2
9. Roela Põhikool Õpetaja 4349 1