LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2011 (3. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

1. KLASSID (osalejaid 160)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 6917 17
2. Rakvere Põhikool 1. klass 6042 23
3. Haljala Gümnaasium 1.a klass 5339 12
4. Kadrina Keskkool 1.b klass 4511 17
5. Rakvere Linna Algkool 1. klass 4423 21
6. Haljala Gümnaasium 1.b klass 4060 13
7. Põlula Kool 1. klass 3612 6
8. Vasta Põhikool 1. klass 3429 8
9. Uhtna Põhikool 1. klass 3342 7
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 2745 13
11. Kadrina Keskkool 1.a klass 2023 14
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1848 2
13. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1686 1
14. Muuga Põhikool 1. klass 1260 9
15. Kunda Ühisgümnaasium 1.b klass 281 1

2. KLASSID (osalejaid 221)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Kadrina Keskkool 2.b klass 18968 22
2. Vasta Põhikool 2. klass 16474 15
3. Haljala Gümnaasium 2.a klass 12976 15
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 12138 16
5. Haljala Gümnaasium 2.b klass 11241 18
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 11118 18
7. Rakvere Põhikool 2. klass 9753 22
8. Rakvere Linna Algkool 2. klass 9376 24
9. Kadrina Keskkool 2.a klass 9259 21
10. Uhtna Põhikool 2. klass 8598 8
11. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 7736 8
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 7403 4
13. Jäneda Kool 2. klass 6230 8
14. Kadrina Keskkool 2.c klass 5090 12
15. Põlula Kool 2. klass 3930 6
16. Muuga Põhikool 2. klass 3633 4
17. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1948 1

3. KLASSID (osalejaid 238)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 17908 14
2. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 17738 10
3. Rakvere Põhikool 3. klass 16559 24
4. Kadrina Keskkool 3.a klass 14635 18
5. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 12773 4
6. Kadrina Keskkool 3.b klass 12404 16
7. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 12363 18
8. Haljala Gümnaasium 3. klass 11746 24
9. Rakvere Linna Algkool 3. klass 11352 20
10. Vasta Põhikool 3. klass 10753 8
11. Uhtna Põhikool 3. klass 10414 7
12. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 9095 7
13. Kadrina Keskkool 3.c klass 9065 11
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8639 15
15. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 8555 13
16. Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 8219 11
17. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 7804 12
18. Muuga Põhikool 3. klass 5620 5
19. Jäneda Kool 3. klass 3010 2

4. KLASSID (osalejaid 233)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 25772 19
2. Haljala Gümnaasium 4. klass 23539 21
3. Uhtna Põhikool 4. klass 21390 13
4. Vasta Põhikool 4. klass 17196 13
5. Kadrina Keskkool 4.a klass 15900 21
6. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 15875 5
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 14935 19
8. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 14297 17
9. Rakvere Põhikool 4. klass 14095 25
10. Rakvere Linna Algkool 4. klass 13919 19
11. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 12543 11
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 12456 17
13. Kadrina Keskkool 4.c klass 9631 10
14. Jäneda Kool 4. klass 8820 5
15. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 6549 9
16. Põlula Kool 4. klass 5979 8
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 4588 3
18. Muuga Põhikool 4. klass 1377 2

5. KLASSID (osalejaid 180)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 29510 14
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 26375 16
3. Uhtna Põhikool 5. klass 20087 10
4. Vasta Põhikool 5. klass 19891 7
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 19441 20
6. Haljala Gümnaasium 5. klass 17439 19
7. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 16852 22
8. Kadrina Keskkool 5.a klass 16816 22
9. Kadrina Keskkool 5.b klass 15229 19
10. Jäneda Kool 5. klass 13372 7
11. Võsu Põhikool 5. klass 9740 4
12. Muuga Põhikool 5. klass 8652 6
13. Kadrina Keskkool 5.c klass 8354 5
14. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 8232 8
15. Tamsalu Gümnaasium 5. klass 7357 1
16. Vasta Põhikool 5.a klass 1030 1

6. KLASSID (osalejaid 182)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 26186 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 23423 12
3. Haljala Gümnaasium 6.b klass 21796 15
4. Vasta Põhikool 6. klass 21262 11
5. Rakvere Linna Algkool 6. klass 19630 19
6. Haljala Gümnaasium 6.a klass 18257 13
7. Kadrina Keskkool 6.a klass 18070 22
8. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 17370 16
9. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 13845 11
10. Kadrina Keskkool 6.c klass 13645 13
11. Muuga Põhikool 6. klass 11943 8
12. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 11673 18
13. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 11240 11
14. Võsu Põhikool 6. klass 8057 6
15. Jäneda Kool 6. klass 7170 3
16. Vasta Põhikool 6.a klass 2948 2
17. Kadrina Keskkool 6.b klass 562 1

7. KLASSID (osalejaid 120)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 25453 11
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 24810 9
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 21172 25
4. Haljala Gümnaasium 7. klass 20790 20
5. Kadrina Keskkool 7.b klass 17622 22
6. Vasta Põhikool 7. klass 15364 10
7. Jäneda Kool 7. klass 12794 7
8. Muuga Põhikool 7. klass 9707 6
9. Kadrina Keskkool 7.c klass 9378 11

8. KLASSID (osalejaid 148)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8. klass 25035 28
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 23889 30
3. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 19843 15
4. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 19152 8
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 17469 18
6. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 16221 11
7. Muuga Põhikool 8. klass 15843 5
8. Võsu Põhikool 8. klass 15714 9
9. Jäneda Kool 8. klass 14407 6
10. Kadrina Keskkool 8.b klass 13183 9
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 12322 7
12. Vasta Põhikool 8. klass 10109 3
13. Haljala Gümnaasium 8.a klass 3655 1

9. KLASSID (osalejaid 133)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 27395 11
2. Haljala Gümnaasium 9. klass 22907 27
3. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 22851 9
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 22014 16
5. Jäneda Kool 9. klass 18798 8
6. Kadrina Keskkool 9.a klass 17055 14
7. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 15651 9
8. Muuga Põhikool 9. klass 15494 7
9. Kadrina Keskkool 9.c klass 15420 9
10. Vasta Põhikool 9. klass 14225 14
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 12882 7
12. Kadrina Keskkool 9.d klass 3445 1
13. Põlula Kool 9. klass 2530 1
14. Tapa Erikool 9. klass 0 1

10. KLASSID (osalejaid 54)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 10. klass 23876 8
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 23822 21
3. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 19936 12
4. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 14053 8
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 12182 6

11. KLASSID (osalejaid 69)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 27517 15
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 19434 17
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 17056 21
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 12114 5
5. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 9535 8
6. Kadrina Keskkool 11.b klass 7947 2
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 1196 1

12. KLASSID (osalejaid 54)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 12. klass 27352 5
2. Kadrina Keskkool 12.a klass 23055 11
3. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 19824 15
4. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 19483 8
5. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 19110 11
6. Kadrina Keskkool 12.b klass 9095 5

Täiskasvanud (osalejaid 29)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium Õpetaja 23402 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 23339 6
3. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 22158 4
4. Vasta Põhikool Õpetaja 16124 3
5. Kadrina Keskkool Õpetaja 13653 5
6. Muuga Põhikool Õpetaja 11018 4
7. Jäneda Kool Õpetaja 9636 2
8. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 8376 2
9. Roela Põhikool Õpetaja 4841 1
10. Kunda Ühisgümnaasium Õpetaja 0 1