LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2010 (1. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL
(võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

1. KLASSID

Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1.a klass 5432 18
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 5402 15
3. Kadrina Keskkool 1.a klass 5120 22
4. Kadrina Keskkool 1.b klass 4763 16
5. Uhtna Põhikool 1. klass 4500 6
6. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 3138 4
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3125 18
8. Jäneda Kool 1. klass 3015 8
9. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 3002 5
10. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 2942 6
11. Rakvere Põhikool 1. klass 2843 22
12. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2693 23
13. Haljala Gümnaasium 1.b klass 2594 14
14. Vasta Põhikool 1. klass 2364 13
15. Muuga Põhikool 1. klass 1714 4
16. Kadrina Keskkool 1.c klass 1679 10

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Põhikool 2. klass 8883 23
2. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 8732 13
3. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 8528 12
4. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 7950 5
5. Haljala Gümnaasium 2. klass 7769 20
6. Kadrina Keskkool 2.a klass 7502 20
7. Vasta Põhikool 2. klass 7415 6
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 7033 15
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 5655 14
10. Tapa Vene Gümnaasium 2.a klass 5589 7
11. Uhtna Põhikool 2. klass 5251 6
12. Kadrina Keskkool 2.b klass 5152 14
13. Rakvere Linna Algkool 2. klass 4973 24
14. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 4514 13
15. Kadrina Keskkool 2.c klass 3482 9
16. Muuga Põhikool 2. klass 2900 5
17. Jäneda Kool 2. klass 1441 1
18. Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 904 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 19996 20
2. Haljala Gümnaasium 3. klass 19918 19
3. Uhtna Põhikool 3. klass 17793 13
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 13813 24
5. Kadrina Keskkool 3.a klass 13663 20
6. Vasta Põhikool 3. klass 12413 12
7. Rakvere Põhikool 3. klass 11727 21
8. Rakvere Linna Algkool 3. klass 10984 23
9. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 10359 16
10. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 10030 10
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 9422 5
12. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 9268 6
13. Kadrina Keskkool 3.b klass 8182 15
14. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 8157 31
15. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 5970 7
16. Jäneda Kool 3. klass 5872 4
17. Kadrina Keskkool 3.c klass 4512 7
18. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 4318 7
19. Muuga Põhikool 3. klass 3702 3
20. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2257 3
21. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 2101 3
22. Kunda Ühisgümnaasium 3.b klass 699 1

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 21363 14
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 17683 16
3. Tamsalu Gümnaasium 4. klass 14949 13
4. Haljala Gümnaasium 4. klass 13400 12
5. Uhtna Põhikool 4. klass 12054 11
6. Kadrina Keskkool 4.a klass 11919 17
7. Rakvere Põhikool 4. klass 10405 18
8. Rakvere Linna Algkool 4. klass 10206 20
9. Jäneda Kool 4. klass 9147 8
10. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 8712 5
11. Vasta Põhikool 4. klass 8068 5
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 7871 10
13. Rakvere Reaalgümnaasium 4. klass 7596 24
14. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 7394 12
15. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 6490 6
16. Kadrina Keskkool 4.c klass 5799 6
17. Muuga Põhikool 4. klass 1019 1
18. Vasta Põhikool 4.a klass 840 1
19. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 732 1

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 31328 21
2. Vasta Põhikool 5. klass 17682 15
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 16172 9
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 14409 22
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 14263 19
6. Haljala Gümnaasium 5.a klass 13639 15
7. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 12822 12
8. Kadrina Keskkool 5.b klass 10290 14
9. Uhtna Põhikool 5. klass 9774 5
10. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 8929 15
11. Kadrina Keskkool 5.c klass 8813 11
12. Rakvere Reaalgümnaasium 5. klass 8060 10
13. Haljala Gümnaasium 5.b klass 7808 14
14. Muuga Põhikool 5. klass 7645 8
15. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 7445 8
16. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 6853 9
17. Jäneda Kool 5. klass 6772 4
18. Rakvere Reaalgümnaasium 5.a klass 4109 1
19. Võsu Põhikool 5. klass 3404 5
20. Vasta Põhikool 5.a klass 1154 2

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 21826 18
2. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 20589 14
3. Haljala Gümnaasium 6. klass 20474 17
4. Kadrina Keskkool 6.a klass 18960 25
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 18485 22
6. Rakvere Linna Algkool 6. klass 16732 22
7. Kadrina Keskkool 6.b klass 15983 15
8. Vasta Põhikool 6. klass 14631 11
9. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13003 16
10. Uhtna Põhikool 6. klass 12675 9
11. Kunda Ühisgümnaasium 6.a klass 12294 18
12. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 11713 12
13. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 9656 16
14. Jäneda Kool 6. klass 9502 6
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9483 19
16. Muuga Põhikool 6. klass 4227 2
17. Vasta Põhikool 6.b klass 1342 1
18. Vasta Põhikool 6.a klass 500 1

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 17992 27
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 15448 22
3. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 14902 8
4. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 13090 13
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 12760 15
6. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 12426 8
7. Kadrina Keskkool 7.b klass 9890 17
8. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 9809 13
9. Vasta Põhikool 7. klass 8080 4
10. Jäneda Kool 7. klass 7910 10
11. Uhtna Põhikool 7. klass 7255 5
12. Muuga Põhikool 7. klass 6316 4
13. Kadrina Keskkool 7.c klass 5162 7
14. Võsu Põhikool 7. klass 3973 2
15. Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 2049 1
16. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 1465 1

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 19144 13
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 18815 22
3. Haljala Gümnaasium 8. klass 18800 20
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 18110 16
5. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 14970 11
6. Jäneda Kool 8. klass 14282 7
7. Kadrina Keskkool 8.d klass 13970 14
8. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 12861 12
9. Muuga Põhikool 8. klass 11053 8
10. Uhtna Põhikool 8. klass 10933 5
11. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 10900 14
12. Vasta Põhikool 8. klass 9174 12
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 8047 9
14. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 2287 1
15. Põlula Kool 8. klass 165 1

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 26389 22
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 24169 22
3. Haljala Gümnaasium 9.b klass 17494 16
4. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 15208 9
5. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 14864 8
6. Jäneda Kool 9. klass 14563 5
7. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 14028 8
8. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 13862 9
9. Vasta Põhikool 9. klass 13225 7
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12851 19
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 11431 15
12. Kadrina Keskkool 9.c klass 10610 6
13. Uhtna Põhikool 9. klass 8108 4
14. Tapa Vene Gümnaasium 9.b klass 7309 5
15. Muuga Põhikool 9. klass 3352 1

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 26270 12
2. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 14769 25
3. Kadrina Keskkool 10.a klass 14375 17
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 13623 4

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 18137 11
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 17364 7
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 16479 14
4. Haljala Gümnaasium 11. klass 14014 2
5. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 12791 8
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 10839 13
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 1673 1

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 22850 10
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 16636 10
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 15731 11
4. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 11994 7
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 11712 12
6. Kadrina Keskkool 12.b klass 3130 2

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 24062 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 19287 4
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 19052 6
4. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 17831 9
5. Vasta Põhikool Õpetaja 12905 3
6. Kadrina Keskkool Õpetaja 12385 4
7. Jäneda Kool Õpetaja 8169 2
8. Muuga Põhikool Õpetaja 6657 3
9. Kunda Ühisgümnaasium Õpetaja 2814 1
10. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 1872 1
11. Rakvere Põhikool Õpetaja 1769 1