LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2010 (2. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 1.b klass 8344 23
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 6535 16
3. Haljala Gümnaasium 1.a klass 5448 18
4. Uhtna Põhikool 1. klass 5103 7
5. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 4583 6
6. Haljala Gümnaasium 1.b klass 4411 17
7. Vasta Põhikool 1. klass 3798 12
8. Rakvere Põhikool 1. klass 3682 19
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3393 18
10. Kadrina Keskkool 1.a klass 3276 22
11. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 3247 3
12. Jäneda Kool 1. klass 3225 9
13. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2897 19
14. Muuga Põhikool 1. klass 1545 4
15. Kadrina Keskkool 1.c klass 1135 11
16. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 573 1

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 11464 13
2. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 9720 9
3. Kadrina Keskkool 2.a klass 9668 20
4. Vasta Põhikool 2. klass 9617 9
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 9477 15
6. Rakvere Põhikool 2. klass 9057 21
7. Haljala Gümnaasium 2. klass 8086 15
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 8025 5
9. Rakvere Linna Algkool 2. klass 6725 22
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6575 13
11. Tapa Vene Gümnaasium 2.a klass 6541 10
12. Uhtna Põhikool 2. klass 5693 6
13. Kadrina Keskkool 2.b klass 5019 15
14. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 4787 14
15. Kadrina Keskkool 2.c klass 4458 12
16. Muuga Põhikool 2. klass 3733 4
17. Jäneda Kool 2. klass 922 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 3. klass 22353 22
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 21479 18
3. Uhtna Põhikool 3. klass 20813 14
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 17572 22
5. Kadrina Keskkool 3.a klass 14035 19
6. Vasta Põhikool 3. klass 13392 14
7. Rakvere Linna Algkool 3. klass 12477 24
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 11831 6
9. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 10618 6
10. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 10557 18
11. Rakvere Põhikool 3. klass 10515 24
12. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 9126 11
13. Kadrina Keskkool 3.b klass 9106 18
14. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 8144 21
15. Jäneda Kool 3. klass 6601 4
16. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 5866 9
17. Kadrina Keskkool 3.c klass 4468 6
18. Muuga Põhikool 3. klass 4183 3
19. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 3102 2
20. Kunda Ühisgümnaasium 3.b klass 2516 1
21. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1430 1

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 20346 15
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 19563 16
3. Tamsalu Gümnaasium 4. klass 16154 10
4. Haljala Gümnaasium 4. klass 15190 13
5. Kadrina Keskkool 4.a klass 14114 20
6. Kadrina Keskkool 4.b klass 12197 18
7. Vasta Põhikool 4. klass 12109 7
8. Uhtna Põhikool 4. klass 11750 12
9. Rakvere Linna Algkool 4. klass 11437 16
10. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 10810 19
11. Rakvere Põhikool 4. klass 9841 21
12. Rakvere Reaalgümnaasium 4. klass 9481 16
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 8570 5
14. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 7758 15
15. Jäneda Kool 4. klass 7652 6
16. Kadrina Keskkool 4.c klass 6063 6
17. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 5629 8
18. Muuga Põhikool 4. klass 5371 6
19. Vasta Põhikool 4.a klass 414 1

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 29002 17
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 15728 22
3. Vasta Põhikool 5. klass 14882 14
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 14403 9
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 13628 19
6. Haljala Gümnaasium 5.a klass 13481 13
7. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 13149 13
8. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 11492 17
9. Haljala Gümnaasium 5.b klass 11488 14
10. Kadrina Keskkool 5.b klass 10240 15
11. Kadrina Keskkool 5.c klass 9883 12
12. Uhtna Põhikool 5. klass 8095 4
13. Muuga Põhikool 5. klass 7925 8
14. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 7853 12
15. Võsu Põhikool 5. klass 6557 6
16. Rakvere Reaalgümnaasium 5. klass 6547 9
17. Jäneda Kool 5. klass 5332 3
18. Rakvere Reaalgümnaasium 5.a klass 3434 1
19. Vasta Põhikool 5.a klass 1525 2

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 21863 18
2. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 20554 11
3. Kadrina Keskkool 6.a klass 20212 25
4. Haljala Gümnaasium 6. klass 19278 21
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 17784 22
6. Rakvere Linna Algkool 6. klass 16304 15
7. Vasta Põhikool 6. klass 16208 8
8. Kadrina Keskkool 6.b klass 14533 19
9. Uhtna Põhikool 6. klass 13467 9
10. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13466 18
11. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 13007 12
12. Kunda Ühisgümnaasium 6.a klass 11480 10
13. Võsu Põhikool 6. klass 11479 11
14. Jäneda Kool 6. klass 10989 9
15. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 9602 18
16. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9097 20
17. Muuga Põhikool 6. klass 8243 7
18. Vasta Põhikool 6.b klass 3169 2
19. Vasta Põhikool 6.a klass 568 1

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 19209 34
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 16009 27
3. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 14969 12
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 10536 10
5. Kadrina Keskkool 7.b klass 10022 18
6. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 9802 12
7. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 9059 9
8. Jäneda Kool 7. klass 8889 11
9. Uhtna Põhikool 7. klass 8522 6
10. Võsu Põhikool 7. klass 8494 6
11. Vasta Põhikool 7. klass 7679 4
12. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 7536 13
13. Muuga Põhikool 7. klass 5700 4
14. Kadrina Keskkool 7.c klass 4658 8

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8. klass 19598 33
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 19400 13
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 17436 20
4. Jäneda Kool 8. klass 16751 9
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 16547 19
6. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 14335 10
7. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 14050 12
8. Muuga Põhikool 8. klass 13018 8
9. Kadrina Keskkool 8.d klass 11593 17
10. Vasta Põhikool 8. klass 9887 12
11. Võsu Põhikool 8. klass 9748 8
12. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 8257 17
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 6484 9
14. Uhtna Põhikool 8. klass 6071 4

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 24581 20
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 21879 20
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 15465 15
4. Haljala Gümnaasium 9.b klass 15216 16
5. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 15140 9
6. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 15125 13
7. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 14613 8
8. Jäneda Kool 9. klass 14088 7
9. Uhtna Põhikool 9. klass 12343 6
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12187 20
11. Vasta Põhikool 9. klass 11676 7
12. Muuga Põhikool 9. klass 9762 6
13. Tapa Vene Gümnaasium 9.b klass 6062 5
14. Võsu Põhikool 9. klass 5416 3
15. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 3007 1

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 25590 15
2. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 14301 24
3. Kadrina Keskkool 10.a klass 13753 12
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 12352 4
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 1478 1

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 17546 15
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 16306 8
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 15937 13
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 10488 16
5. Haljala Gümnaasium 11. klass 10340 2
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 8746 6
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 6362 4

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 19296 9
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 18649 14
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 13550 13
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 10665 11
5. Kadrina Keskkool 12.b klass 3000 1
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 2605 1

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 22827 5
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 15143 6
3. Kadrina Keskkool Õpetaja 14872 5
4. Vasta Põhikool Õpetaja 12365 3
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 11873 4
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 10333 2
7. Jäneda Kool Õpetaja 10082 3
8. Muuga Põhikool Õpetaja 6490 3
9. Kunda Ühisgümnaasium Õpetaja 2640 1
10. Võsu Põhikool Õpetaja 2414 1