LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2010 (3. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 1.b klass 11393 23
2. Haljala Gümnaasium 1.a klass 8150 20
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 6711 13
4. Uhtna Põhikool 1. klass 6391 8
5. Kadrina Keskkool 1.a klass 5695 23
6. Vasta Põhikool 1. klass 5492 14
7. Rakvere Põhikool 1. klass 5374 20
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 5300 16
9. Rakvere Linna Algkool 1. klass 5235 21
10. Haljala Gümnaasium 1.b klass 5150 18
11. Jäneda Kool 1. klass 5031 10
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 4818 6
13. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 3115 3
14. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2823 3
15. Kadrina Keskkool 1.c klass 2322 10
16. Muuga Põhikool 1. klass 1470 4

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Põhikool 2. klass 13562 21
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 12623 15
3. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 12027 15
4. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 12014 12
5. Vasta Põhikool 2. klass 11534 9
6. Kadrina Keskkool 2.a klass 11151 20
7. Haljala Gümnaasium 2. klass 11113 19
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 10662 5
9. Uhtna Põhikool 2. klass 7400 6
10. Rakvere Linna Algkool 2. klass 7171 20
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6602 14
12. Kadrina Keskkool 2.b klass 6482 14
13. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 5218 14
14. Kadrina Keskkool 2.c klass 5052 11
15. Muuga Põhikool 2. klass 3491 5
16. Jäneda Kool 2. klass 1611 2
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 2. klass 270 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 24130 19
2. Uhtna Põhikool 3. klass 23034 13
3. Haljala Gümnaasium 3. klass 22790 20
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 17566 22
5. Vasta Põhikool 3. klass 16486 14
6. Kadrina Keskkool 3.a klass 16150 20
7. Rakvere Põhikool 3. klass 13601 21
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 13101 6
9. Rakvere Linna Algkool 3. klass 12097 20
10. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 12009 11
11. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 11839 15
12. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 11559 7
13. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 10098 27
14. Kadrina Keskkool 3.b klass 9846 15
15. Jäneda Kool 3. klass 8217 4
16. Kadrina Keskkool 3.c klass 6373 8
17. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 6102 5
18. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 5692 9
19. Muuga Põhikool 3. klass 5149 3
20. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 4489 3
21. Kunda Ühisgümnaasium 3.b klass 2831 1
22. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1778 2

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 28047 15
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 25709 15
3. Haljala Gümnaasium 4. klass 19056 17
4. Uhtna Põhikool 4. klass 17436 11
5. Tamsalu Gümnaasium 4. klass 16501 10
6. Kadrina Keskkool 4.a klass 15595 19
7. Vasta Põhikool 4. klass 15357 7
8. Rakvere Linna Algkool 4. klass 15044 11
9. Rakvere Põhikool 4. klass 14756 21
10. Kadrina Keskkool 4.b klass 13391 18
11. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 13016 22
12. Jäneda Kool 4. klass 12337 7
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 11762 5
14. Rakvere Reaalgümnaasium 4. klass 11090 22
15. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 9525 14
16. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 9388 15
17. Kadrina Keskkool 4.c klass 7695 6
18. Muuga Põhikool 4. klass 6983 6
19. Vasta Põhikool 4.a klass 611 1

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 36656 21
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 21993 10
3. Vasta Põhikool 5. klass 20259 14
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 17817 22
5. Haljala Gümnaasium 5.a klass 17340 17
6. Rakvere Linna Algkool 5. klass 16437 19
7. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 13982 11
8. Kadrina Keskkool 5.c klass 13326 13
9. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 13284 19
10. Kadrina Keskkool 5.b klass 13030 14
11. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 9978 19
12. Muuga Põhikool 5. klass 9138 8
13. Jäneda Kool 5. klass 8625 4
14. Rakvere Reaalgümnaasium 5. klass 8385 10
15. Uhtna Põhikool 5. klass 4531 2
16. Rakvere Reaalgümnaasium 5.a klass 3876 1
17. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3359 4
18. Võsu Põhikool 5. klass 2858 2
19. Haljala Gümnaasium 5.b klass 2639 2
20. Vasta Põhikool 5.a klass 1274 1

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 26778 17
2. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 24922 15
3. Haljala Gümnaasium 6. klass 22845 16
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 22122 23
5. Kadrina Keskkool 6.a klass 20760 24
6. Vasta Põhikool 6. klass 19318 9
7. Rakvere Linna Algkool 6. klass 18527 18
8. Uhtna Põhikool 6. klass 16819 10
9. Kadrina Keskkool 6.b klass 16702 14
10. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 13589 6
11. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13262 17
12. Jäneda Kool 6. klass 12836 9
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 12754 21
14. Kunda Ühisgümnaasium 6.a klass 11030 5
15. Võsu Põhikool 6. klass 10824 12
16. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 10590 19
17. Muuga Põhikool 6. klass 9187 7
18. Vasta Põhikool 6.b klass 5220 4

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 27451 29
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 20331 28
3. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 17592 7
4. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 16072 14
5. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 15163 13
6. Jäneda Kool 7. klass 13892 11
7. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 13882 6
8. Võsu Põhikool 7. klass 13191 7
9. Uhtna Põhikool 7. klass 13036 8
10. Kadrina Keskkool 7.b klass 12001 17
11. Vasta Põhikool 7. klass 11626 4
12. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 11418 8
13. Muuga Põhikool 7. klass 9193 4
14. Kadrina Keskkool 7.c klass 8319 10
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 2002 1

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8. klass 24382 20
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 23293 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 22076 20
4. Jäneda Kool 8. klass 21324 8
5. Kadrina Keskkool 8.a klass 20832 22
6. Uhtna Põhikool 8. klass 19282 7
7. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 19007 11
8. Kadrina Keskkool 8.d klass 15732 20
9. Vasta Põhikool 8. klass 15598 13
10. Muuga Põhikool 8. klass 14953 7
11. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 14687 7
12. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 14629 8
13. Võsu Põhikool 8. klass 10034 10
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 9731 8
15. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 6491 2

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 29911 21
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 29861 21
3. Haljala Gümnaasium 9.b klass 21569 17
4. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 20309 10
5. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 17537 6
6. Jäneda Kool 9. klass 16749 7
7. Vasta Põhikool 9. klass 16593 8
8. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 15730 11
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 15117 21
10. Uhtna Põhikool 9. klass 14544 7
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 13712 19
12. Võsu Põhikool 9. klass 10433 5
13. Muuga Põhikool 9. klass 8639 3
14. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 3502 1

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 28686 17
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 18830 15
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 17615 23
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 12487 3

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 23598 12
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 21159 13
3. Kadrina Keskkool 11.a klass 20720 7
4. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 18393 10
5. Haljala Gümnaasium 11. klass 15085 2
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 12250 12
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 11344 8

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 25474 10
2. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 19238 11
3. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 19020 9
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 13199 9
5. Kadrina Keskkool 12.b klass 2703 1
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 2634 1

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 26356 5
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 24698 6
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 20096 4
4. Kadrina Keskkool Õpetaja 14591 3
5. Jäneda Kool Õpetaja 9915 2
6. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 8487 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 8056 3
8. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 2167 1