LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2012 ETAPPIDE KOKKUVÕTE INDIVIDUAALSES EDETABELIS

Finaalvõistlusele pääsevad iga võistlusklassi 10 parimat+parim koolieelik+parim 1.klass

SIRGUJAD

Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 15603 6715 8327 7276
2. Anvar Sild Kadrina Keskkool 3.b klass 14003 5162 7009 6994
3. Liisa Käiväräinen Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 11795 5421 6352 5443
4. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 11097 4893 6168 4929
5. Matteus Miilpalu Kadrina Keskkool 3.b klass 10995 5655 5340 5260
6. Katariina Siilak Haljala Gümnaasium 3.a klass 10141 5156 4985 4289
7. Dmitri Kuznetsov Vasta Põhikool 3. klass 9638 4251 4891 4747
8. Rauno Tiimus Vasta Põhikool 3. klass 9080 4465 4615 3322
9. Janelle Heinmets Vasta Põhikool 3. klass 8393 2865 4343 4050
10. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8111 0 4036 4075
11. Sandra Uusaed Vasta Põhikool 3. klass 7701 2870 4191 3510
12. Berta Laaniste Kadrina Keskkool 3.b klass 7595 2555 4142 3453
13. Maryte Mooses Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7551 3842 3508 3709
14. Anvar Tipner Kadrina Keskkool 3.b klass 7519 2577 3788 3731
15. Sten Vaher Haljala Gümnaasium 3.b klass 7422 3374 3413 4009
16. Hanna Malton Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 7243 3737 3506 3427
17. Elis Viilol Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 7235 3262 3944 3291
18. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 7199 2569 3462 3737
19. Merili Liivaste Rakvere Põhikool 3. klass 7197 3249 3761 3436
20. Georg Daniel Vahtramäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6981 3552 2924 3429
21. Eliisabet Preismann Rakvere Gümnaasium 2.b klass 6940 1802 3817 3123
22. Mariann Brõtki Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 6758 2046 3177 3581
23. Argo Neeme Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 6613 1920 3558 3055
24. Minna Lilleoja Kadrina Keskkool 3.b klass 6476 2372 3330 3146
25. Helerin Lokutšievski Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6441 3061 3256 3185
26. Markus Vahtramäe Rakvere Gümnaasium 3.b klass 6424 2269 3606 2818
27. Karmel Õun Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 6390 3320 3070 0
28. Deelika Ljaš Rakvere Põhikool 3. klass 6238 2688 3081 3157
29. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 2.a klass 6170 2579 3591 2413
30. Gerda Porovart Vasta Põhikool 3. klass 6170 1594 2940 3230
31. Kaarel Kell Kadrina Keskkool 3.a klass 6147 2762 3385 2428
32. Teija Heiskonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6124 2351 3480 2644
33. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 6095 1949 3109 2986
34. Jaan Kangur Rakvere Gümnaasium 3.b klass 6066 2978 2753 3088
35. Eva-maria Saar Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 6060 3155 2905 2363
36. Carl Henrig Järvepere Vasta Põhikool 1. klass 6004 2295 2780 3224
37. Aigar Reinol Rakvere Gümnaasium 3.a klass 5958 2540 2727 3231
38. Gregor - Mathias Bamberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5937 0 2491 3446
39. Sven-Martin Masing Haljala Gümnaasium 3.a klass 5934 2756 3178 2680
40. Karlaleksander Kolli Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 5911 2387 2955 2956
41. Janari Alavere Rakvere Gümnaasium 3.b klass 5886 2064 2910 2976
42. Sirle übius Uhtna Põhikool 2. klass 5866 2584 3282 2211
43. Andella Tsilk Vasta Põhikool 3. klass 5864 2218 2711 3153
44. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5831 1845 2663 3168
45. Magnar Kaegas Kadrina Keskkool 3.b klass 5827 2446 3331 2496
46. Riko Valk Rakvere Põhikool 3. klass 5815 2774 3041 2141
47. Pavel Liber Haljala Gümnaasium 3.a klass 5784 2527 3001 2783
48. Hugo Martin Toming Haljala Gümnaasium 3.b klass 5692 1845 2830 2862
49. Karl Grube Rakvere Põhikool 2. klass 5602 2640 2962 2358
50. Sirli übius Uhtna Põhikool 2. klass 5526 2093 3230 2296
Mattias Sander Küngas Vasta Põhikool Koolieelik 638 163 290 185

OSKAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kristel Leevand Haljala Gümnaasium 5. klass 14761 7732 7029 6841
2. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 6. klass 14320 6315 7958 6362
3. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 13692 7221 6471 5471
4. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 13412 6642 6770 4856
5. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 13385 4763 7710 5675
6. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 12609 5309 6252 6357
7. Ingrid Räästas Rakvere Gümnaasium 6.b klass 12515 6196 6319 5432
8. Jan Alferov Uhtna Põhikool 5. klass 12055 5244 6811 0
9. Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11612 4990 6622 4761
10. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11087 5226 5861 5141
11. Marianne Ojasalu Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 10990 4513 0 6477
12. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 5.a klass 10819 4978 5841 4922
13. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10714 4537 5922 4792
14. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10453 4724 5418 5035
15. Carmen Ridalaan Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 10390 4074 5662 4728
16. Vanessa Petrov Rakvere Gümnaasium 6.b klass 10094 3296 5173 4921
17. GEIRI SUUR Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 10074 4806 5268 4098
18. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 5. klass 9899 3754 6124 3775
19. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9477 4197 5013 4464
20. Jaano Oras Vasta Põhikool 6. klass 9476 4163 5313 3629
21. Rando Timusk Jäneda Kool 6. klass 9195 4131 5064 0
22. Kevin Põldver Rakvere Gümnaasium 6.b klass 9173 3769 5165 4008
23. MARIANA ROHTSALU Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9135 3933 5202 3557
24. Erko Sten Hürges Vasta Põhikool 6. klass 9129 3629 5325 3804
25. Gert Jõgiste Põlula Kool 5. klass 8984 3785 5199 3040
26. Ulrika Saar Rakvere Gümnaasium 6.b klass 8820 4051 4769 3808
27. Gert Evert Uhtna Põhikool 5. klass 8657 3546 4594 4063
28. BRITA KRAAV Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 8608 3874 4734 3307
29. Carl Hartvig Lehtme Uhtna Põhikool 5. klass 8552 3486 5066 0
30. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8467 4021 4359 4108
31. Anu Pohla Haljala Gümnaasium 5. klass 8444 3908 4536 3435
32. Reiko Keir Rakvere Gümnaasium 6.b klass 8419 3223 5196 3085
33. Martin Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8367 4097 4270 3195
34. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 8366 3522 4844 0
35. Helen Hunt Rakvere Gümnaasium 6.b klass 8322 4215 4107 3177
36. Pirgit Peenemaa Uhtna Põhikool 5. klass 8292 3192 5100 2929
37. Martin Ojamaa Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 8271 3863 4264 4007
38. Anette Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8266 3481 4672 3594
39. Victoria Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 8200 3433 4536 3664
40. Liisa Siirak Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 8186 4335 3851 3043
41. Brenda Vetik Rakvere Gümnaasium 6.b klass 8154 2448 4520 3634
42. Mardo Nurk Rakvere Linna Algkool 6. klass 8133 3101 5032 2657
43. LAURA LILLEPUU Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 8078 3867 4211 3625
44. Sandra Salome Ust Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8048 2851 5165 2883
45. Lauri Vaino Rakvere Linna Algkool 6. klass 8022 3515 4507 2917
46. Getter Kerm Rakvere Gümnaasium 6.b klass 7903 3303 4353 3550
47. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 7751 3250 4269 3482
48. Marten Must Haljala Gümnaasium 6. klass 7748 3113 4635 2941
49. Hanna-Liina Mäitse Vasta Põhikool 5. klass 7720 2700 4447 3273
50. Grete Luutus Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 7605 2957 4524 3081

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 18914 7724 10044 8870
2. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 16745 8647 8098 3813
3. Katrin Plaado Haljala Gümnaasium 9. klass 15200 6910 8290 5767
4. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 8.a klass 13529 6101 7428 5827
5. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 13354 6170 7184 1851
6. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 12299 5854 6445 4219
7. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 11562 4719 6843 4288
8. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 11014 6075 4939 4442
9. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 10936 5297 5639 4022
10. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 10371 5874 4497 3306
11. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 10048 3338 5419 4629
12. Sille Pobbul Haljala Gümnaasium 7.b klass 10042 2219 5773 4269
13. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 9835 4082 5475 4360
14. Kert Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 9496 4799 4697 4043
15. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 9362 4142 5220 3830
16. Ege Eller Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 9276 3404 5872 0
17. Ivo Tulvik Vasta Põhikool 7. klass 9228 3283 5373 3855
18. Leanika Vetka Kadrina Keskkool 9.a klass 9080 4010 5070 3847
19. Kaido Jakobson Muuga Põhikool 9. klass 8946 3521 5095 3851
20. Taivo Kutter Haljala Gümnaasium 9. klass 8902 3588 5314 1852
21. Andro Andronov Kadrina Keskkool 8.b klass 8889 4400 4489 2836
22. Kevin Vabaorg Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8822 4207 4615 2544
23. Kristo Puusepp Võsu Põhikool 9. klass 8815 3125 5340 3475
24. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8752 2194 6042 2710
25. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 8652 3422 4494 4158
26. Kristjan Tooming Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8571 2907 4477 4094
27. Andri Soone Kadrina Keskkool 8.a klass 8507 3686 4821 2661
28. Elisabeth Orgmets Haljala Gümnaasium 8. klass 8365 2961 5306 3059
29. Mike Mitt Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 8351 4759 2992 3592
30. Kersti Liiva Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8288 3566 4573 3715
31. Mirjam Ojamaa Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 8131 2881 4620 3511
32. Maarja Hiielaid Haljala Gümnaasium 8. klass 8075 3050 5025 0
33. Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 8075 2732 5343 2157
34. Klaarika Smirnova Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 8073 3028 5045 2836
35. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8059 3215 4731 3328
36. Lilian Valge Kadrina Keskkool 9.a klass 8024 2786 4330 3694
37. Anette Reiu Haljala Gümnaasium 8. klass 8000 2866 5134 0
38. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 7958 0 4432 3526
39. Liana Sepamäe Jäneda Kool 8. klass 7936 3316 4596 3340
40. Noomi Kams Kadrina Keskkool 9.a klass 7932 3524 4408 3027
41. JarekKarl Kunman Kadrina Keskkool 8.a klass 7927 3467 4460 2952
42. Karl - Erik Hein Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7918 2758 5133 2785
43. Karel Kullerkupp Haljala Gümnaasium 8. klass 7802 2912 4890 0
44. Meryl Komp Kadrina Keskkool 9.a klass 7774 3732 4042 2872
45. Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 8.a klass 7761 2382 4043 3718
46. Andero Mitt Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 7706 4430 3276 3002
47. Janar Aesma Jäneda Kool 8. klass 7704 3700 4004 2145
48. Ats Altmäe Kadrina Keskkool 8.a klass 7697 3388 4309 2410
49. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 7671 3598 4073 0
50. Birgit Neeme Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 7637 3058 4579 0

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kaidi Pilemann Haljala Gümnaasium 11. klass 11393 5429 5817 5576
2. Kaidi Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 12. klass 10567 4719 5848 4568
3. Viktoria Lapšin Tamsalu Gümnaasium 10. klass 10308 4555 5753 4277
4. Signe Feodorov Kadrina Keskkool 11.a klass 10151 5178 4973 4602
5. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9156 3631 5515 3641
6. Grete Nagel Kadrina Keskkool 12.b klass 9064 3531 4584 4480
7. Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 11.a klass 9058 4465 4593 3925
8. Ave Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8965 4310 4655 2602
9. Liis Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8631 3667 4964 2655
10. Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 11.a klass 8511 3989 0 4522
11. Merilin Reisenbuk Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8442 4018 4424 3729
12. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8399 4255 4144 3468
13. Siret Kristel Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8147 4212 0 3935
14. Birgit Loune Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8145 3153 4992 3061
15. Keith Lemendik Kadrina Keskkool 11.a klass 8142 3908 2919 4234
16. Teele Sander Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8119 3633 4330 3789
17. Kelly Arula Kadrina Keskkool 10. klass 7997 3576 4421 2229
18. Elina Burk Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7968 0 4575 3393
19. Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7888 3162 4177 3711
20. Teele Rätsep Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7848 3571 4242 3606
21. Kadri Kalvik Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 7678 4037 3641 3468
22. Ege Saarela Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7593 3347 4246 3314
23. Anni Klammer Haljala Gümnaasium 11. klass 7568 3454 4114 3033
24. Eva Jänes Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7477 2888 3306 4171
25. Kaili Kruuse Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7442 2967 4125 3317
26. Getter Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7440 3469 3971 3135
27. Viktoria Dmitrijeva Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7404 2538 4310 3094
28. Egle Saarela Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7355 2961 3945 3410
29. Doris Reidla Haljala Gümnaasium 11. klass 7354 3078 3979 3375
30. Iiris Uusallik Haljala Gümnaasium 11. klass 7330 3783 0 3547
31. Marian Roop Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7221 2978 3932 3289
32. Anne Uibopuu Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7186 3158 4028 2865
33. Erika Treiman Kadrina Keskkool 10. klass 7130 3487 3643 2947
34. Marleen Kippar Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7076 3604 3472 0
35. Hedi Peetermann Haljala Gümnaasium 11. klass 6959 0 4141 2818
36. Teili Dreifeldt Haljala Gümnaasium 10. klass 6887 2536 4351 2260
37. Anette Kuldsalu Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6852 3391 3461 2092
38. Liis Uusküla Kadrina Keskkool 11.a klass 6850 2885 3606 3244
39. Kersti Treksler Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6801 2817 3984 2773
40. Marika Treiman Kadrina Keskkool 11.a klass 6615 3436 3179 2572
41. Carmen Rado Kadrina Keskkool 10. klass 6589 2406 4183 0
42. Paula-Anette Esko Haljala Gümnaasium 11. klass 6362 3777 2245 2585
43. Kenely Merelaid Haljala Gümnaasium 10. klass 6301 3223 2742 3078
44. Kätlin Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6050 2610 3440 1774
45. Kristi Vorontsov Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6040 2724 3316 2115
46. Triin Lainemaa Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5997 2360 3233 2764
47. Katja Timoškova Tamsalu Gümnaasium 12. klass 5890 3685 0 2205
48. Merily Lakson Kadrina Keskkool 12.a klass 5852 2563 3289 0
49. Caroli Lanno Tamsalu Gümnaasium 11. klass 5848 2303 3062 2786
50. Relika Toome Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5831 0 3474 2357

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 17520 7237 9701 7819
2. Kristjan Keero Tamsalu Gümnaasium 12. klass 15617 5541 8514 7103
3. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 10. klass 14736 6242 8494 5605
4. Egert Välimets Kadrina Keskkool 11.a klass 13252 5710 7542 5557
5. Einar Liibur Kadrina Keskkool 12.b klass 12807 4473 7307 5500
6. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 10. klass 12084 4795 7289 4668
7. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11948 5559 6389 4174
8. Tõnis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 12. klass 11054 5477 5577 4084
9. Heivo Reinek Kadrina Keskkool 10. klass 9603 3975 5628 3292
10. Urmo Tähiste Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 9158 4460 4698 2417
11. Linnar Tark Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 9003 3469 5529 3474
12. Martin Proosa Kadrina Keskkool 11.a klass 8865 4721 0 4144
13. Denis Zaitsev Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8673 3962 0 4711
14. Karl-gustav Nagel Kadrina Keskkool 10. klass 8425 3299 5126 2791
15. Rauno Kuusemets Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 8095 3896 4199 2485
16. Jörgen Kivila Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7961 3950 4011 0
17. Hendrik Lahi Haljala Gümnaasium 10. klass 7711 2600 4753 2958
18. Rasmus Pilt Kadrina Keskkool 11.b klass 7569 3465 4104 0
19. Mark Liivalaid Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7478 3197 4281 2597
20. Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7246 3454 3792 0
21. Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7079 3247 3824 3255
22. Kaur Tamm Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6999 3305 3694 0
23. Kristo Keero Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6950 0 5000 1950
24. Paul Luik Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6586 3266 0 3320
25. Raimo Keskküla Haljala Gümnaasium 10. klass 6567 2797 3770 0
26. Toivo Kutter Haljala Gümnaasium 11. klass 6550 3466 0 3084
27. Inno Puusepp Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6440 2220 2952 3488
28. Rain Laagus Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 6422 0 3047 3375
29. Virgo Neeme Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6381 2652 3729 0
30. Rain Vink Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6365 1801 3078 3287
31. Mattias Suurkivi Kadrina Keskkool 10. klass 6326 3309 0 3017
32. Madis Püss Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6304 3393 2911 2171
33. Tarmo Lilienthal Kadrina Keskkool 10. klass 6215 3457 2660 2758
34. Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6191 0 3473 2718
35. Harlet Reinek Kadrina Keskkool 10. klass 6033 3744 0 2289
36. Johannes Sepping Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6007 2553 2801 3206
37. Raim Maurer Haljala Gümnaasium 11. klass 5934 3604 0 2330
38. Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 5934 2466 2905 3029
39. Sven Zubarev Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5903 0 4178 1725
40. Ardo Laupa Kadrina Keskkool 10. klass 5877 2881 2996 2327
41. Aimar Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5852 2344 3145 2707
42. Heiko Süvaorg Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5848 0 3837 2011
43. Karl Annsoo Kadrina Keskkool 12.b klass 5778 0 3332 2446
44. Airo Vainjärv Kadrina Keskkool 12.b klass 5776 2427 3349 0
45. Kevin Münter Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5741 0 3328 2413
46. Kuldar Kokorev Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 5673 2682 2991 2558
47. Markko Leimann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 5665 2999 0 2666
48. Erik Punane Haljala Gümnaasium 10. klass 5555 1810 3562 1993
49. Raigo Kuusik Kadrina Keskkool 12.b klass 5460 0 3677 1783
50. Tauno Hilimon Haljala Gümnaasium 11. klass 5458 2744 0 2714

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 14991 6708 7921 7070
2. Eevi Laidinen Vasta Põhikool Õpetaja 14114 6686 7428 3846
3. Jane Veiper-Rambi Vasta Põhikool Õpetaja 12633 5518 6974 5659
4. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 11885 6050 5516 5835
5. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 11764 4918 6404 5360
6. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 11072 5385 5687 5004
7. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 10938 4087 6294 4644
8. Viive Kiis Haljala Gümnaasium Õpetaja 10046 4984 5062 4133
9. Maris Maripu Haljala Gümnaasium Õpetaja 9891 4303 5588 3143
10. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9255 3851 5404 3251
11. õnnela Lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 8859 0 5567 3292
12. Maarika Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8515 3607 4908 0
13. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8317 4015 4302 3807
14. Katrin Kütt Haljala Gümnaasium Õpetaja 8076 0 5465 2611
15. Heidi Johanson Vasta Põhikool Õpetaja 7778 5130 0 2648
16. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 7611 2836 4261 3350
17. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 7283 3118 4081 3202
18. Lea Lõhmussaar Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7035 3003 4032 2900
19. Maarika Kivi Vasta Põhikool Õpetaja 6568 2789 3779 2255
20. Maret Kivisaar Haljala Gümnaasium Õpetaja 5891 2726 0 3165
21. Vahur Liivak Vasta Põhikool Õpetaja 5807 2894 0 2913
22. Maarit Kukk Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 5514 3074 0 2440
23. Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 5423 0 5423 0
24. Jaana Hamer Muuga Põhikool Õpetaja 5338 3234 0 2104
25. Jana Sillajõe Rakvere Gümnaasium Õpetaja 5330 3353 0 1977
26. Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 4931 2580 0 2351
27. Marje Tarto Muuga Põhikool Õpetaja 4902 2413 0 2489
28. Maarika Lausvee Muuga Põhikool Õpetaja 4729 1973 2716 2013
29. Urve Vahula Muuga Põhikool Õpetaja 3723 1872 0 1851
30. Ene Palo Haljala Gümnaasium Õpetaja 3356 0 0 3356
31. Anneli Särg Kadrina Keskkool Õpetaja 3237 0 975 2262
32. Kirsti Notta Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 3048 1268 0 1780
33. Kadri Paberits-Taur Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 2676 2676 0 0
34. Eha Kaukvere Jäneda Kool Õpetaja 1842 1842 0 0