LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2012 (1. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL

KOOLIEELNE (1 OSALEJA)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool Koolieelik 230 1

1. KLASSID (osalejaid 180)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 7041 8
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1. klass 4117 17
3. Vasta Põhikool 1. klass 3823 16
4. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 3570 16
5. Haljala Gümnaasium 1. klass 3313 21
6. Rakvere Põhikool 1. klass 2835 21
7. Uhtna Põhikool 1. klass 2737 11
8. Kadrina Keskkool 1.a klass 2525 12
9. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 2500 16
10. Jäneda Kool 1. klass 2262 11
11. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 2200 8
12. Kadrina Keskkool 1.b klass 2193 17
13. Rakvere Linna Algkool 1. klass 1791 10
14. Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1045 1
15. Muuga Põhikool 1. klass 595 3

2. KLASSID (osalejaid 225)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 14652 17
2. Rakvere Põhikool 2. klass 9507 22
3. Uhtna Põhikool 2. klass 8432 9
4. Rakvere Linna Algkool 2. klass 7791 14
5. Haljala Gümnaasium 2.a klass 6937 14
6. Kadrina Keskkool 2.a klass 6916 16
7. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 6539 6
8. Haljala Gümnaasium 2.b klass 6539 14
9. Põlula Kool 2. klass 5968 7
10. Kadrina Keskkool 2.b klass 5965 18
11. Vasta Põhikool 2. klass 5612 10
12. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 5389 20
13. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 5239 17
14. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5088 2
15. Muuga Põhikool 2. klass 3898 10
16. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 3219 2
17. Kadrina Keskkool 2.c klass 3100 8
18. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3064 11
19. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1875 7
20. Jäneda Kool 2. klass 1704 3

3. KLASSID (osalejaid 290)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 3.b klass 18564 21
2. Vasta Põhikool 3. klass 16669 14
3. Haljala Gümnaasium 3.a klass 15600 17
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 14383 15
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 14162 14
6. Rakvere Põhikool 3. klass 14023 22
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 12437 4
8. Kadrina Keskkool 3.a klass 12289 21
9. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 12140 19
10. Haljala Gümnaasium 3.b klass 10564 19
11. Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 9404 11
12. Uhtna Põhikool 3. klass 9361 6
13. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 8818 11
14. Rakvere Linna Algkool 3. klass 8556 21
15. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 7938 21
16. Jäneda Kool 3. klass 7565 8
17. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 6986 16
18. Kadrina Keskkool 3.c klass 6624 9
19. Rakvere Reaalgümnaasium 3.b klass 5319 10
20. Muuga Põhikool 3. klass 5038 4
21. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4707 10
22. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4640 5
23. Põlula Kool 3. klass 2052 2

4. KLASSID (osalejaid 234)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 14558 13
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 14040 15
3. Rakvere Põhikool 4. klass 12714 21
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 12459 22
5. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 12387 4
6. Kadrina Keskkool 4.b klass 9961 16
7. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 9684 20
8. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 9508 11
9. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 9411 23
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 8986 14
11. Vasta Põhikool 4. klass 8409 8
12. Rakvere Linna Algkool 4. klass 8322 22
13. Haljala Gümnaasium 4. klass 8012 17
14. Kadrina Keskkool 4.c klass 6949 8
15. Uhtna Põhikool 4. klass 6666 6
16. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 5754 6
17. Põlula Kool 4. klass 5491 4
18. Muuga Põhikool 4. klass 5449 5
19. Jäneda Kool 4. klass 1738 1
20. Haljala Gümnaasium 4.b klass 1703 1

5. KLASSID (osalejaid 259)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 27221 17
2. Haljala Gümnaasium 5. klass 20728 21
3. Uhtna Põhikool 5. klass 18367 14
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 16168 23
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 15221 21
6. Rakvere Linna Algkool 5. klass 14338 22
7. Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 13283 14
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 12595 19
9. Vasta Põhikool 5. klass 12415 11
10. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 11438 16
11. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 10991 9
12. Jäneda Kool 5. klass 9556 5
13. Kadrina Keskkool 5.b klass 9241 16
14. Kadrina Keskkool 5.c klass 8580 8
15. Põlula Kool 5. klass 8541 8
16. Võsu Põhikool 5. klass 7685 4
17. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 6912 17
18. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 6899 11
19. Vasta Põhikool 5.a klass 2840 4
20. Muuga Põhikool 5. klass 1867 2
21. Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 370 4

6. KLASSID (osalejaid 196)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 23192 14
2. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 21534 20
3. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 17583 20
4. Rakvere Linna Algkool 6. klass 16076 19
5. Vasta Põhikool 6. klass 15864 7
6. Jäneda Kool 6. klass 14826 7
7. Haljala Gümnaasium 6. klass 14803 19
8. Kadrina Keskkool 6.a klass 14369 21
9. Kadrina Keskkool 6.b klass 11129 13
10. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 11057 18
11. Põlula Kool 6. klass 10550 7
12. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 9848 11
13. Kadrina Keskkool 6.c klass 9842 6
14. Võsu Põhikool 6. klass 8411 4
15. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 7620 2
16. Muuga Põhikool 6. klass 6396 6
17. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 5715 6
18. Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 0 2

7. KLASSID (osalejaid 167)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 28239 16
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 16277 12
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 13958 17
4. Haljala Gümnaasium 7.b klass 12893 16
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 12105 23
6. Haljala Gümnaasium 7.a klass 12099 12
7. Kadrina Keskkool 7.b klass 10008 15
8. Vasta Põhikool 7. klass 9647 11
9. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 9005 7
10. Muuga Põhikool 7. klass 8446 8
11. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 7522 4
12. Võsu Põhikool 7. klass 7518 6
13. Kadrina Keskkool 7.c klass 7233 13
14. Põlula Kool 7. klass 6052 6
15. Jäneda Kool 7. klass 4623 2
16. Rakvere Linna Algkool 7. klass 1013 1
17. Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 0 1

8. KLASSID (osalejaid 183)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 27577 9
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 22520 9
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 19883 27
4. Kadrina Keskkool 8.b klass 17090 17
5. Haljala Gümnaasium 8. klass 14453 21
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 14175 20
7. Jäneda Kool 8. klass 14139 7
8. Vasta Põhikool 8. klass 12063 11
9. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 12053 11
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 10332 20
11. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 10201 13
12. Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 8861 9
13. Muuga Põhikool 8. klass 8372 6
14. Kadrina Keskkool 8.c klass 7395 6

9. KLASSID (osalejaid 159)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9. klass 19376 28
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 18661 28
3. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 17546 9
4. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 15454 11
5. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 13570 19
6. Võsu Põhikool 9. klass 13081 6
7. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 12936 19
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12913 22
9. Jäneda Kool 9. klass 10739 8
10. Muuga Põhikool 9. klass 9311 5
11. Vasta Põhikool 9. klass 6950 3
12. Kadrina Keskkool 9.c klass 2665 2
13. Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 0 1

10. KLASSID (osalejaid 83)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 24242 18
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 18774 12
3. Kadrina Keskkool 10. klass 18239 29
4. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 17905 14
5. Haljala Gümnaasium 10. klass 15951 10

11. KLASSID (osalejaid 62)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 24063 12
2. Haljala Gümnaasium 11. klass 20059 19
3. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 18146 12
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 11797 7
5. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 11759 7
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 8945 4
7. Kadrina Keskkool 11.b klass 3465 1
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 0 1

12. KLASSID (osalejaid 47)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 23967 17
2. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 17468 19
3. Kadrina Keskkool 12.a klass 13435 7
4. Kadrina Keskkool 12.b klass 12769 4

TÄISKASVANUD (osalejaid 29)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool Õpetaja 23017 5
2. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 21363 7
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 18178 5
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 12013 3
5. Jäneda Kool Õpetaja 9596 4
6. Muuga Põhikool Õpetaja 9492 4
7. Kadrina Keskkool Õpetaja 7205 6
8. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 3353 4
9. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 2676 1