LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2012 (2. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

KOOLIEELIK (osalejaid 1)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vasta Põhikool Koolieelik 450 1

1. KLASSID (osalejaid 199)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 8280 8
2. Vasta Põhikool 1. klass 5366 16
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1. klass 4630 18
4. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 4454 16
5. Haljala Gümnaasium 1. klass 4414 17
6. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 4299 19
7. Rakvere Põhikool 1. klass 4127 19
8. Uhtna Põhikool 1. klass 3520 11
9. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3160 10
10. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 2946 7
11. Jäneda Kool 1. klass 2808 10
12. Kadrina Keskkool 1.a klass 2798 18
13. Kadrina Keskkool 1.c klass 2713 10
14. Kadrina Keskkool 1.b klass 2503 17
15. Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1357 1
16. Muuga Põhikool 1. klass 499 3

2. KLASSID (osalejaid 229)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 21597 17
2. Uhtna Põhikool 2. klass 11476 9
3. Rakvere Põhikool 2. klass 11185 22
4. Kadrina Keskkool 2.b klass 9319 19
5. Kadrina Keskkool 2.a klass 8845 18
6. Rakvere Linna Algkool 2. klass 8634 20
7. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 8568 16
8. Haljala Gümnaasium 2.a klass 8521 14
9. Haljala Gümnaasium 2.b klass 8471 14
10. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 7220 19
11. Vasta Põhikool 2. klass 6577 10
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5987 2
13. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 5269 4
14. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 4691 2
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 4444 13
16. Muuga Põhikool 2. klass 4342 10
17. Põlula Kool 2. klass 3900 3
18. Kadrina Keskkool 2.c klass 3171 8
19. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2594 7
20. Jäneda Kool 2. klass 2098 3

3. KLASSID (osalejaid 302)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Kadrina Keskkool 3.b klass 23610 20
2. Vasta Põhikool 3. klass 20980 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 18695 16
4. Haljala Gümnaasium 3.a klass 16790 17
5. Rakvere Põhikool 3. klass 15516 22
6. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 14399 19
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 14268 4
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 13580 14
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 13439 16
10. Kadrina Keskkool 3.a klass 12994 21
11. Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 11287 11
12. Uhtna Põhikool 3. klass 10539 7
13. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 10345 19
14. Jäneda Kool 3. klass 10189 8
15. Rakvere Linna Algkool 3. klass 9674 20
16. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 9601 17
17. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 8703 12
18. Rakvere Reaalgümnaasium 3.b klass 8190 11
19. Kadrina Keskkool 3.c klass 8023 10
20. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 6741 12

4. KLASSID (osalejaid 228)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 18290 13
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 16616 14
3. Rakvere Põhikool 4. klass 15912 20
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 15709 22
5. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 14453 14
6. Vasta Põhikool 4. klass 14162 8
7. Kadrina Keskkool 4.b klass 13174 16
8. Haljala Gümnaasium 4. klass 12468 17
9. Rakvere Linna Algkool 4. klass 12389 19
10. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 11078 23
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 11075 13
12. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 11025 15
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 9786 4
14. Uhtna Põhikool 4. klass 9506 6
15. Kadrina Keskkool 4.c klass 9408 7
16. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 8371 7
17. Põlula Kool 4. klass 7732 6
18. Muuga Põhikool 4. klass 5672 5
19. Jäneda Kool 4. klass 3264 1
20. Haljala Gümnaasium 4.b klass 2247 1

5. KLASSID (osalejaid 247)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 29746 17
2. Uhtna Põhikool 5. klass 25634 14
3. Haljala Gümnaasium 5. klass 24131 21
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 19390 21
5. Vasta Põhikool 5. klass 18737 11
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 18205 19
7. Rakvere Linna Algkool 5. klass 16825 21
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 16251 19
9. Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 15812 15
10. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 13758 14
11. Jäneda Kool 5. klass 13038 5
12. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 12528 7
13. Põlula Kool 5. klass 11793 7
14. Kadrina Keskkool 5.b klass 11498 16
15. Võsu Põhikool 5. klass 9129 4
16. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 8968 10
17. Kadrina Keskkool 5.c klass 8743 9
18. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 8712 8
19. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4204 3
20. Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3657 5

6. KLASSID (osalejaid 226)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 30799 13
2. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 26622 20
3. Rakvere Linna Algkool 6. klass 21566 17
4. Uhtna Põhikool 6. klass 20777 11
5. Vasta Põhikool 6. klass 20243 6
6. Haljala Gümnaasium 6. klass 19958 21
7. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 18810 20
8. Kadrina Keskkool 6.a klass 17666 22
9. Kadrina Keskkool 6.b klass 17173 15
10. Jäneda Kool 6. klass 15711 5
11. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 15385 11
12. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 14182 15
13. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 12888 11
14. Põlula Kool 6. klass 12462 7
15. Kadrina Keskkool 6.c klass 10383 6
16. Võsu Põhikool 6. klass 9853 4
17. Muuga Põhikool 6. klass 8873 6
18. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 7958 1
19. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 4537 4
20. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 4152 4

7. KLASSID (osalejaid 200)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 32902 16
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 21739 10
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 20291 21
4. Haljala Gümnaasium 7.b klass 19631 16
5. Vasta Põhikool 7. klass 18706 11
6. Haljala Gümnaasium 7.a klass 18635 14
7. Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 17542 16
8. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 14128 25
9. Kadrina Keskkool 7.b klass 13736 16
10. Kadrina Keskkool 7.c klass 13373 12
11. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 12969 7
12. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 10730 4
13. Muuga Põhikool 7. klass 10575 6
14. Uhtna Põhikool 7. klass 10455 4
15. Võsu Põhikool 7. klass 9605 6
16. Põlula Kool 7. klass 9564 6
17. Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 8319 7
18. Jäneda Kool 7. klass 7759 3

8. KLASSID (osalejaid 212)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 28433 11
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 27820 10
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 25734 27
4. Haljala Gümnaasium 8. klass 24418 23
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 19598 21
6. Kadrina Keskkool 8.b klass 19576 20
7. Vasta Põhikool 8. klass 16017 11
8. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 15355 11
9. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 14831 14
10. Jäneda Kool 8. klass 14538 5
11. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 13738 13
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 13627 21
13. Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 12438 9
14. Muuga Põhikool 8. klass 11842 7
15. Uhtna Põhikool 8. klass 11411 4
16. Kadrina Keskkool 8.c klass 11330 6

9. KLASSID (osalejaid 174)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9. klass 26856 28
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 21855 29
3. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 20971 6
4. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 20089 12
5. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 19302 17
6. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 19043 20
7. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 18751 14
8. Jäneda Kool 9. klass 18450 9
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 17691 18
10. Võsu Põhikool 9. klass 17177 6
11. Muuga Põhikool 9. klass 14533 5
12. Vasta Põhikool 9. klass 8973 3
13. Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 8115 7
14. Kadrina Keskkool 9.c klass 980 1

10. KLASSID (osalejaid 106)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 31151 20
2. Haljala Gümnaasium 10. klass 25389 16
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 23936 21
4. Kadrina Keskkool 10. klass 23001 26
5. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 21098 17
6. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 13963 6

11. KLASSID (osalejaid 57)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 24327 9
2. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 21874 15
3. Haljala Gümnaasium 11. klass 21223 7
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 17209 15
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 12462 6
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 7274 3
7. Kadrina Keskkool 11.b klass 4104 1
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 2388 1

12. KLASSID (osalejaid 60)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 28488 11
2. Kadrina Keskkool 12.b klass 22249 15
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 19157 22
4. Kadrina Keskkool 12.a klass 13418 7
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 9575 4
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 4138 1

Täiskasvanud (osalejaid 21)
KohtKool/tiimKlassPunkteVõistlejaid
1. Haljala Gümnaasium Õpetaja 21682 4
2. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 20639 4
3. Vasta Põhikool Õpetaja 18181 3
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 17131 3
5. Kadrina Keskkool Õpetaja 11350 4
6. Jäneda Kool Õpetaja 10665 2
7. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 5423 1
8. Muuga Põhikool Õpetaja 2716 1