LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2012 (3. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL (võistkondlik tulemus 5 parema võistleja summa)

KOOLIEELIK (osalejaid 1)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool Koolieelik 638 1

1. KLASSID (osalejaid 193)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 6984 8
2. Vasta Põhikool 1. klass 5393 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1. klass 5078 18
4. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 4629 15
5. Rakvere Põhikool 1. klass 4184 20
6. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 3982 21
7. Uhtna Põhikool 1. klass 3779 12
8. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3334 10
9. Kadrina Keskkool 1.a klass 3234 16
10. Kadrina Keskkool 1.b klass 3117 17
11. Haljala Gümnaasium 1. klass 2986 16
12. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 2859 8
13. Jäneda Kool 1. klass 2616 10
14. Kadrina Keskkool 1.c klass 1481 7
15. Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 948 1
16. Muuga Põhikool 1. klass 864 3
17. Roela Lasteaed-Põhikool 1. klass 96 2

2. KLASSID (osalejaid 226)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 21702 17
2. Rakvere Põhikool 2. klass 10935 22
3. Uhtna Põhikool 2. klass 9002 9
4. Haljala Gümnaasium 2.a klass 8610 14
5. Kadrina Keskkool 2.b klass 8567 16
6. Haljala Gümnaasium 2.b klass 8538 14
7. Rakvere Linna Algkool 2. klass 7719 23
8. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 7674 16
9. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 7207 20
10. Kadrina Keskkool 2.a klass 7119 16
11. Vasta Põhikool 2. klass 6306 11
12. Põlula Kool 2. klass 5899 6
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5000 2
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 4779 12
15. Muuga Põhikool 2. klass 4052 9
16. Kadrina Keskkool 2.c klass 2705 8
17. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2637 3
18. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 1844 1
19. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1426 3
20. Jäneda Kool 2. klass 1407 3
21. Roela Lasteaed-Põhikool 2. klass 1021 5

3. KLASSID (osalejaid 276)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 3.b klass 22584 21
2. Vasta Põhikool 3. klass 18859 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 15266 16
4. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 14499 19
5. Rakvere Põhikool 3. klass 14138 22
6. Haljala Gümnaasium 3.a klass 14048 15
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 14020 4
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 13260 15
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 13111 16
10. Rakvere Reaalgümnaasium 3.c klass 11473 10
11. Kadrina Keskkool 3.a klass 11311 21
12. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 10613 20
13. Rakvere Linna Algkool 3. klass 9890 20
14. Uhtna Põhikool 3. klass 9834 7
15. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 8858 15
16. Jäneda Kool 3. klass 7615 7
17. Kadrina Keskkool 3.c klass 6164 10
18. Muuga Põhikool 3. klass 5815 4
19. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 5592 11
20. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4913 4
21. Põlula Kool 3. klass 3438 5
22. Rakvere Reaalgümnaasium 3.b klass 960 1
23. Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 0 1

4. KLASSID (osalejaid 234)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 15632 4
2. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 13697 15
3. Rakvere Põhikool 4. klass 12927 22
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 12639 21
5. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 12393 19
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 12065 13
7. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 11832 15
8. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 9886 23
9. Kadrina Keskkool 4.b klass 9048 16
10. Haljala Gümnaasium 4. klass 8667 9
11. Vasta Põhikool 4. klass 8164 9
12. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 8072 7
13. Rakvere Linna Algkool 4. klass 8013 22
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 7644 15
15. Kadrina Keskkool 4.c klass 6598 8
16. Uhtna Põhikool 4. klass 5948 6
17. Muuga Põhikool 4. klass 5259 5
18. Põlula Kool 4. klass 5247 4
19. Jäneda Kool 4. klass 3176 2

5. KLASSID (osalejaid 250)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 24262 18
2. Haljala Gümnaasium 5. klass 20573 19
3. Kadrina Keskkool 5.a klass 13947 21
4. Uhtna Põhikool 5. klass 13902 14
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12998 20
6. Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 12937 15
7. Vasta Põhikool 5. klass 12895 11
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 12438 13
9. Rakvere Linna Algkool 5. klass 12307 22
10. Jäneda Kool 5. klass 12276 5
11. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 11844 14
12. Põlula Kool 5. klass 9868 5
13. Kadrina Keskkool 5.b klass 8989 15
14. Võsu Põhikool 5. klass 8466 4
15. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 7991 6
16. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 7910 11
17. Kadrina Keskkool 5.c klass 6980 10
18. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 6104 8
19. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 6050 16
20. Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3161 5
21. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2695 2
22. Muuga Põhikool 5. klass 1833 2
23. Kiltsi Põhikool 5. klass 0 1

6. KLASSID (osalejaid 203)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 24882 14
2. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 22031 20
3. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 15878 21
4. Põlula Kool 6. klass 15569 7
5. Kadrina Keskkool 6.a klass 14977 25
6. Vasta Põhikool 6. klass 14961 7
7. Rakvere Linna Algkool 6. klass 13327 20
8. Haljala Gümnaasium 6. klass 13016 19
9. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 12487 19
10. Kadrina Keskkool 6.b klass 10193 13
11. Võsu Põhikool 6. klass 8233 4
12. Muuga Põhikool 6. klass 7356 6
13. Kadrina Keskkool 6.c klass 7084 7
14. Jäneda Kool 6. klass 7009 4
15. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 6362 1
16. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 5043 5
17. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 4851 3
18. Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 4578 5
19. Uhtna Põhikool 6. klass 3354 1
20. Vasta Põhikool 6.a klass 1956 3

7. KLASSID (osalejaid 143)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 16855 16
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 13929 18
3. Haljala Gümnaasium 7.b klass 12834 15
4. Vasta Põhikool 7. klass 10738 12
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 10584 22
6. Haljala Gümnaasium 7.a klass 9990 14
7. Tapa Vene Gümnaasium 7. klass 9482 14
8. Muuga Põhikool 7. klass 6534 8
9. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5823 3
10. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 5142 4
11. Jäneda Kool 7. klass 4322 3
12. Võsu Põhikool 7. klass 3360 4
13. Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 3065 8
14. Põlula Kool 7. klass 2534 3
15. Kadrina Keskkool 7.c klass 0 1
16. Kadrina Keskkool 7.b klass 0 1

8. KLASSID (osalejaid 169)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 23316 12
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 21078 9
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 18463 24
4. Jäneda Kool 8. klass 13350 6
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 12821 19
6. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 12052 12
7. Kadrina Keskkool 8.b klass 11475 17
8. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 10465 13
9. Haljala Gümnaasium 8. klass 10227 13
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 10147 22
11. Vasta Põhikool 8. klass 9215 10
12. Muuga Põhikool 8. klass 8662 6
13. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 5878 3
14. Kadrina Keskkool 8.c klass 4974 4

9. KLASSID (osalejaid 132)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 17651 9
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 17404 25
3. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 14459 15
4. Haljala Gümnaasium 9. klass 14278 8
5. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 13720 6
6. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 13016 18
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12191 22
8. Võsu Põhikool 9. klass 11727 6
9. Muuga Põhikool 9. klass 9988 5
10. Jäneda Kool 9. klass 9292 10
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 7790 5
12. Vasta Põhikool 9. klass 6351 3

10. KLASSID (osalejaid 75)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 21938 18
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 18473 18
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 15660 17
4. Kadrina Keskkool 10. klass 15176 16
5. Haljala Gümnaasium 10. klass 14957 7
6. Kadrina Keskkool 10.b klass 2169 1

11. KLASSID (osalejaid 60)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 23059 12
2. Haljala Gümnaasium 11. klass 18615 12
3. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 16140 10
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.b klass 13093 8
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 12006 17
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 2008 1

12. KLASSID (osalejaid 63)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 24401 16
2. Kadrina Keskkool 12.b klass 15870 11
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 13291 22
4. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 8005 9
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 6370 4
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 1923 2

Täiskasvanud (osalejaid 30)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 19430 5
2. Vasta Põhikool Õpetaja 17321 5
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 17089 6
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 15008 4
5. Kadrina Keskkool Õpetaja 10108 3
6. Jäneda Kool Õpetaja 8710 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 8457 4
8. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 1977 2
9. Uhtna Põhikool Õpetaja 0 2