LÄÄNE-VIRUMAA FINAALVÕISTLUSTE 2012 TULEMUSED:
*osalejad, kes võistlesid kodukoolides


SIRGUJAD

Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 12577 2324 2396 2434 2840 2583
2. Anvar Sild Kadrina Keskkool 3.b klass 12187 2374 2532 2409 3058 1814
3. Liisa Käiväräinen Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 9310 1830 2028 1722 2378 1352
4. Dmitri Kuznetsov Vasta Põhikool 3. klass 9097 1767 2056 1978 1799 1497
5. Katariina Siilak Haljala Gümnaasium 3.a klass 8887 1821 1727 1840 1893 1606
6. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8726 1588 1234 1475 2905 1524
7. Carl Henrig Järvepere Vasta Põhikool 1. klass 8020 1369 1326 1369 2702 1254
8. Rauno Tiimus Vasta Põhikool 3. klass 7526 1354 1528 1482 2048 1114
9. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 6796 1624 1523 1446 1065 1138
10. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5645 1135 935 1269 1480 826
11. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5126 1091 895 1036 1213 891
12. Gregor - Mathias Bamberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 4628 664 578 639 2144 603
13. Mattias Sander Küngas Vasta Põhikool Koolieelik 962 165 83 128 504 82

OSKAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12665 2536 2587 2130 2609 2803
2. Kristel Leevand Haljala Gümnaasium 5. klass 12646 2965 3313 2062 1587 2719
3. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 11509 2514 2589 2061 1580 2765
4. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10909 2448 2510 2100 1784 2067
5. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10359 2473 2368 1542 1607 2369
6. Ingrid Räästas Rakvere Gümnaasium 6.b klass 10288 2196 1802 1987 2034 2269
7. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9937 2086 2278 1983 1653 1937
8. Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9825 2144 2277 1638 2066 1700
9. Jan Alferov Uhtna Põhikool 5. klass 9467 2229 2084 1510 1450 2194
10. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9459 2060 1844 1708 1711 2136
11. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9448 2366 1935 1671 1766 1710
12. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9161 2389 2138 1683 1371 1580
13. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 7851 1873 1775 1512 1050 1641
14. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7776 1962 1889 1158 1242 1525
15. MARIANA ROHTSALU Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7468 1991 1752 1208 1060 1457

7. - 9. KLASS
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 14930 2707 3068 2488 3155 3512
2. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 8.a klass 13063 2275 2897 1592 1821 4478
3. Katrin Plaado Haljala Gümnaasium 9. klass 11478 2189 2457 1753 2220 2859
4. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 11292 2290 2760 1252 2456 2534
5. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 9572 2131 2367 1353 1880 1841
6. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 9099 1780 2188 1496 2022 1613
7. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 8446 2003 1792 1516 1632 1503
8. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 8330 1800 1566 1242 1890 1832
9. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 8282 1757 1648 1399 1626 1852
10. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 7620 1734 1777 1120 1296 1693
11. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 7338 1442 1651 1155 1638 1452
12. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7166 1583 1368 1054 1688 1473
13. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 7010 1779 1630 769 1268 1564
14. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 6245 1551 1489 1022 1149 1034
15. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6161 1384 1299 242 1789 1447
16. Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 5307 1235 1045 754 1385 888
17. Kevin Vabaorg Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 5224 767 982 727 1425 1323
18. Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 4695 955 904 666 1196 974
19. Oliver Kikkas Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 4434 992 1072 972 641 757

NEIUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Viktoria Lapšin Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9093 1832 1923 1220 1928 2190
2. Grete Nagel Kadrina Keskkool 12.b klass 8287 1753 1738 1267 1677 1852
3. Kaidi Pilemann Haljala Gümnaasium 11. klass 8202 1711 1788 1619 1571 1513
4. Kaidi Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7886 1763 2012 1406 1532 1173
5. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7587 1819 1425 1373 1322 1648
6. Signe Feodorov Kadrina Keskkool 11.a klass 7270 1603 1453 1418 1237 1559
7. Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 11.a klass 7216 1561 1287 1239 1329 1800
8. Merilin Reisenbuk Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6738 1642 1314 1252 1431 1099
9. Ave Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6399 1480 1316 1055 1311 1237
10. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5898 1427 1195 1151 1025 1100
11. Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5888 1236 1026 1099 1201 1326
12. Liis Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 11. klass 4439 1247 851 686 742 913

NOORMEHED
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 12610 2835 2421 1818 2136 3400
2. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11513 2331 2205 1818 2507 2652
3. Kristjan Keero Tamsalu Gümnaasium 12. klass 11398 2734 1926 1464 2544 2730
4. Denis Zaitsev Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9056 1954 1879 1512 1530 2181
5. Egert Välimets Kadrina Keskkool 11.a klass 8811 2330 1625 1035 2052 1769
6. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 10. klass 8704 1888 1812 1304 1876 1824
7. Tõnis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8383 1774 1792 1251 1635 1931
8. Einar Liibur Kadrina Keskkool 12.b klass 7897 2178 1681 952 1140 1946
9. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7397 1300 1702 1128 1475 1792
10. Heivo Reinek Kadrina Keskkool 10. klass 7309 1705 1480 1133 1436 1555
11. Urmo Tähiste Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5862 1267 1494 309 1380 1412
12. Markko Leimann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 4610 1243 1057 732 615 963

ÕPETAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 12787 2546 2630 1763 2429 3419
2. Jane Veiper-Rambi Vasta Põhikool Õpetaja 9314 1913 1670 1772 1688 2271
3. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 8861 1913 1961 1446 1686 1855
4. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 8562 1884 1612 1532 1638 1896
5. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 8364 1619 1291 1469 2296 1689
6. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 8264 1661 1583 1343 1725 1952
7. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7596 1593 1524 1405 1310 1764
8. Eevi Laidinen Vasta Põhikool Õpetaja 6813 1252 1039 1219 1611 1692