Pranglijate / õpetajate meelespea:

 

Teadmiseks uutele võistlejatele ja meeldetuletuseks eelmistel aastatel võistelnutele:

·        Iga etapi võistlusväljak on avatud 2 nädalat

·        Võistlusväljak avatakse esimese päeva hommikul kl 8 ja suletakse viimase päeva õhtul kl 16

·        Lisaregistreerimist võistluseks pole vaja

·        Võistlusväljak asub: www.miksike.ee –> Pranglimine –> Võistlusväljak –> Lääne-Virumaa …. etapp 2012 

·        Võistlusväljakule pääseb ilma paroolita

·        Võistelda saavad kõik õpilased, kes on Miksikeses kinnitatud oma kooli juurde ja kool on ostnud Miksikeselt pranglimise paketi

·        Soovitame võistelda koolis, et hoida ära ebaausaid võistluskatseid. Kui koolis pole võimalik võistlust korraldada, siis on lubatud võistelda ka kodus. Sel juhul peaks õpetaja õpilast eelnevalt instrueerima ja rõhutama õpilase aususele, et:

-       taskukalkulaatori kasutamine on keelatud

-       arvutamine toimub iseseisvalt (ilma kaasabita)

·        Õpetajal on õigus/kohustus kontrollida võistlejate tulemuste õigsust. Kahtluse korral võrrelda trenniväljaku varasemate tulemustega või lasta trenniväljakul teha võrdlemiseks uus katse. Ebaausa võistleja nimi saata meie aadressile, sest need tulemused tühistatakse ja sellel etapil uusi katseid sooritada ei luba.

·        Kui võistlejal katse ajal programm ei tööta/ei lase võistelda, palun saata õpilase andmed meile, et saaksime anda talle uue võimaluse.

NB!

Kui võistleja käib võistlusväljakul varem "piilumas"(kodus, eelmisel päeval, enne oma võistlusaega), siis tema võistluaeg stardib (20 minutit) ja pärast uut katset alustamiseks ta ei saa.

Lp. õpetajad. 

Kui te ei võistle, siis palun võistlusväljakut mitte avada, sest programm fikseerib kohe teie osalemise, aga kahjuks siis 0 punktiga.

 

Kontakt

Mare Kütt                   marekutt[ät]gmail.com