LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2013

 Pranglija ja õpetaja meelespea (tutvu kindlasti)

Maakondlik finaalvõistlus toimub 4. aprillil
Rakvere Gümnaasiumi peamajas (Vabaduse tn) kell 13.00-15.45

Võistluse päevakava

Finaalvõistluse üldkokkuvõte


ETAPPIDE AJAD:
 
I etapp 14.jaanuar - 25.jaanuar - lemmik-kolmevõistlus (ilma kümnendmurdudeta)
NB! I etapi võistlusväljak on avatud 30. jaanuarini, kella 16.00-ni.
1. etapil osales kokku  2387 võistlejat   21 koolist:
sirgujaid 752 (sh 2 koolieelikut), oskajaid 789, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 558, 
neide-noormehi  
247
(neidusid 138, noormehi 109) , täiskasvanuid  41.
1.etapi tulemused:
individuaalne     klassid       koolid

II etapp 4.veebruar - 15.veebruar - staatiline kolmevõistlus (kõik alad ette määratud, vaata pranglimise esilehelt)
NB! II etapi võistlusväljak on avatud 20. veebruarini, kella 16.00-ni.
2. etapil osales kokku 2340 võistlejat 20 koolist:
sirgujaid 731 (sh 2 koolieelikut), oskajaid 775, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 573, 
neide-noormehi 222(neidusid 120, noormehi 102), täiskasvanuid 39.
2. etapi tulemused:

1.-2. etapi kokkuvõte:

III etapp 25.veebruar - 8.märts - juhukolmevõistlus (alates 7.klassist koos kümnendmurdudega)
3. etapil osales kokku 2179 võistlejat 20-st  koolist:
sirgujaid 710 (sh 2 koolieelikut), oskajaid 752, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 485, 
neide-noormehi  200 (neidusid 111, noormehi 89), täiskasvanuid 32.
3. etapi tulemused:

EELETAPPIDE KOKKUVÕTTED:
individuaalne klassid koolid

Eeletappidel osales kokku  2774 võistlejat 21-st koolist:
sirgujaid 861 (sh 2 koolieelikut) , oskajaid 901, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 667, 
neide-noormehi 299 (neidusid 160, noormehi 139), täiskasvanuid 46.



EELVÕISTLUSTEL ON KOLM ETAPPI, IGAS ETAPIS VÕISTLUSAEG 20 MINUTIT. 
IGAL VÕISTLEJAL LÄHEB ARVESSE KAHE PAREMA ETAPI  TULEMUSED.
 
MAAKONDLIKUD ETAPIVÕISTLUSED:
MAAKONDLIKU INDIVIDUAALSE ARVESTUSE VÕISTLUSKLASSID (erineb vabariiklikust)

- Sirgujad: kuni 3.klass (k.a.)

- Oskajad: 4.- 6.klass

- Poisid ja tüdrukud 7. - 9. klass

- Neiud 10.- 12. klass

- Noormehed 10. - 12. klass

- Täiskasvanud (naised ja mehed)

LISAKS INDIVIDUAALSELE ARVESTUSELE OMA VÕISTLUSKLASSIS TOIMUB KA KLASSIDE- JA KOOLIDEVAHELINE VÕISTLUS:

- KLASSIDE EDETABELITE ARVESTUSSE LÄHEB ÜHE KLASSI VIIE PAREMA VÕISTLEJA PUNKTIDE SUMMA;

- KOOLIDE EDETABELITE ARVESTUSSE LÄHEB VIIE PAREMA VÕISTLEJA KOHAPUNKTIDE SUMMA

VABARIIKLIKU JA RAHVUSVAHELISE VÕISTLUSE VÕISTLUSKLASSID:

Sirgujad: 3. klass ja nooremad
Oskajad: 4. - 6. klass
Naised: 7. klass ja vanemad
Mehed: 7. klass ja vanemad


Lisainfo:
Mare Kütt marekutt@gmail.com
Jane Veiper-Rambi jane.veiperrambi@gmail.com