LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2013 (3. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL

KOOLIEELNE (2 OSALEJAT)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium Koolieelik 835 1
2. Roela Lasteaed-Põhikool Koolieelik 587 1

1. KLASSID (osalejaid 212)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 8518 18
2. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 7230 15
3. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 7221 11
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 7077 20
5. Haljala Gümnaasium 1.b klass 5390 14
6. Vasta Põhikool 1. klass 5232 11
7. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 4727 16
8. Haljala Gümnaasium 1.a klass 4256 13
9. Rakvere Linna Algkool 1. klass 4033 13
10. Kadrina Keskkool 1.b klass 4002 11
11. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 3689 12
12. Kadrina Keskkool 1.a klass 3552 16
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 3355 5
14. Rakvere Põhikool 1. klass 3254 14
15. Uhtna Põhikool 1. klass 3038 4
16. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 2465 13
17. Põlula Kool 1. klass 1661 3
18. Jäneda Kool 1. klass 981 3
19. Muuga Põhikool 1. klass 914 2

2. KLASSID (osalejaid 223)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 14719 8
2. Vasta Põhikool 2. klass 10194 8
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2. klass 9344 16
4. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 8789 11
5. Kadrina Keskkool 2.a klass 8686 16
6. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 8349 16
7. Rakvere Põhikool 2. klass 7650 20
8. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 7013 17
9. Uhtna Põhikool 2. klass 6832 12
10. Kadrina Keskkool 2.b klass 6374 12
11. Võsu Põhikool 2. klass 6166 9
12. Kadrina Keskkool 2.c klass 5997 6
13. Jäneda Kool 2. klass 5856 10
14. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 5751 15
15. Haljala Gümnaasium 2. klass 5727 18
16. Rakvere Linna Algkool 2. klass 5488 7
17. Põlula Kool 2. klass 4970 5
18. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 4936 11
19. Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2311 1
20. Muuga Põhikool 2. klass 2231 3
21. Vasta Põhikool 2.a klass 1259 2

3. KLASSID (osalejaid 273)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 23852 13
2. Kadrina Keskkool 3.b klass 13450 20
3. Kadrina Keskkool 3.a klass 12854 17
4. Uhtna Põhikool 3. klass 12093 8
5. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 11986 22
6. Rakvere Linna Algkool 3. klass 11508 23
7. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 11337 15
8. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 11248 20
9. Haljala Gümnaasium 3.a klass 11177 14
10. Rakvere Põhikool 3. klass 11039 21
11. Haljala Gümnaasium 3.b klass 9900 12
12. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 9569 13
13. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 8674 11
14. Vasta Põhikool 3. klass 8384 8
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7929 14
16. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 7730 11
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 6830 2
18. Põlula Kool 3. klass 6593 5
19. Muuga Põhikool 3. klass 5388 10
20. Kadrina Keskkool 3.c klass 5323 7
21. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4837 5
22. Jäneda Kool 3. klass 3232 2
23. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 2142 3
24. Roela Lasteaed-Põhikool 3. klass 1687 1

4. KLASSID (osalejaid 259)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool 4. klass 15075 13
2. Haljala Gümnaasium 4.a klass 14840 18
3. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 14627 12
4. Kadrina Keskkool 4.a klass 14555 20
5. Haljala Gümnaasium 4.b klass 13835 16
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 13218 15
7. Rakvere Põhikool 4. klass 13154 20
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 11156 15
9. Kadrina Keskkool 4.b klass 10475 17
10. Rakvere Linna Algkool 4. klass 9928 21
11. Uhtna Põhikool 4. klass 9534 6
12. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 9464 16
13. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 9039 20
14. Jäneda Kool 4. klass 7515 9
15. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 6879 3
16. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 6141 12
17. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 6080 10
18. Kadrina Keskkool 4.c klass 5947 11
19. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 5404 2
20. Muuga Põhikool 4. klass 5101 3
21. Põlula Kool 4. klass 2458 3

5. KLASSID (osalejaid 241)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 18623 12
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 16179 14
3. Kadrina Keskkool 5.a klass 15449 16
4. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 14402 21
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 13281 22
6. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 11744 5
7. Kadrina Keskkool 5.b klass 11659 11
8. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 11045 22
9. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 11008 17
10. Vasta Põhikool 5. klass 9943 8
11. Haljala Gümnaasium 5. klass 9793 19
12. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 9424 18
13. Kadrina Keskkool 5.c klass 9257 11
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 8737 13
15. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 7743 7
16. Võsu Põhikool 5. klass 7186 5
17. Uhtna Põhikool 5. klass 7081 5
18. Põlula Kool 5. klass 6782 5
19. Muuga Põhikool 5. klass 6691 5
20. Tapa Vene Gümnaasium 5.b klass 4254 5
21. Veltsi Lasteaed-Algkool 5. klass 1215 1

6. KLASSID (osalejaid 252)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 28319 7
2. Uhtna Põhikool 6. klass 23459 12
3. Kadrina Keskkool 6.a klass 20047 10
4. Rakvere Linna Algkool 6. klass 17718 20
5. Vasta Põhikool 6. klass 17679 10
6. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 17601 14
7. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 16920 21
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 16708 21
9. Haljala Gümnaasium 6. klass 15790 18
10. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 15473 15
11. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 15199 15
12. Jäneda Kool 6. klass 13130 7
13. Põlula Kool 6. klass 12924 5
14. Võsu Põhikool 6. klass 12649 5
15. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 11191 10
16. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 10768 18
17. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 10573 9
18. Kadrina Keskkool 6.b klass 9595 15
19. Kadrina Keskkool 6.c klass 9586 8
20. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 8833 11
21. Muuga Põhikool 6. klass 2761 2
22. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 1755 1

7. KLASSID (osalejaid 166)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 20028 12
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 19400 13
3. Tamsalu Gümnaasium 7. klass 19377 13
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 16909 21
5. Uhtna Põhikool 7. klass 16420 11
6. Vasta Põhikool 7. klass 15235 6
7. Haljala Gümnaasium 7. klass 14181 16
8. Kadrina Keskkool 7.b klass 13530 12
9. Kadrina Keskkool 7.a klass 12702 25
10. Jäneda Kool 7. klass 11186 7
11. Võsu Põhikool 7. klass 9874 4
12. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 8654 9
13. Kadrina Keskkool 7.c klass 6582 7
14. Muuga Põhikool 7. klass 5238 6
15. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 4015 1
16. Põlula Kool 7. klass 3510 6

8. KLASSID (osalejaid 140)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 19938 10
2. Tamsalu Gümnaasium 8.c klass 15318 7
3. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 14734 22
4. Vasta Põhikool 8. klass 13113 12
5. Haljala Gümnaasium 8.a klass 12555 13
6. Haljala Gümnaasium 8.b klass 12421 16
7. Uhtna Põhikool 8. klass 12370 5
8. Võsu Põhikool 8. klass 10019 8
9. Kadrina Keskkool 8.b klass 9338 14
10. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 9144 16
11. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 9051 9
12. Muuga Põhikool 8. klass 8913 8
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 5098 1

9. KLASSID (osalejaid 179)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 28688 12
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 24433 10
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 24141 21
4. Kadrina Keskkool 9.b klass 18475 12
5. Jäneda Kool 9. klass 17839 8
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 16877 15
7. Haljala Gümnaasium 9. klass 16824 22
8. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 15993 12
9. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 13178 11
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 12648 20
11. Võsu Põhikool 9. klass 12215 10
12. Vasta Põhikool 9. klass 12169 7
13. Muuga Põhikool 9. klass 12144 6
14. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 10854 14

10. KLASSID (osalejaid 99)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 22455 14
2. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 18522 15
3. Haljala Gümnaasium 10. klass 18163 7
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 17815 20
5. Kadrina Keskkool 10.a klass 17727 7
6. Tapa Gümnaasium 10.b klass 13117 14
7. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 12565 5
8. Tapa Gümnaasium 10.a klass 12542 14
9. Kadrina Keskkool 10.b klass 5712 1
10. Kadrina Keskkool 10. klass 2085 1
11. Kiltsi Põhikool 10. klass 1002 1

11. KLASSID (osalejaid 55)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 25740 13
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 18158 16
3. Kadrina Keskkool 11. klass 15417 7
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 13753 18
5. Haljala Gümnaasium 11. klass 5367 1

12. KLASSID (osalejaid 46)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 12. klass 21590 15
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 18827 8
3. Kadrina Keskkool 12.a klass 18750 5
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 17253 19

TÄISKASVANUD (osalejaid 32)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 22559 8
2. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 15877 5
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 14659 4
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 10028 3
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 10018 3
6. Jäneda Kool Õpetaja 9379 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 8611 3
8. Kadrina Keskkool Õpetaja 8443 3
9. Vasta Põhikool Õpetaja 7447 3
10. Tapa Gümnaasium Õpetaja 4537 1
11. Põlula Kool Õpetaja 1381 2