LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2013 (2. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL

KOOLIEELNE (2 OSALEJAT)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium Koolieelik 2052 1
2. Roela Lasteaed-Põhikool Koolieelik 621 1

1. KLASSID (osalejaid 234)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 7226 21
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 6879 20
3. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 6769 13
4. Haljala Gümnaasium 1.b klass 6022 13
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 5978 20
6. Kadrina Keskkool 1.b klass 5942 15
7. Vasta Põhikool 1. klass 5676 8
8. Rakvere Põhikool 1. klass 4890 14
9. Kadrina Keskkool 1.c klass 4835 5
10. Haljala Gümnaasium 1.a klass 4803 14
11. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 4633 18
12. Rakvere Linna Algkool 1. klass 4499 20
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 4462 5
14. Kadrina Keskkool 1.a klass 4020 17
15. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 3389 9
16. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 2730 15
17. Põlula Kool 1. klass 2059 4
18. Uhtna Põhikool 1. klass 1955 3
19. Jäneda Kool 1. klass 1530 2
20. Väike-Maarja Gümnaasium 1. klass 569 1
21. Muuga Põhikool 1. klass 380 2

2. KLASSID (osalejaid 213)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 14601 8
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2. klass 11531 18
3. Vasta Põhikool 2. klass 9776 9
4. Võsu Põhikool 2. klass 8091 9
5. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 7925 18
6. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 7794 11
7. Uhtna Põhikool 2. klass 7578 12
8. Rakvere Põhikool 2. klass 7527 16
9. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 7067 13
10. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 7039 12
11. Kadrina Keskkool 2.b klass 6973 14
12. Rakvere Linna Algkool 2. klass 6637 7
13. Kadrina Keskkool 2.c klass 6494 8
14. Kadrina Keskkool 2.a klass 6446 13
15. Haljala Gümnaasium 2. klass 6040 16
16. Jäneda Kool 2. klass 5465 10
17. Põlula Kool 2. klass 5026 4
18. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 4323 8
19. Muuga Põhikool 2. klass 2456 3
20. Vasta Põhikool 2.a klass 2184 4
21. Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2014 1

3. KLASSID (osalejaid 282)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 27043 16
2. Rakvere Põhikool 3. klass 14664 23
3. Uhtna Põhikool 3. klass 14638 7
4. Kadrina Keskkool 3.a klass 13322 14
5. Kadrina Keskkool 3.b klass 12125 15
6. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 11951 21
7. Haljala Gümnaasium 3.a klass 11550 14
8. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 11503 15
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 11408 11
10. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 10091 20
11. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 10053 19
12. Rakvere Linna Algkool 3. klass 9912 20
13. Vasta Põhikool 3. klass 9516 9
14. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 9110 11
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8960 13
16. Põlula Kool 3. klass 8308 6
17. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 7645 11
18. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 6960 10
19. Muuga Põhikool 3. klass 6116 9
20. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 5966 2
21. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 5773 6
22. Kadrina Keskkool 3.c klass 4752 8
23. Jäneda Kool 3. klass 2924 2
24. Roela Lasteaed-Põhikool 3. klass 1629 1
25. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 1095 3
26. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 588 1

4. KLASSID (osalejaid 248)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool 4. klass 19970 12
2. Kadrina Keskkool 4.a klass 19941 21
3. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 16387 19
4. Haljala Gümnaasium 4.b klass 15384 16
5. Haljala Gümnaasium 4.a klass 14951 17
6. Rakvere Põhikool 4. klass 14795 17
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 12706 15
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 11408 14
9. Kadrina Keskkool 4.b klass 9749 16
10. Rakvere Linna Algkool 4. klass 9447 20
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 9404 3
12. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 9207 21
13. Uhtna Põhikool 4. klass 8553 6
14. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 8223 16
15. Jäneda Kool 4. klass 6951 8
16. Kadrina Keskkool 4.c klass 6142 11
17. Muuga Põhikool 4. klass 5908 3
18. Põlula Kool 4. klass 5784 6
19. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 5091 9
20. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 3967 2

5. KLASSID (osalejaid 252)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 20931 22
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 17662 15
3. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 16527 15
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 15619 24
5. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 15108 22
6. Vasta Põhikool 5. klass 14726 9
7. Kadrina Keskkool 5.b klass 14095 16
8. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 12898 23
9. Rakvere Linna Algkool 5. klass 12326 22
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 11776 12
11. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 11726 23
12. Kadrina Keskkool 5.c klass 9678 8
13. Haljala Gümnaasium 5. klass 9676 14
14. Uhtna Põhikool 5. klass 8149 5
15. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 7823 6
16. Muuga Põhikool 5. klass 7310 5
17. Põlula Kool 5. klass 6359 5
18. Võsu Põhikool 5. klass 6162 4
19. Jäneda Kool 5. klass 5702 2
20. Tapa Vene Gümnaasium 5.b klass 3752 4
21. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 3032 1
22. Vohnja Lasteaed-Algkool 5. klass 938 1

6. KLASSID (osalejaid 275)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 33270 8
2. Uhtna Põhikool 6. klass 26138 12
3. Vasta Põhikool 6. klass 21475 11
4. Haljala Gümnaasium 6. klass 20966 18
5. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 18919 20
6. Rakvere Linna Algkool 6. klass 17566 19
7. Kadrina Keskkool 6.a klass 17310 20
8. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 16706 15
9. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 16393 14
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 15963 19
11. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 15766 15
12. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 14936 10
13. Jäneda Kool 6. klass 14228 7
14. Kadrina Keskkool 6.b klass 12363 13
15. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 11531 10
16. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 11483 15
17. Võsu Põhikool 6. klass 10883 5
18. Põlula Kool 6. klass 10710 6
19. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 9853 8
20. Kadrina Keskkool 6.c klass 9706 9
21. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 9649 16
22. Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 6073 5
23. Muuga Põhikool 6. klass 2477 2

7. KLASSID (osalejaid 199)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 29166 13
2. Tamsalu Gümnaasium 7. klass 25460 16
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 25017 14
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 19442 13
5. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 19211 17
6. Uhtna Põhikool 7. klass 19126 10
7. Haljala Gümnaasium 7. klass 18656 19
8. Vasta Põhikool 7. klass 18490 6
9. Kadrina Keskkool 7.a klass 16960 24
10. Kadrina Keskkool 7.b klass 16734 13
11. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 11681 16
12. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 11249 9
13. Võsu Põhikool 7. klass 11155 4
14. Jäneda Kool 7. klass 10666 5
15. Kadrina Keskkool 7.c klass 9893 8
16. Muuga Põhikool 7. klass 9827 6
17. Rakvere Gümnaasium 7.b klass 6302 1
18. Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 4703 3
19. Põlula Kool 7. klass 3765 5

8. KLASSID (osalejaid 190)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 31272 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 24543 12
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 19615 19
4. Vasta Põhikool 8. klass 18332 11
5. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 18208 15
6. Haljala Gümnaasium 8.a klass 18030 16
7. Tamsalu Gümnaasium 8.c klass 17549 12
8. Uhtna Põhikool 8. klass 17475 6
9. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 17140 23
10. Kadrina Keskkool 8.b klass 15446 14
11. Kadrina Keskkool 8.c klass 15326 12
12. Haljala Gümnaasium 8.b klass 15115 11
13. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 14652 8
14. Muuga Põhikool 8. klass 12450 8
15. Võsu Põhikool 8. klass 11602 8
16. Jäneda Kool 8. klass 7755 5
17. Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 7309 4
18. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 3100 2

9. KLASSID (osalejaid 184)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 35407 13
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 30948 11
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 28596 25
4. Kadrina Keskkool 9.b klass 25063 20
5. Haljala Gümnaasium 9. klass 22372 17
6. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 20852 12
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 18310 17
8. Uhtna Põhikool 9. klass 18266 9
9. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 17575 11
10. Jäneda Kool 9. klass 15972 7
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 15969 18
12. Võsu Põhikool 9. klass 14866 10
13. Vasta Põhikool 9. klass 14716 7
14. Muuga Põhikool 9. klass 10192 4
15. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 9624 5

10. KLASSID (osalejaid 105)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 24986 21
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 23836 19
3. Tapa Gümnaasium 10.a klass 22576 17
4. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 21677 16
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 20127 21
6. Kadrina Keskkool 10.b klass 11150 4
7. Haljala Gümnaasium 10. klass 8943 1
8. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 8455 3
9. Kadrina Keskkool 10. klass 2910 1
10. Tapa Gümnaasium 10.b klass 2561 2

11. KLASSID (osalejaid 70)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 33557 19
2. Haljala Gümnaasium 11. klass 26471 8
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 23850 16
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 23554 14
5. Kadrina Keskkool 11. klass 23262 9
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 11897 4

12. KLASSID (osalejaid 47)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 12. klass 29098 15
2. Kadrina Keskkool 12.a klass 28937 11
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 19724 13
4. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 11413 4
5. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6700 2
6. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5327 3

TÄISKASVANUD (osalejaid 39)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 28203 8
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 22963 6
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 22022 5
4. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 21883 5
5. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 15624 6
6. Jäneda Kool Õpetaja 12917 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 11137 4
8. Vasta Põhikool Õpetaja 9589 2
9. Kadrina Keskkool Õpetaja 4222 3
10. Tapa Gümnaasium Õpetaja 4214 1
11. Põlula Kool Õpetaja 1699 1