LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2013 ETAPPIDE KOKKUVÕTE INDIVIDUAALSES EDETABELIS

Finaalvõistlusele pääsevad iga võistlusklassi 10 parimat+parim koolieelik+parim 1.klassi õpilane

SIRGUJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 15149 8034 7115 6229
2. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 11284 4506 5719 5565
3. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10189 4395 5530 4659
4. Carl Henrig Järvepere Vasta Põhikool 2. klass 10033 4763 5270 4649
5. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 3.a klass 9608 3762 4772 4836
6. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 9320 4475 4845 0
7. Risto Ridal Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 8428 3755 4374 4054
8. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8315 4184 3834 4131
9. Elis Viilol Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 8243 3877 3742 4366
10. Kevin Muru Uhtna Põhikool 3. klass 7771 3903 3868 2415
11. Sirle übius Uhtna Põhikool 3. klass 7770 3630 3696 4074
12. Eliisabet Preismann Rakvere Gümnaasium 3.b klass 7453 4440 3013 0
13. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7352 3583 3769 0
14. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 7344 3130 3146 4198
15. Madis Mägisoo Haljala Gümnaasium 3.b klass 7274 3631 3643 2593
16. Ralf Sats Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 7137 3554 3583 3520
17. Uke renek Kronbergs Vinni-Pajusti Gümnaasium 2. klass 6847 2535 3733 3114
18. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 1.b klass 6763 2034 3352 3411
19. Kevin Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6623 2701 3356 3267
20. Karl Grube Rakvere Põhikool 3. klass 6433 2913 3359 3074
21. Sirli übius Uhtna Põhikool 3. klass 6354 2911 3443 0
22. Krete-Ly Salumäe Kadrina Keskkool 3.b klass 6197 2244 0 3953
23. Maarja Kõiv Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 6192 3212 2122 2980
24. Ärp-Johannes Vilu Rakvere Gümnaasium 2.a klass 5975 2932 2838 3043
25. Rain - Victor Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5926 2611 2658 3268
26. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 2.b klass 5854 2548 3306 1507
27. Noel Lünekund Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5736 2876 2804 2860
28. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 5570 1613 2258 3312
29. Germo Partsioja Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5560 2675 2885 0
30. Oliver-Hannes Kurs Haljala Gümnaasium 3.a klass 5526 2766 2760 2516
31. Martin Krooben Rakvere Põhikool 3. klass 5521 2415 3106 1924
32. Martin Penek Vasta Põhikool 3. klass 5442 2553 2889 1726
33. Mait Anga Rakvere Põhikool 3. klass 5422 2541 2881 1548
34. Madli Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5318 2126 2674 2644
35. Aleksander Mets Kadrina Keskkool 3.b klass 5295 2199 2599 2696
36. Andris Saksman Rakvere Põhikool 3. klass 5214 2512 2702 2148
37. Steven Sarap Rakvere Põhikool 3. klass 5185 2569 2616 1935
38. Maarja-Liis Nirgi Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5097 2543 2298 2554
39. Õnne Elisabeth Pankin Haljala Gümnaasium 3.a klass 5085 2614 2471 1604
40. Janar Kägo Haljala Gümnaasium 3.b klass 5084 2412 2535 2549
41. Anni Lisette Hallimäe Haljala Gümnaasium 3.a klass 5036 2344 2692 2234
42. Nikita Kalinin Rakvere Gümnaasium 2.c klass 4946 2247 1967 2699
43. Karoliina Puusaar Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 4944 2480 2224 2464
44. Kristjan Tropp Rakvere Linna Algkool 3. klass 4932 2201 2165 2731
45. Romi Liiv Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 4913 2133 1929 2780
46. Teiren Tõld Haljala Gümnaasium 1.b klass 4902 2837 2065 1318
47. Karl Kristjan Eluri Haljala Gümnaasium 3.a klass 4870 2664 532 2206
48. Kirke Suur Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 4822 2294 2201 2528
49. Kevin Reisenbuk Rakvere Põhikool 3. klass 4767 2458 2309 1958
50. Leevi Lahi Kadrina Keskkool 3.b klass 4763 2209 2427 2336

Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium Koolieelik 4046 1994 2052 835

OSKAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 15604 7997 7607 5978
2. Anvar Sild Kadrina Keskkool 4.a klass 14690 7079 7611 4745
3. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 14366 7524 6842 6269
4. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 14189 7095 7094 5908
5. Jan Alferov Uhtna Põhikool 6. klass 13785 6916 6869 6221
6. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 6. klass 12436 6096 6340 3647
7. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 6.a klass 12344 6110 5461 6234
8. Hanna-Liina Mäitse Vasta Põhikool 6. klass 12151 5513 6638 4559
9. Gert Evert Uhtna Põhikool 6. klass 12145 5930 5974 6171
10. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 11956 5213 5884 6072
11. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 11782 5801 5981 5510
12. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11765 5596 6169 4793
13. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11565 6007 5558 5371
14. Pirgit Peenemaa Uhtna Põhikool 6. klass 11002 4941 6061 0
15. GEIRI SUUR Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 10859 5279 5580 4828
16. Grete Luutus Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 10616 5391 5225 4896
17. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 10102 5110 4992 3707
18. Liisa Käiväräinen Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 10053 5215 4838 3074
19. Gert Jõgiste Põlula Kool 6. klass 10006 4699 3000 5307
20. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 9664 5046 2754 4618
21. Katariina Siilak Haljala Gümnaasium 4.a klass 9445 4396 3837 5049
22. Kaspar Räästas Rakvere Gümnaasium 5.b klass 9433 4353 5080 4055
23. Martin Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9175 4476 4699 0
24. Dmitri Kuznetsov Vasta Põhikool 4. klass 9042 4393 4649 4361
25. Carl Hartvig Lehtme Uhtna Põhikool 6. klass 8920 4587 4218 4333
26. Aleks Kokk Rakvere Linna Algkool 6. klass 8862 4082 3696 4780
27. Mattias Kivisto Haljala Gümnaasium 6. klass 8845 3715 5130 3639
28. Liis Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 8830 4548 4282 3630
29. Jan Erik Luik Vasta Põhikool 6. klass 8818 4260 4558 3866
30. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8685 4569 4116 3552
31. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8653 4854 3799 3576
32. Liselle Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 8565 3861 4472 4093
33. Merili Liivaste Rakvere Põhikool 4. klass 8202 3381 3873 4329
34. Anu Pohla Haljala Gümnaasium 6. klass 8140 4569 3571 2208
35. Kendra Piirmets Jäneda Kool 6. klass 8125 4104 3999 4021
36. Markus Vahtramäe Rakvere Gümnaasium 4.b klass 8025 4341 3567 3684
37. Rauno Tiimus Vasta Põhikool 4. klass 8023 3452 4571 2502
38. Karitta Turunin Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 8016 4160 0 3856
39. Janelle Heinmets Vasta Põhikool 4. klass 8006 3539 4467 2988
40. Mariann Brõtki Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 7898 4367 3531 2678
41. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 7891 4047 3844 3403
42. Merily Lendla Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 7832 3693 3752 4080
43. Karlis Sipolainen Rakvere Gümnaasium 4.b klass 7766 4163 3603 2589
44. Marko Braust Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 7755 4248 3507 2716
45. Kristen Piller Rakvere Linna Algkool 5. klass 7716 3933 2560 3783
46. Renate Johanson Vasta Põhikool 6. klass 7685 3597 3814 3871
47. Carmen Ridalaan Haljala Gümnaasium 5. klass 7601 4306 3295 0
48. Stanislav Potsebõt Uhtna Põhikool 6. klass 7573 4199 0 3374
49. Sten Vaher Haljala Gümnaasium 4.b klass 7490 3939 3551 3429
50. Edvard Nurk Rakvere Linna Algkool 6. klass 7488 3926 3562 3172

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 21942 10496 11446 8687
2. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 9.a klass 20172 9431 10713 9459
3. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 18168 8221 9947 5098
4. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 7. klass 14673 6158 8515 5364
5. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 14030 7264 6766 5700
6. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 13168 5501 7352 5816
7. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 13128 6606 6522 4960
8. Ege Eller Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 13010 6632 6378 5615
9. Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 12711 6853 5858 4602
10. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 12647 6800 5847 0
11. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 12418 5725 6693 4000
12. Andro Andronov Kadrina Keskkool 9.b klass 12395 5792 6603 3941
13. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 12303 5628 6675 3495
14. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 7. klass 12267 4209 6456 5811
15. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 12229 5208 6423 5806
16. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 11906 6411 5495 0
17. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 11646 5803 5843 0
18. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 11626 5249 6296 5330
19. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 11485 4747 5772 5713
20. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 11434 5330 6104 4075
21. Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 11239 5629 5610 3738
22. Fredi Normak Kadrina Keskkool 9.b klass 11089 5061 6028 4318
23. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 10967 5892 5075 4321
24. Evelin Kolga Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 10791 5538 5253 2954
25. Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 10691 5602 5089 5007
26. Jaano Oras Vasta Põhikool 7. klass 10556 4969 5587 3773
27. Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 10514 4764 5188 5326
28. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 10358 4838 5520 2212
29. Janar Aesma Jäneda Kool 9. klass 10319 5177 4826 5142
30. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 10042 5153 4889 3896
31. Mairo Mälk Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 9932 5229 4703 3899
32. Anette Reiu Haljala Gümnaasium 9. klass 9871 5057 4814 3168
33. Andero Mitt Tamsalu Gümnaasium 8.c klass 9677 3046 4623 5054
34. Leonard Rutto Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 9662 5011 4651 0
35. Liana Sepamäe Jäneda Kool 9. klass 9643 5332 4311 3692
36. JarekKarl Kunman Kadrina Keskkool 9.a klass 9609 4484 5125 0
37. Inna Alferov Uhtna Põhikool 8. klass 9492 4770 3343 4722
38. Joosep Karp Kadrina Keskkool 8.a klass 9459 4638 4821 0
39. Ivo Tulvik Vasta Põhikool 8. klass 9407 4522 4885 2791
40. Jana Prutenskaja Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 9404 4237 5167 4015
41. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 9374 5234 4140 0
42. Erko Sten Hürges Vasta Põhikool 7. klass 9364 4614 4750 4368
43. Riki-Brigita Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 9337 4371 4966 3988
44. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 9290 3773 5393 3897
45. Hegle-Maris Veeremaa Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 9280 4987 4293 3867
46. Marten Must Haljala Gümnaasium 7. klass 9235 4209 5026 2425
47. Maarja Hiielaid Haljala Gümnaasium 9. klass 9189 4559 4630 3133
48. Järt Podekrat Uhtna Põhikool 8. klass 9073 3780 5293 0
49. Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 9.a klass 8970 4475 4495 2997
50. Julia Kutson Uhtna Põhikool 7. klass 8934 4112 4822 3418

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kaidi Pilemann Haljala Gümnaasium 12. klass 17175 8454 8721 6873
2. Katrin Plaado Haljala Gümnaasium 10. klass 15918 6975 8943 6586
3. Leanika Vetka Kadrina Keskkool 10.a klass 11665 5832 5833 3918
4. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11474 5420 6054 4368
5. Signe Feodorov Kadrina Keskkool 12.a klass 11064 5332 5732 4946
6. Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 11. klass 10891 4856 6035 3029
7. Iiris Uusallik Haljala Gümnaasium 12. klass 10864 4797 6067 3351
8. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9955 4305 5650 4198
9. Kadri Toming Haljala Gümnaasium 11. klass 9705 4752 4953 0
10. Eva Jänes Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9627 4122 4729 4898
11. Ave Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 9619 4725 4894 4632
12. Doris Reidla Haljala Gümnaasium 12. klass 9609 4509 5100 3484
13. Nastja Frolova Tapa Gümnaasium 10.a klass 9583 5191 4392 2244
14. Teili Dreifeldt Haljala Gümnaasium 11. klass 9541 4482 5059 0
15. Meryl Komp Kadrina Keskkool 10.a klass 9459 4241 5101 4358
16. Birgit Loune Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9415 5027 4388 3135
17. Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 12.a klass 9346 4704 4642 0
18. Lea Tõnnison Kadrina Keskkool 12.a klass 9335 4591 4744 3614
19. Meriliis Ojala Kadrina Keskkool 10.b klass 9116 3372 3404 5712
20. Kaija-Liisa Kornelt Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9105 3987 5118 2821
21. Teele Rätsep Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9042 4687 0 4355
22. Kelly Arula Kadrina Keskkool 11. klass 8901 4153 4748 3830
23. Keith Lemendik Kadrina Keskkool 12.a klass 8719 4013 4706 0
24. Nancy Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 8593 4052 4541 3223
25. Birgit Neeme Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8509 4411 4098 0
26. Triin Lainemaa Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8371 4465 3702 3906
27. Merike Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8304 3656 4257 4047
28. Enely Lehtme Kadrina Keskkool 10.a klass 8266 3971 4295 3396
29. Noomi Kams Kadrina Keskkool 10.a klass 8165 3264 4901 2757
30. Erika Treiman Kadrina Keskkool 11. klass 8160 3866 4294 1986
31. Nele Laht Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8158 4408 3750 0
32. Ege Saarela Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8146 4033 4113 3391
33. Anni Klammer Haljala Gümnaasium 12. klass 7990 0 4317 3673
34. Getter Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7971 4245 3726 3244
35. Lolita Bagojan Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 7907 4336 3571 0
36. Teele Sander Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7843 4126 0 3717
37. Liis Uusküla Kadrina Keskkool 12.a klass 7654 4114 3540 0
38. Eliisa Mölder Kadrina Keskkool 10.a klass 7634 3806 3828 0
39. Johanna Künnapuu Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7616 3916 3700 0
40. Diana Rõnkevits Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 7601 4379 3222 1992
41. Gerli Eltermaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7515 4196 3319 2884
42. Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7506 3840 3666 2849
43. Aljona Saveljeva Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 7362 3453 3909 0
44. Kersti Treksler Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7351 4342 3009 2901
45. Lisett Lepiksaar Kadrina Keskkool 10.a klass 7324 3704 3620 0
46. Hedi Peetermann Haljala Gümnaasium 12. klass 7247 0 4422 2825
47. Viktoria Dmitrijeva Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7159 3528 3631 0
48. Liis Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 12. klass 7133 3436 3069 3697
49. Kaisa Kivirand Kadrina Keskkool 10.a klass 7050 3891 3159 2790
50. Marika Treiman Kadrina Keskkool 12.a klass 7039 3646 3393 2389

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 18002 8995 9007 0
2. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 11. klass 15766 7130 8390 7376
3. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 15555 7613 7942 7493
4. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 11. klass 15212 6869 8343 5367
5. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 11. klass 13480 6270 7210 4900
6. Kert Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11847 4851 5577 6270
7. Kristo Keero Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11243 5375 5868 0
8. Heivo Reinek Kadrina Keskkool 11. klass 11035 6098 4937 0
9. Martin Proosa Kadrina Keskkool 12.a klass 10958 5040 5918 4575
10. Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 10474 0 5012 5462
11. Rauno Kuusemets Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 10445 4425 6020 2918
12. Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 10201 5069 5132 3095
13. Siim Saaga Kadrina Keskkool 12.a klass 9991 4755 5236 3226
14. Kristjan Tooming Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9699 4913 4786 4123
15. Kaur Tamm Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9558 4752 4806 3236
16. Hendrik Lahi Haljala Gümnaasium 11. klass 9348 5275 4073 0
17. Mattias Suurkivi Kadrina Keskkool 11. klass 9201 4426 4775 3740
18. Jörgen Kivila Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 9186 4268 4362 4824
19. Harlet Reinek Kadrina Keskkool 11. klass 9064 4556 4508 0
20. Raim Maurer Haljala Gümnaasium 12. klass 8963 0 4788 4175
21. Mark Liivalaid Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 8540 3788 4752 3221
22. Toomas Kiisla Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8524 4165 3898 4359
23. Martin Ausmees Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8425 4384 4041 0
24. Hendrik Reinula Tapa Gümnaasium 10.a klass 8363 3744 4619 0
25. Virgo Neeme Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8287 2726 5561 0
26. Sven Zubarev Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8115 0 5446 2669
27. Andres Kalavus Tapa Gümnaasium 10.a klass 8009 4250 3759 2378
28. Martin Kaldmaa Kadrina Keskkool 10.a klass 7996 2926 4856 3140
29. Kert Ojasaar Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7972 0 4280 3692
30. Jaagup Jairus Tapa Gümnaasium 10.a klass 7936 3703 4233 3274
31. Paul Luik Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7845 4527 3318 0
32. Rain Vink Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7595 3159 4436 2533
33. Erik Punane Haljala Gümnaasium 11. klass 7441 3666 3775 0
34. Rasmus Rikken Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7406 3862 3544 3430
35. Ilja Artemjev Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7341 4425 2127 2916
36. Egert Välimets Kadrina Keskkool 12.a klass 7307 0 7307 0
37. Martin Nikolajev Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7306 4109 2821 3197
38. Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 7262 3286 3976 2704
39. Martin Saul Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7168 3026 3512 3656
40. Rain Laagus Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 7157 1694 3918 3239
41. Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 7031 4077 0 2954
42. Toivo Kutter Haljala Gümnaasium 12. klass 7023 0 4001 3022
43. Edgar Selihov Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 6971 3833 3138 0
44. Marko Mandel Haljala Gümnaasium 11. klass 6930 2887 4043 0
45. Kaspar Haavajõe Kadrina Keskkool 10.a klass 6923 4081 2842 0
46. Dima Jerjomin Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6859 0 3226 3633
47. Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 6827 3521 0 3306
48. Oskar Vaaramaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6807 3518 3289 2574
49. Sten Randmaa Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6735 3328 3407 2474
50. Tarmo Lilienthal Kadrina Keskkool 11. klass 6719 2446 3807 2912

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 15738 7445 8293 6711
2. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 14780 6654 7804 6976
3. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 13966 6669 7297 5016
4. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 13916 6341 7575 5109
5. Eevi Laidinen Vasta Põhikool Õpetaja 12218 6232 5986 3316
6. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 11626 6526 0 5100
7. Viive Kiis Haljala Gümnaasium Õpetaja 10494 5222 5272 3448
8. Lena Malovskaja Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 10429 4771 5658 0
9. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 10370 5326 5044 3959
10. Ene Palo Haljala Gümnaasium Õpetaja 10210 5357 4853 0
11. Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 10077 5109 4784 4968
12. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 9983 4072 5620 4363
13. õnnela Lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 9897 5169 4728 3772
14. Maarika Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 9550 5201 4349 0
15. Katrin Kütt Haljala Gümnaasium Õpetaja 8757 4140 0 4617
16. Lea Lõhmussaar Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 8691 4715 3976 3011
17. ирина пиксар Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 8600 4163 4437 2306
18. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8379 4163 4216 3317
19. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 8140 3918 4222 3343
20. Marika Tiikmann Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7868 4064 3804 3504
21. Mare Kütt Rakvere Gümnaasium Õpetaja 7642 3602 3338 4040
22. Maarika Kivi Vasta Põhikool Õpetaja 7633 4030 3603 0
23. Jana Sillajõe Rakvere Gümnaasium Õpetaja 7424 3025 4175 3249
24. Epp Suvi Rakvere Gümnaasium Õpetaja 7175 2685 3515 3660
25. Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 6977 3256 3721 0
26. Julia Gubanova Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 6627 3031 3596 2744
27. Maarika Lausvee Muuga Põhikool Õpetaja 6484 2861 3623 2663
28. Marje Tarto Muuga Põhikool Õpetaja 6277 3143 3114 3134
29. Maret Kivisaar Haljala Gümnaasium Õpetaja 6247 3345 2902 2822
30. Ljudmilla Ponomarjova Rakvere Gümnaasium Õpetaja 5782 2793 2592 2989
31. Валентина Павлюк Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 5710 2302 3408 0
32. Tiia Raudsepp Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 5685 2739 2946 2122
33. Jaana Hamer Muuga Põhikool Õpetaja 5462 2648 2452 2814
34. Heidi Johanson Vasta Põhikool Õpetaja 5085 5085 0 0
35. Sirje Luik Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 4484 2385 2099 1389
36. Maris Maripu Haljala Gümnaasium Õpetaja 4267 0 4267 0
37. Jane Veiper-Rambi Vasta Põhikool Õpetaja 4131 0 0 4131
38. Pille-Riin Pukk Rakvere Gümnaasium Õpetaja 3994 1990 2004 1939
39. Hannele Valdok Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 3515 1821 1694 0
40. Sirle Taaksalu Põlula Kool Õpetaja 3080 0 1699 1381
41. Urve Vahula Muuga Põhikool Õpetaja 2670 2670 0 0
42. Kirsti Notta Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 2384 0 2384 0
43. Ülle Martinson Rakvere Gümnaasium Õpetaja 2233 2233 0 0
44. Vaimar Abel Muuga Põhikool Õpetaja 1948 0 1948 0
45. Inge Korka Põlula Kool Õpetaja 1926 1926 0 0