LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2013 (1. ETAPP) - KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL

KOOLIEELNE (2 OSALEJAT)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium Koolieelik 1994 1
2. Roela Lasteaed-Põhikool Koolieelik 254 1

1. KLASSID (osalejaid 228)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1.b klass 6477 13
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 4939 18
3. Vasta Põhikool 1. klass 4694 9
4. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 4584 13
5. Haljala Gümnaasium 1.a klass 4290 15
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 4011 21
7. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 3912 22
8. Rakvere Põhikool 1. klass 3849 14
9. Kadrina Keskkool 1.b klass 3798 20
10. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3342 12
11. Kadrina Keskkool 1.c klass 3265 4
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 3216 5
13. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 3166 12
14. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 2996 11
15. Kadrina Keskkool 1.a klass 2661 19
16. Uhtna Põhikool 1. klass 2615 4
17. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 2279 13
18. Põlula Kool 1. klass 1814 4
19. Jäneda Kool 1. klass 931 1
20. Muuga Põhikool 1. klass 266 2

2. KLASSID (osalejaid 232)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 12703 8
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2. klass 8403 18
3. Vasta Põhikool 2. klass 7923 8
4. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 7529 16
5. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 6928 18
6. Uhtna Põhikool 2. klass 6869 12
7. Rakvere Põhikool 2. klass 6865 20
8. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 6755 11
9. Võsu Põhikool 2. klass 6610 9
10. Haljala Gümnaasium 2. klass 6138 21
11. Kadrina Keskkool 2.c klass 6024 8
12. Kadrina Keskkool 2.b klass 5638 15
13. Kadrina Keskkool 2.a klass 5634 17
14. Rakvere Linna Algkool 2. klass 5510 8
15. Jäneda Kool 2. klass 5312 11
16. Põlula Kool 2. klass 4849 5
17. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 4740 13
18. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 3265 8
19. Muuga Põhikool 2. klass 2096 3
20. Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1965 1
21. Vasta Põhikool 2.a klass 1312 3
22. Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1268 1

3. KLASSID (osalejaid 290)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 25594 16
2. Uhtna Põhikool 3. klass 14031 8
3. Rakvere Põhikool 3. klass 12993 22
4. Haljala Gümnaasium 3.a klass 12710 15
5. Kadrina Keskkool 3.a klass 12670 18
6. Haljala Gümnaasium 3.b klass 11604 10
7. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 11185 16
8. Kadrina Keskkool 3.b klass 11075 20
9. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 10950 18
10. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 10888 21
11. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 9593 23
12. Rakvere Linna Algkool 3. klass 8986 23
13. Vasta Põhikool 3. klass 8948 10
14. Põlula Kool 3. klass 8695 6
15. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 7342 14
16. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6373 12
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 6357 2
18. Muuga Põhikool 3. klass 6092 10
19. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 5643 13
20. Kadrina Keskkool 3.c klass 5393 8
21. Jäneda Kool 3. klass 1635 1
22. Roela Lasteaed-Põhikool 3. klass 1071 1
23. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 451 9
24. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 0 1

4. KLASSID (osalejaid 268)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 4.a klass 21376 23
2. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 18670 19
3. Vasta Põhikool 4. klass 18617 13
4. Haljala Gümnaasium 4.a klass 16395 18
5. Haljala Gümnaasium 4.b klass 15143 17
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 14855 16
7. Rakvere Põhikool 4. klass 13274 20
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 12296 16
9. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 11619 3
10. Uhtna Põhikool 4. klass 11026 6
11. Rakvere Linna Algkool 4. klass 11022 19
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 11010 14
13. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 10630 13
14. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 8724 21
15. Jäneda Kool 4. klass 7834 7
16. Kadrina Keskkool 4.c klass 7545 10
17. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 7150 10
18. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 6199 11
19. Muuga Põhikool 4. klass 6034 4
20. Põlula Kool 4. klass 5656 6
21. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 5481 3

5. KLASSID (osalejaid 261)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 19116 20
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 18153 13
3. Kadrina Keskkool 5.a klass 15485 23
4. Kadrina Keskkool 5.b klass 15388 18
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 14766 24
6. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 14349 18
7. Vasta Põhikool 5. klass 13941 8
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 13783 12
9. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 13724 22
10. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 13362 21
11. Haljala Gümnaasium 5. klass 13139 11
12. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 12327 17
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12099 12
14. Kadrina Keskkool 5.c klass 10302 10
15. Uhtna Põhikool 5. klass 10131 5
16. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 8206 6
17. Võsu Põhikool 5. klass 6621 5
18. Muuga Põhikool 5. klass 6608 5
19. Tapa Vene Gümnaasium 5.b klass 4813 5
20. Jäneda Kool 5. klass 4434 2
21. Põlula Kool 5. klass 2766 2
22. Vohnja Lasteaed-Algkool 5. klass 1639 1
23. Veltsi Lasteaed-Algkool 5. klass 1579 1

6. KLASSID (osalejaid 260)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 34219 8
2. Uhtna Põhikool 6. klass 26573 14
3. Haljala Gümnaasium 6. klass 21758 18
4. Kadrina Keskkool 6.a klass 21481 20
5. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 20250 21
6. Vasta Põhikool 6. klass 20081 9
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 18945 20
8. Rakvere Linna Algkool 6. klass 18024 19
9. Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 17908 10
10. Jäneda Kool 6. klass 17003 7
11. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 16886 13
12. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 15596 14
13. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 15013 7
14. Kadrina Keskkool 6.b klass 13761 14
15. Võsu Põhikool 6. klass 13157 5
16. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 11775 12
17. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 11262 8
18. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 10982 15
19. Põlula Kool 6. klass 10729 4
20. Kadrina Keskkool 6.c klass 10532 9
21. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 9959 10
22. Vasta Põhikool 6.a klass 3204 3
23. Muuga Põhikool 6. klass 1291 1

7. KLASSID (osalejaid 194)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 25345 14
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 25315 14
3. Tamsalu Gümnaasium 7. klass 19436 23
4. Haljala Gümnaasium 7. klass 19274 18
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 18704 17
6. Jäneda Kool 7. klass 18058 7
7. Kadrina Keskkool 7.a klass 18025 24
8. Vasta Põhikool 7. klass 17572 6
9. Uhtna Põhikool 7. klass 15822 5
10. Kadrina Keskkool 7.b klass 15054 13
11. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 14380 11
12. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 12759 9
13. Võsu Põhikool 7. klass 11782 4
14. Kadrina Keskkool 7.c klass 10659 8
15. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 9758 15
16. Muuga Põhikool 7. klass 7105 6
17. Tapa Vene Gümnaasium 7.c klass 447 1

8. KLASSID (osalejaid 167)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 32469 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 23448 11
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 20097 17
4. Haljala Gümnaasium 8.b klass 19194 13
5. Kadrina Keskkool 8.c klass 18517 11
6. Haljala Gümnaasium 8.a klass 18390 13
7. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 18201 21
8. Vasta Põhikool 8. klass 17214 11
9. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 17197 11
10. Uhtna Põhikool 8. klass 16930 6
11. Tamsalu Gümnaasium 8.c klass 15161 8
12. Kadrina Keskkool 8.b klass 14580 14
13. Muuga Põhikool 8. klass 11920 9
14. Põlula Kool 8. klass 11449 6
15. Võsu Põhikool 8. klass 11013 8
16. Jäneda Kool 8. klass 7050 3

9. KLASSID (osalejaid 197)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 32985 12
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 29813 9
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 28467 24
4. Kadrina Keskkool 9.b klass 23299 16
5. Haljala Gümnaasium 9. klass 22780 23
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 19829 19
7. Jäneda Kool 9. klass 19286 8
8. Uhtna Põhikool 9. klass 17714 8
9. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 17615 11
10. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 17374 12
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 16134 21
12. Vasta Põhikool 9. klass 16057 8
13. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 15461 11
14. Muuga Põhikool 9. klass 13051 6
15. Võsu Põhikool 9. klass 10762 9

10. KLASSID (osalejaid 123)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 22967 18
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 22395 23
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 21810 18
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 21436 19
5. Tapa Gümnaasium 10.a klass 20295 16
6. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 17098 6
7. Tapa Gümnaasium 10.b klass 15910 13
8. Kadrina Keskkool 10.b klass 13677 5
9. Haljala Gümnaasium 10. klass 10926 2
10. Kiltsi Põhikool 10. klass 1838 1
11. Kadrina Keskkool 10. klass 962 1
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 882 1

11. KLASSID (osalejaid 76)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 29222 18
2. Haljala Gümnaasium 11. klass 25044 7
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 24959 21
4. Kadrina Keskkool 11. klass 23099 12
5. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 18968 13
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 16003 5

12. KLASSID (osalejaid 48)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 24422 11
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 19088 8
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 18789 18
4. Haljala Gümnaasium 12. klass 17760 3
5. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8723 4
6. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 8409 3
7. Kadrina Keskkool 12.b klass 4957 1

TÄISKASVANUD (osalejaid 41)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 27100 8
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 23233 5
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 20065 4
4. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 19376 5
5. Vasta Põhikool Õpetaja 15347 3
6. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 14338 6
7. Muuga Põhikool Õpetaja 11322 4
8. Jäneda Kool Õpetaja 10741 2
9. Kadrina Keskkool Õpetaja 10444 2
10. Tapa Gümnaasium Õpetaja 5066 1
11. Põlula Kool Õpetaja 1926 1