LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2013 - FINAALVÕISTLUSE ÜLDKOKKUVÕTE (finaalis ja kodukoolides võistlejad)

SIRGUJAD (parim koolieelik ja 1.-3. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 12838 2382 2382 2608 3054 2412
2. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 9291 2047 1841 1853 2183 1367
3. Carl Henrig Järvepere Vasta Põhikool 2. klass 8264 1485 1326 1346 2711 1396
4. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 3.a klass 8183 1610 1375 1482 2344 1372
5. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8029 1902 1850 1716 1066 1495
6. Risto Ridal Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 6360 1326 1321 1410 1278 1025
7. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6355 1203 1044 1161 1959 988
8. Elis Viilol Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 6306 1315 1392 1455 1226 918
9. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6002 1211 1091 1150 1239 1311
10. Kevin Muru Uhtna Põhikool 3. klass 5935 977 1228 1224 1916 590
11. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 1.b klass 5047 1051 1055 1071 1292 578
12. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium Koolieelik 3088 516 482 544 1268 278

OSKAJAD (4.- 6. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 12335 2466 2486 2291 2105 2987
2. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11424 2360 2238 1811 1512 3503
3. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11377 2312 2111 2184 1537 3233
4. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 6. klass 10881 2476 2215 1123 826 4241
5. Hanna-Liina Mäitse Vasta Põhikool 6. klass 10834 2199 1780 1207 1494 4154
6. Jan Alferov Uhtna Põhikool 6. klass 10439 2445 2218 1638 1144 2994
7. Anvar Sild Kadrina Keskkool 4.a klass 10349 2326 2246 1473 1154 3150
8. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 10092 2196 2408 1776 1938 1774
9. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9147 2032 1975 1443 1444 2253
10. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 6.a klass 8078 1930 1677 1599 1130 1742
11. Gert Evert Uhtna Põhikool 6. klass 7837 1722 1460 1156 1114 2385
12. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 7392 1998 1338 1030 1173 1853

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 9.a klass 17332 3670 2557 2920 3084 5101
2. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 16264 3412 2407 2214 2835 5396
3. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 15032 3109 2548 2148 3016 4211
4. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 7. klass 13860 3071 2470 2336 2573 3410
5. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 12073 2775 2018 1924 1951 3405
6. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 11761 3117 2296 1445 2087 2816
7. Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 10249 2436 1308 1090 1677 3738
8. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 9849 2350 1489 1734 1332 2944
9. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 9798 1943 1416 1452 1523 3464
10. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 9702 2131 1329 1602 1798 2842
11. Kaivi Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 9493 2111 1496 1901 1298 2687
12. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 9187 2741 1473 1042 1206 2725
13. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 9078 2472 1593 1188 1545 2280
14. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 9040 2391 1010 1271 1541 2827
15. Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 9018 1801 1300 1567 1471 2879
16. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8851 2235 1720 1732 1622 1542
17. Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 9.a klass 8636 2356 1646 1317 1130 2187
18. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 8448 1982 1245 1400 1579 2242
19. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 8207 1895 1309 1655 1274 2074
20. Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 8195 1693 834 1181 993 3494
21. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8097 2792 1246 1228 1364 1467
22. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 7910 2368 1255 1349 1385 1553
23. Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 9.a klass 7812 2119 1293 1042 987 2371
24. Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 7403 1831 914 1354 1573 1731
25. Andri Soone Kadrina Keskkool 9.a klass 7048 1714 1121 1145 1102 1966
26. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6666 1715 1045 1018 1011 1877
27. Lauri Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 5989 1950 708 730 568 2033
28. Oliver Kikkas Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 5867 1796 757 843 508 1963
29. Helli Seeblum Kadrina Keskkool 9.a klass 5509 1328 904 750 1007 1520

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Katrin Plaado Haljala Gümnaasium 10. klass 12449 2810 2266 1627 2134 3612
2. Leanika Vetka Kadrina Keskkool 10.a klass 9052 2218 1834 913 1547 2540
3. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8582 2095 1375 1561 1586 1965
4. Kaidi Pilemann Haljala Gümnaasium 12. klass 8486 2392 1660 1368 1245 1821
5. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8480 2271 1258 1230 1213 2508
6. Signe Feodorov Kadrina Keskkool 12.a klass 7074 1900 1547 1199 1202 1226
7. Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6982 2040 1165 1016 1215 1546
8. Iiris Uusallik Haljala Gümnaasium 12. klass 6860 1245 1227 1019 1570 1799
9. Kadri Toming Haljala Gümnaasium 11. klass 6559 1851 1022 1086 1021 1579

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 12800 3187 2793 1870 1609 3341
2. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11319 2790 1982 1622 1841 3084
3. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 11. klass 11247 2376 1679 1558 1879 3755
4. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 11. klass 10033 2560 1721 1345 1588 2819
5. Virgo Neeme Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8938 2525 1263 1158 1459 2533
6. Kristo Keero Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8673 1972 1457 1075 1168 3001
7. Heivo Reinek Kadrina Keskkool 11. klass 8640 2390 1651 1439 1260 1900
8. Martin Proosa Kadrina Keskkool 12.a klass 7807 1808 1402 1142 1342 2113
9. Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 7738 1543 1271 1112 947 2865

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 13621 3202 2297 2064 2583 3475
2. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 10811 2566 1974 1829 1987 2455
3. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9999 1962 1539 1369 1759 3370
4. Eevi Laidinen Vasta Põhikool Õpetaja 9673 1373 1357 1465 1895 3583
5. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 8797 2312 1464 1248 1650 2123
6. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 8758 2029 1491 1337 2145 1756
7. Viive Kiis Haljala Gümnaasium Õpetaja 7031 1472 1185 1116 1505 1753