LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2014
ETAPPIDE KOKKUVÕTE INDIVIDUAALSES EDETABELIS


SIRGUJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Carl Henrig Järvepere Vasta Kool 3. klass 107 50 52 55
2. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 2.b klass 105 55 44 50
3. Risto Ridal Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 104 52 47 52
4. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 101 26 55 46
5. Uke Renek Kronbergs Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 100 44 49 51
6. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 99 48 51 42
7. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 98 51 4 47
8. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 96 47 29 49
9. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 3.b klass 94 38 50 44
10. Noel Lünekund Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 92 46 46 37
11. Ärp-Johannes Vilu Rakvere Gümnaasium 3.a klass 89 49 4 40
12. Joosep Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 85 43 42 19
13. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 84 41 41 43
14. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 78 35 40 38
15. Tanel Jaagup Sillajõe Rakvere Gümnaasium 3.a klass 76 45 4 31
16. Ralf Sats Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 75 34 4 41
17. Annike Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 73 25 4 48
18. Paula Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 72 33 32 39
19. Teiren Tõld Haljala Gümnaasium 2.b klass 71 4 45 26
20. Anete-Andra Algpeus Kadrina Keskkool 3.b klass 70 42 4 28
21. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 69 4 36 33
22. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 3.a klass 66 39 4 27
23. Mikk Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 63 4 48 15
24. Egon Isakar Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 62 17 4 45
25. Raivo Kingumets Rakvere Gümnaasium 3.a klass 62 32 4 30
26. Viktoria Anton Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 55 20 4 35
27. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 55 31 24 22
28. Nikita Kalinin Rakvere Gümnaasium 3.c klass 55 30 25 16
29. Artjom Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 53 28 4 25
30. Maris Mogilnõi Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 48 40 4 8
31. Olger Tauer Vasta Kool 1. klass 48 4 34 14
32. Vjatšeslav Stashkov Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 48 27 4 21
33. Anastasija Boldin Rakvere Gümnaasium 3.c klass 47 4 43 1
34. Andris Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 45 13 4 32
35. Markus Jõgi Rakvere Gümnaasium 3.b klass 45 23 22 10
36. Anna-Maria Darsch Uhtna Põhikool 3. klass 43 14 3 29
37. Reigo Kamar Kadrina Keskkool 2.c klass 42 3 39 1
38. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 42 4 38 1
39. Ilja Ivanov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 41 4 37 1
40. Karl Oskar Vikk Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 41 37 4 1
41. Ando Järvi Rakvere Põhikool 3. klass 41 7 4 34
42. Kevin Keivabu Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 40 4 4 36
43. Jaana Kutsõn Uhtna Põhikool 3. klass 40 36 4 1
44. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 1.a klass 39 4 35 1
45. Edvard Pill Rakvere Põhikool 3. klass 39 19 17 20
46. Mihkel-Krister Kriisa Vasta Kool 2. klass 37 4 33 1
47. Liis Nõmme Võsu Kool 3. klass 36 15 21 1
48. Andri Kuusk Kadrina Keskkool 2.c klass 34 4 30 1
49. Romer Kungla Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 33 2 31 1
50. Risto Kuntro Rakvere Gümnaasium 3.b klass 33 16 4 17

OSKAJAD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 107 48 52 55
2. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 107 55 41 52
3. Anvar Sild Kadrina Keskkool 5.a klass 103 52 49 51
4. Dmitri Kuznetsov Vasta Kool 5. klass 100 50 45 50
5. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 98 47 51 41
6. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 97 51 37 46
7. Janari Alavere Rakvere Gümnaasium 5.b klass 97 35 50 47
8. Geiri Suur Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 95 46 44 49
9. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 94 49 20 45
10. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 92 38 48 44
11. Liselle Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 91 0 43 48
12. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 86 44 25 42
13. Kaspar Räästas Rakvere Gümnaasium 6.b klass 85 11 55 30
14. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 83 40 29 43
15. Katariina Siilak Haljala Gümnaasium 5.a klass 82 43 17 39
16. Berta Laaniste Kadrina Keskkool 5.a klass 80 42 38 38
17. Viktor Usoltsev Rakvere Gümnaasium 6.c klass 71 37 34 23
18. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 69 41 4 28
19. Patricia Suimets Rakvere Gümnaasium 5.b klass 68 4 32 36
20. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 67 34 4 33
21. Susanna Abner Kadrina Keskkool 6.a klass 66 31 35 27
22. Carmen Kuntro Rakvere Gümnaasium 6.b klass 64 4 42 22
23. Cetlin Jõemaa Rakvere Gümnaasium 5.b klass 64 28 36 25
24. Jan Teetlok Kadrina Keskkool 6.c klass 62 30 4 32
25. Aigar Reinol Rakvere Gümnaasium 5.a klass 61 12 21 40
26. Markus Vahtramäe Rakvere Gümnaasium 5.b klass 57 13 22 35
27. Aleks Uusküla Kadrina Keskkool 6.a klass 56 4 39 17
28. Maria Elisabeth Bremen Kadrina Keskkool 6.a klass 53 32 4 21
29. Carmel Meelind Kadrina Keskkool 6.a klass 51 4 47 0
30. Erkin Ärm Kadrina Keskkool 6.b klass 50 4 46 1
31. Marleen Paberit Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 49 4 40 9
32. Kevin Kruusmann Kadrina Keskkool 6.a klass 49 23 4 26
33. Matteus Miilpalu Kadrina Keskkool 5.a klass 48 45 3 1
34. Jaan Kangur Rakvere Gümnaasium 5.b klass 47 16 16 31
35. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 44 7 4 37
36. Maryte Mooses Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 44 17 27 7
37. Gerda Porovart Vasta Kool 5. klass 43 39 4 1
38. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 42 4 8 34
39. Eliis Mätas Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 41 4 33 8
40. Minna Lilleoja Kadrina Keskkool 5.a klass 41 29 4 12
41. Karlis Sipolainen Rakvere Gümnaasium 5.b klass 40 20 4 20
42. Janelle Heinmets Vasta Kool 5. klass 39 36 3 1
43. Sten Vaher Haljala Gümnaasium 5.b klass 37 10 23 14
44. Karl Grube Rakvere Põhikool 4. klass 36 33 3 1
45. Kerstin Kajar Rakvere Gümnaasium 6.d klass 35 4 31 1
46. Kristin Siil Rakvere Gümnaasium 5.a klass 34 4 30 1
47. Sander Pritsik Rakvere Gümnaasium 6.a klass 34 21 4 13
48. Elis Viilol Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 33 4 3 29
49. Kaisa Nele Hendla Kadrina Keskkool 6.a klass 32 4 28 1
50. Tauri Annus Kadrina Keskkool 6.c klass 30 27 3 1

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 107 52 52 55
2. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 107 51 55 52
3. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 8. klass 106 55 50 51
4. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 101 50 51 50
5. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 8. klass 96 45 49 47
6. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 94 37 48 46
7. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 93 44 0 49
8. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 91 49 4 42
9. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 91 43 34 48
10. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 91 46 4 45
11. Kai Budrikas Tamsalu Gümnaasium 8. klass 89 4 46 43
12. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 89 34 45 44
13. Jan Alferov Uhtna Põhikool 7. klass 82 47 35 0
14. Ketlin Raudla Uhtna Põhikool 8. klass 77 24 43 34
15. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 76 39 4 37
16. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 7. klass 73 48 4 25
17. Marek Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 73 42 31 28
18. Carl Hartvig Lehtme Uhtna Põhikool 7. klass 73 32 13 41
19. Helena Zarubin Tamsalu Gümnaasium 8. klass 71 23 38 33
20. Gert Evert Uhtna Põhikool 7. klass 70 26 32 38
21. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 69 0 40 29
22. Grete Luutus Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 66 0 26 40
23. Stanislav Potsebõt Uhtna Põhikool 7. klass 64 4 41 23
24. Anu Pohla Haljala Gümnaasium 7. klass 64 36 28 1
25. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 62 27 22 35
26. Liisa Siirak Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 61 4 37 24
27. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 61 29 3 32
28. Merily Lendla Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 59 4 20 39
29. Silver Ero Kadrina Keskkool 8.b klass 55 33 6 22
30. Markus Matto Uhtna Põhikool 7. klass 51 4 47 1
31. Anette Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 48 38 4 10
32. Martin Ojamaa Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 48 28 4 20
33. Renate Veber Kadrina Keskkool 8.b klass 47 3 44 1
34. Kendra Piirmets Kadrina Keskkool 7.a klass 45 41 4 1
35. Johanna Angela Bremen Kadrina Keskkool 8.a klass 45 6 39 1
36. Andero Mitt Tamsalu Gümnaasium 9. klass 42 0 42 0
37. Sille Pobbul Haljala Gümnaasium 9.b klass 41 40 1 1
38. Gerda Johanna Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 40 4 33 7
39. Mati Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 40 22 0 18
40. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 8. klass 39 3 0 36
41. Vadim Aleknavitsjus Tamsalu Gümnaasium 9. klass 37 1 36 0
42. Tauri Meremaa Haljala Gümnaasium 9.a klass 37 7 4 30
43. Liis Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 36 8 24 12
44. Hanna-Liina Mäitse Vasta Kool 7. klass 35 35 0 0
45. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 35 31 4 0
46. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 7.a klass 34 0 3 31
47. Inna Alferov Uhtna Põhikool 9. klass 34 30 4 0
48. Marko Kalgre Võsu Kool 7. klass 33 4 29 1
49. Sten Saaremäel Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 32 2 30 1
50. Stefania Kortšak Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 30 3 27 1

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 10. klass 110 55 55 55
2. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 10. klass 104 52 52 52
3. Helen Rätsep Tamsalu Gümnaasium 12. klass 100 3 51 49
4. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 10. klass 100 50 44 50
5. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 10. klass 99 51 48 47
6. Viktoria Lapšin Tamsalu Gümnaasium 12. klass 99 49 50 0
7. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 10. klass 95 44 41 51
8. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 10. klass 93 48 39 45
9. Teili Dreifeldt Haljala Gümnaasium 12. klass 92 45 47 34
10. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 12. klass 91 42 49 41
11. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 10. klass 90 33 42 48
12. Anet Kivirand Tamsalu Gümnaasium 10. klass 89 21 45 44
13. Leanika Vetka Kadrina Keskkool 11.a klass 86 46 40 0
14. Kersti Treksler Tamsalu Gümnaasium 12. klass 85 39 24 46
15. Egle Merilo Tamsalu Gümnaasium 11. klass 81 16 38 43
16. Martha Abner Kadrina Keskkool 10.a klass 81 23 43 38
17. Elina Burk Tamsalu Gümnaasium 12. klass 79 25 46 33
18. Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 10. klass 78 28 36 42
19. Meryl Komp Kadrina Keskkool 11.a klass 75 47 28 0
20. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 10. klass 75 27 35 40
21. Eva Jänes Tamsalu Gümnaasium 12. klass 74 0 37 37
22. Enely Lehtme Kadrina Keskkool 11.a klass 67 34 33 31
23. Kaija-Liisa Kornelt Tamsalu Gümnaasium 11. klass 65 12 30 35
24. Noomi Kams Kadrina Keskkool 11.a klass 65 31 34 0
25. Getter Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 12. klass 64 3 32 32
26. Jaanika Roosla Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 63 41 3 22
27. Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 10.a klass 61 43 3 18
28. Kersti Liiva Tamsalu Gümnaasium 11. klass 61 10 22 39
29. Nastja Frolova Tapa Gümnaasium 11.a klass 60 35 9 25
30. Birgit Loune Tamsalu Gümnaasium 12. klass 53 2 27 26
31. Merike Järvamägi Tamsalu Gümnaasium 11. klass 49 11 13 36
32. Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 48 38 0 10
33. Lilian Valge Kadrina Keskkool 11.a klass 43 32 11 0
34. Karina Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 42 40 2 1
35. Triin Lainemaa Tamsalu Gümnaasium 12. klass 42 2 26 16
36. Liana Sepamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 40 37 3 1
37. Kadri Toming Haljala Gümnaasium 12. klass 38 36 2 0
38. Grete Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 11. klass 38 2 29 9
39. Kaidi Raamat Haljala Gümnaasium 11. klass 37 30 7 7
40. Ege Saarela Tamsalu Gümnaasium 12. klass 37 3 25 12
41. Birgit Basmanova Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 36 8 2 28
42. Ksenia Bitjutskaja Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 35 22 0 13
43. Birjo Rasmussen Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 34 26 5 8
44. Cätlyn Okas Tamsalu Gümnaasium 12. klass 34 0 10 24
45. Triin Nigol Kadrina Keskkool 11.a klass 34 20 14 0
46. Inna Leppik Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 32 0 2 30
47. Meriliis Ojala Kadrina Keskkool 11.a klass 32 3 0 29
48. Maile Kikerpill Kadrina Keskkool 10.a klass 31 0 31 0
49. Lolita Bagojan Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 31 29 2 0
50. Elizabeth Erenbus Kadrina Keskkool 10.a klass 29 0 2 27

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 10.a klass 110 55 55 55
2. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 12. klass 104 50 52 52
3. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 102 52 50 50
4. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 12. klass 102 51 51 49
5. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 12. klass 96 48 43 48
6. Fredi Normak Kadrina Keskkool 10.a klass 95 29 49 46
7. Andro Andronov Kadrina Keskkool 10.a klass 93 49 0 44
8. Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 92 0 41 51
9. Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 10.a klass 92 44 48 0
10. Jörgen Kivila Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 92 45 45 47
11. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 10. klass 87 39 42 45
12. Toomas Kiisla Tamsalu Gümnaasium 11. klass 87 3 44 43
13. Kristjan Tooming Tamsalu Gümnaasium 11. klass 80 9 39 41
14. Leho Lepler Haljala Gümnaasium 12. klass 78 41 37 34
15. Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 10.a klass 77 35 0 42
16. Tair Stalberg Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 75 27 36 39
17. Martin Ausmees Tamsalu Gümnaasium 11. klass 73 19 47 26
18. Rauno Kuusemets Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 71 36 1 35
19. Mark Liivalaid Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 69 18 38 31
20. Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 68 46 22 0
21. Andri Soone Kadrina Keskkool 10.a klass 67 34 33
22. Andres Kalavus Tapa Gümnaasium 11.a klass 65 42 0 23
23. Rudolf Mets Kadrina Keskkool 10.a klass 62 20 26 36
24. Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 61 22 31 30
25. Johannes Sepping Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 60 3 20 40
26. Mart Aleksandrov Kadrina Keskkool 11.a klass 55 23 32 0
27. Andres Mägi Kadrina Keskkool 10.a klass 55 31 24 0
28. Rasmus Rikken Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 55 28 8 27
29. Kaspar Bork Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 54 3 17 37
30. Kert Ojasaar Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 54 21 2 33
31. Virgo Neeme Tamsalu Gümnaasium 12. klass 48 2 46 0
32. Joonas Kikerpill Kadrina Keskkool 11.a klass 48 37 11 0
33. Kaido Jakobson Muuga Põhikool 11. klass 47 47 0 0
34. Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 47 4 19 28
35. Sven Zubarev Tamsalu Gümnaasium 12. klass 47 25 0 22
36. Kaur Tamm Tamsalu Gümnaasium 12. klass 46 14 30 16
37. Kristjan Palmiste Kadrina Keskkool 10.a klass 45 38 0 7
38. Kert Puusta Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 44 15 1 29
39. Kristo Keero Tamsalu Gümnaasium 12. klass 43 43 0 0
40. Ken Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 42 24 6 18
41. Ragnar Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 41 16 0 25
42. Morten Birk Kadrina Keskkool 10.a klass 40 40 0 0
43. Toomas Varek Haljala Gümnaasium 11. klass 40 0 40 0
44. Reijo Pajussaar Kadrina Keskkool 10.a klass 40 2 1 38
45. Jaagup Jairus Tapa Gümnaasium 11.a klass 37 33 0 4
46. Riko Petrov Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 36 2 34 1
47. Rudolf-Sten Tamberg Haljala Gümnaasium 10. klass 35 0 35 0
48. Raimo Keskküla Haljala Gümnaasium 12. klass 35 2 23 12
49. Kevin Hövelson Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 32 0 0 32
50. Kert Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 11. klass 32 32 0 0

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 110 55 55 55
2. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 104 52 52 52
3. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 102 51 45 51
4. Reet Bobõlski Rakvere Gümnaasium Õpetaja 99 44 49 50
5. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 99 50 47 49
6. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 97 46 50 47
7. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 97 49 48 0
8. Jana Sillajõe Rakvere Gümnaasium Õpetaja 95 36 51 44
9. Ene Palo Haljala Gümnaasium Õpetaja 93 48 32 45
10. Eevi Laidinen Vasta Kool Õpetaja 93 47 46 40
11. Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 92 42 44 48
12. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 91 45 42 46
13. Lea Lõhmussaar Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 86 32 43 43
14. Viive Kiis Haljala Gümnaasium Õpetaja 84 43 36 41
15. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 83 35 41 42
16. Õnnela Lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 81 41 40 37
17. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 78 39 34 39
18. Maris Maripu Haljala Gümnaasium Õpetaja 77 40 37 28
19. Mare Kütt Rakvere Gümnaasium Õpetaja 77 38 39 36
20. Inga Heinaste Rakvere Gümnaasium Õpetaja 71 26 33 38
21. Ljudmilla Ponomarjova Rakvere Gümnaasium Õpetaja 70 27 38 32
22. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 70 34 35 35
23. Maarika Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 66 37 0 29
24. Anneli Särg Kadrina Keskkool Õpetaja 65 0 31 34
25. Marje Tarto Muuga Põhikool Õpetaja 63 33 0 30
26. Heidi Johanson Vasta Kool Õpetaja 61 0 28 33
27. Epp Suvi Rakvere Gümnaasium Õpetaja 61 24 30 31
28. Jaana Hamer Muuga Põhikool Õpetaja 57 31 26 25
29. Tiia Raudsepp Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 55 19 29 26
30. Maret Kivisaar Haljala Gümnaasium Õpetaja 52 25 0 27
31. Sirli Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 51 28 21 23
32. Maarika Lausvee Muuga Põhikool Õpetaja 51 20 27 24
33. Sirje Luik Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 46 22 24 22
34. Hannele Valdok Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 46 23 23 20
35. Svetlana Leonova Rakvere Gümnaasium Õpetaja 40 18 19 21
36. Maiken Kukor Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 30 30 0 0
37. Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 29 29 0 0
38. Hendrik Kurik Haljala Gümnaasium Õpetaja 25 0 25 0
39. Kadri Paberits-Taur Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 22 0 22 0
40. Kirsti Notta Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 21 21 0 0
41. Urve Vahula Muuga Põhikool Õpetaja 20 0 20 0