LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2014
KOLME ETAPI KOKKUVÕTE KLASSITI


1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 110 55 55 55
2. Vasta Kool 1. klass 104 48 52 52
3. Haljala Gümnaasium 1. klass 100 52 48 48
4. Kadrina Keskkool 1.a klass 100 44 50 50
5. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 96 50 46 34
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 91 45 42 46
7. Rakvere Põhikool 1. klass 90 43 45 45
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 88 40 44 44
9. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 85 46 35 39
10. Kadrina Keskkool 1.b klass 85 42 40 43
11. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 84 41 43 41
12. Uhtna Põhikool 1. klass 81 39 39 42
13. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 81 37 41 40
14. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 75 38 37 37
15. Jäneda Kool 1. klass 74 38 36
16. Muuga Põhikool 1. klass 73 35 33 38
17. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 72 36 36
18. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 1. klass 69 34 34 35

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 110 55 50 55
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 107 52 55 52
3. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 100 50 44 50
4. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 98 40 52 46
5. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 96 48 46 48
6. Haljala Gümnaasium 2.b klass 91 43 48 41
7. Kadrina Keskkool 2.a klass 90 46 39 44
8. Rakvere Põhikool 2. klass 90 45 40 45
9. Haljala Gümnaasium 2.a klass 88 38 45 43
10. Vasta Kool 2. klass 85 44 41 40
11. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 84 42 42 39
12. Kadrina Keskkool 2.b klass 83 41 37 42
13. Kadrina Keskkool 2.c klass 82 39 43 38
14. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 75 37 38 35
15. Uhtna Põhikool 2. klass 73 36 35 37
16. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 71 35 33 36
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 70 34 36 34
18. Jäneda Kool 2. klass 67 32 34 33
19. Muuga Põhikool 2. klass 65 33 32 32

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 107 50 52 55
2. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 107 55 50 52
3. Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 105 48 55 50
4. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 100 52 41 48
5. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 94 46 48 46
6. Rakvere Põhikool 3. klass 90 43 45 45
7. Vasta Kool 3. klass 87 42 44 43
8. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 86 40 46 40
9. Kadrina Keskkool 3.b klass 86 44 42 41
10. Kadrina Keskkool 3.a klass 84 45 37 39
11. Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 83 39 36 44
12. Uhtna Põhikool 3. klass 83 41 38 42
13. Võsu Kool 3. klass 81 38 43 36
14. Haljala Gümnaasium 3. klass 77 36 40 37
15. Rakvere Gümnaasium 3.d klass 75 37 34 38
16. Kadrina Keskkool 3.c klass 73 34 39 33
17. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 69 35 33 34
18. Jäneda Kool 3. klass 68 33 35 32
19. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 67 32 32 35
20. Muuga Põhikool 3. klass 62 31 31 31
21. Vasta Kool 3.a klass 60 30 30
22. Põlula Kool 3. klass 30 30

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 110 55 55 55
2. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 98 48 48 50
3. Rakvere Gümnaasium 4.e klass 97 45 52 45
4. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 96 44 50 46
5. Rakvere Põhikool 4. klass 96 50 46 43
6. Kadrina Keskkool 4.a klass 94 52 42
7. Uhtna Põhikool 4. klass 93 41 40 52
8. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 93 43 45 48
9. Haljala Gümnaasium 4. klass 90 46 43 44
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 85 38 44 41
11. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 84 42 41 42
12. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 79 34 39 40
13. Kadrina Keskkool 4.b klass 78 39 37 39
14. Vasta Kool 4. klass 75 37 36 38
15. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 75 35 38 37
16. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 72 40 29 32
17. Muuga Põhikool 4. klass 71 36 35 35
18. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 70 32 34 36
19. Jäneda Kool 4. klass 66 30 32 34
20. Kadrina Keskkool 4.c klass 66 33 33
21. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 64 31 30 33
22. Põlula Kool 4. klass 31 31

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 110 50 55 55
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 107 55 52 52
3. Vasta Kool 5. klass 100 52 46 48
4. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 100 46 50 50
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 94 48 44 46
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 93 45 48 44
7. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 90 40 45 45
8. Haljala Gümnaasium 5.a klass 86 44 42 42
9. Haljala Gümnaasium 5.b klass 86 43 43 43
10. Kadrina Keskkool 5.b klass 83 42 41 41
11. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 81 41 40 39
12. Uhtna Põhikool 5. klass 78 37 38 40
13. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 78 39 39 31
14. Rakvere Gümnaasium 5.d klass 75 38 37
15. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 72 33 34 38
16. Võsu Kool 5. klass 71 32 35 36
17. Jäneda Kool 5. klass 71 36 31 35
18. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 71 35 36 32
19. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 69 31 32 37
20. Kadrina Keskkool 5.c klass 67 34 33 33
21. Muuga Põhikool 5. klass 64 30 30 34

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 110 55 46 55
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 104 52 52 50
3. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 103 48 55 48
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 102 50 50 52
5. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 93 45 48 41
6. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 91 41 45 46
7. Haljala Gümnaasium 6. klass 91 46 41 45
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 88 44 44 42
9. Rakvere Gümnaasium 6.d klass 87 43 43 44
10. Kadrina Keskkool 6.c klass 85 42 39 43
11. Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 81 39 42 38
12. Võsu Kool 6. klass 80 40 40 35
13. Vasta Kool 6. klass 78 38 40
14. Uhtna Põhikool 6. klass 75 36 35 39
15. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 75 38 37 36
16. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 74 37 37
17. Muuga Põhikool 6. klass 71 35 36 34
18. Kadrina Keskkool 6.b klass 66 31 34 32
19. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 66 34 32 30
20. Jäneda Kool 6. klass 66 33 33 31
21. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 65 32 31 33

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 110 55 55 55
2. Uhtna Põhikool 7. klass 104 52 52 52
3. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 100 50 48 50
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 98 46 50 48
5. Haljala Gümnaasium 7. klass 92 48 44 43
6. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 92 41 46 46
7. Kadrina Keskkool 7.a klass 89 45 42 44
8. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 88 43 43 45
9. Võsu Kool 7. klass 87 39 45 42
10. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 83 42 41 40
11. Vasta Kool 7. klass 82 44 38
12. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 81 40 40 41
13. Kadrina Keskkool 7.c klass 78 37 39 39
14. Kadrina Keskkool 7.b klass 76 38 37 38
15. Jäneda Kool 7. klass 73 36 36 37
16. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 71 34 35 36
17. Muuga Põhikool 7. klass 70 35 34 35

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 110 55 55 55
2. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 104 50 52 52
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 98 48 48 50
4. Uhtna Põhikool 8. klass 98 45 50 48
5. Haljala Gümnaasium 8. klass 95 52 41 43
6. Kadrina Keskkool 8.b klass 92 46 46 46
7. Võsu Kool 8. klass 90 43 45 45
8. Vasta Kool 8. klass 88 44 44 37
9. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 86 42 42 44
10. Jäneda Kool 8. klass 83 40 43 40
11. Kadrina Keskkool 8.c klass 82 41 40 41
12. Muuga Põhikool 8. klass 80 38 38 42
13. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 78 39 39 38
14. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 76 37 37 39

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 110 55 55 55
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 102 50 52
3. Tamsalu Gümnaasium 9. klass 102 44 52 50
4. Kadrina Keskkool 9.a klass 98 52 46
5. Haljala Gümnaasium 9.a klass 96 50 43 46
6. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 94 46 44 48
7. Uhtna Põhikool 9. klass 92 38 48 44
8. Haljala Gümnaasium 9.b klass 90 48 42 41
9. Võsu Kool 9. klass 90 45 45 45
10. Muuga Põhikool 9. klass 84 41 41 43
11. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 84 42 40 42
12. Jäneda Kool 9. klass 83 43 39 40
13. Kadrina Keskkool 9.c klass 78 39 39
14. Vasta Kool 9. klass 40 40

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 110 55 55 55
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 104 52 52 52
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 100 48 50 50
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 98 50 46 48
5. Tapa Gümnaasium 10. klass 92 46 46
6. Haljala Gümnaasium 10. klass 48 48

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 110 48 55 55
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 107 55 52 43
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 104 52 50 52
4. Tapa Gümnaasium 11.a klass 100 50 44 50
5. Haljala Gümnaasium 11. klass 96 44 48 48
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 92 46 46 45
7. Tapa Gümnaasium 11.b klass 91 45 46
8. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 89 43 45 44

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 110 55 55 55
2. Haljala Gümnaasium 12. klass 104 52 52 52
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 100 50 50 50
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 96 48 48 48
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 92 46 45 46
6. Kadrina Keskkool 12. klass 91 45 46

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 110 55 55 50
2. Kadrina Keskkool Õpetaja 105 46 50 55
3. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 104 48 52 52
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 100 52 48 48
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 96 50 46 46
6. Jäneda Kool Õpetaja 90 45 45 45
7. Muuga Põhikool Õpetaja 88 44 43 44
8. Vasta Kool Õpetaja 87 43 44 43
9. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 84 42 42 42
10. Rakvere Põhikool Õpetaja 41 41
11. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 41 41