LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2014 (1. ETAPP)
KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL


1. KLASSID (osalejaid 265)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3662 21
2. Haljala Gümnaasium 1. klass 2374 20
3. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2327 17
4. Vasta Kool 1. klass 1940 15
5. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 1636 14
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1633 19
7. Kadrina Keskkool 1.a klass 1626 23
8. Rakvere Põhikool 1. klass 1418 22
9. Kadrina Keskkool 1.b klass 1383 20
10. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 1278 16
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1175 6
12. Uhtna Põhikool 1. klass 1132 19
13. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1104 14
14. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1061 14
15. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 1043 20
16. Muuga Põhikool 1. klass 992 4
17. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 1. klass 521 1

2. KLASSID (osalejaid 248)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 5042 19
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 4171 19
3. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 3650 21
4. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 3303 15
5. Kadrina Keskkool 2.a klass 3075 18
6. Rakvere Põhikool 2. klass 2940 19
7. Vasta Kool 2. klass 2913 11
8. Haljala Gümnaasium 2.b klass 2897 13
9. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2842 17
10. Kadrina Keskkool 2.b klass 2724 16
11. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2629 18
12. Kadrina Keskkool 2.c klass 2541 8
13. Haljala Gümnaasium 2.a klass 2435 13
14. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 2374 15
15. Uhtna Põhikool 2. klass 2228 4
16. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 1980 16
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 1639 3
18. Muuga Põhikool 2. klass 611 2
19. Jäneda Kool 2. klass 249 1

3. KLASSID (osalejaid 262)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 5850 7
2. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 5384 19
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 5378 16
4. Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 5029 22
5. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 4453 20
6. Kadrina Keskkool 3.a klass 4350 16
7. Kadrina Keskkool 3.b klass 4055 15
8. Rakvere Põhikool 3. klass 4033 16
9. Vasta Kool 3. klass 4016 9
10. Uhtna Põhikool 3. klass 3965 12
11. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3914 12
12. Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 3799 16
13. Võsu Kool 3. klass 3423 8
14. Rakvere Gümnaasium 3.d klass 3411 7
15. Haljala Gümnaasium 3. klass 3286 20
16. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 3144 12
17. Kadrina Keskkool 3.c klass 3004 6
18. Jäneda Kool 3. klass 2863 9
19. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2836 14
20. Muuga Põhikool 3. klass 1373 3
21. Vasta Kool 3.a klass 607 3

4. KLASSID (osalejaid 277)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 10973 16
2. Kadrina Keskkool 4.a klass 5897 18
3. Rakvere Põhikool 4. klass 5876 23
4. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 5728 16
5. Haljala Gümnaasium 4. klass 5727 24
6. Rakvere Gümnaasium 4.e klass 5289 24
7. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 5150 20
8. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 5065 16
9. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4994 23
10. Uhtna Põhikool 4. klass 4854 8
11. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 4327 11
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 4288 13
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4124 15
14. Vasta Kool 4. klass 3864 7
15. Muuga Põhikool 4. klass 3749 10
16. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 3513 8
17. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3465 11
18. Kadrina Keskkool 4.c klass 2624 7
19. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 2432 2
20. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 1424 3
21. Jäneda Kool 4. klass 1367 2

5. KLASSID (osalejaid 286)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 5.a klass 9021 21
2. Vasta Kool 5. klass 8755 13
3. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 7591 18
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6408 16
5. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 6330 18
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 5950 14
7. Haljala Gümnaasium 5.a klass 5943 16
8. Haljala Gümnaasium 5.b klass 5778 14
9. Kadrina Keskkool 5.b klass 5511 22
10. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 5494 20
11. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 5230 17
12. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 5090 15
13. Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4523 21
14. Uhtna Põhikool 5. klass 4424 5
15. Jäneda Kool 5. klass 4369 9
16. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 4342 9
17. Kadrina Keskkool 5.c klass 4275 8
18. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 4065 11
19. Võsu Kool 5. klass 3702 5
20. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 3700 10
21. Muuga Põhikool 5. klass 2901 4

6. KLASSID (osalejaid 250)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 8384 21
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 7429 23
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7297 16
4. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 6585 20
5. Haljala Gümnaasium 6. klass 6320 24
6. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 5981 14
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 5921 15
8. Rakvere Gümnaasium 6.d klass 5682 20
9. Kadrina Keskkool 6.c klass 5657 11
10. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 5355 18
11. Võsu Kool 6. klass 4918 6
12. Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4844 14
13. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 4683 7
14. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 4555 18
15. Uhtna Põhikool 6. klass 4511 6
16. Muuga Põhikool 6. klass 3820 5
17. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 3017 5
18. Jäneda Kool 6. klass 2560 2
19. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 2511 4
20. Kadrina Keskkool 6.b klass 1340 1

7. KLASSID (osalejaid 193)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 11691 18
2. Uhtna Põhikool 7. klass 9233 13
3. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 8522 13
4. Haljala Gümnaasium 7. klass 8315 20
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 8186 19
6. Kadrina Keskkool 7.a klass 7667 14
7. Vasta Kool 7. klass 7653 10
8. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 6856 15
9. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 6286 16
10. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 6213 12
11. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 6121 8
12. Võsu Kool 7. klass 5940 5
13. Kadrina Keskkool 7.b klass 5767 11
14. Kadrina Keskkool 7.c klass 5551 8
15. Jäneda Kool 7. klass 5197 5
16. Muuga Põhikool 7. klass 2319 3
17. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 2033 3

8. KLASSID (osalejaid 157)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 9769 19
2. Haljala Gümnaasium 8. klass 8002 19
3. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 7677 19
4. Kadrina Keskkool 8.a klass 7541 17
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 7479 13
6. Uhtna Põhikool 8. klass 7371 10
7. Vasta Kool 8. klass 6891 5
8. Võsu Kool 8. klass 6835 5
9. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 5882 16
10. Kadrina Keskkool 8.c klass 5771 7
11. Jäneda Kool 8. klass 5717 5
12. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 4658 13
13. Muuga Põhikool 8. klass 3975 5
14. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 3581 4

9. KLASSID (osalejaid 113)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 11205 5
2. Kadrina Keskkool 9.a klass 7746 20
3. Haljala Gümnaasium 9.a klass 7239 14
4. Haljala Gümnaasium 9.b klass 7071 16
5. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 6156 11
6. Võsu Kool 9. klass 5910 8
7. Tamsalu Gümnaasium 9. klass 5897 12
8. Jäneda Kool 9. klass 5598 5
9. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 5099 9
10. Muuga Põhikool 9. klass 4192 6
11. Vasta Kool 9. klass 4036 3
12. Kadrina Keskkool 9.c klass 1966 3
13. Uhtna Põhikool 9. klass 1847 1

10. KLASSID (osalejaid 92)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 12846 13
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 11134 24
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 8262 24
4. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6664 16
5. Tapa Gümnaasium 10. klass 6089 14

11. KLASSID (osalejaid 124)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 9153 28
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7988 18
3. Tapa Gümnaasium 11.a klass 7810 16
4. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7258 22
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6928 14
6. Tapa Gümnaasium 11.b klass 5437 16
7. Haljala Gümnaasium 11. klass 4935 4
8. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 4872 4

12. KLASSID (osalejaid 61)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 10559 17
2. Haljala Gümnaasium 12. klass 9410 7
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8023 14
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 7848 17
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 6098 5
6. Kadrina Keskkool 12. klass 1367 1

TÄISKASVANUD (osalejaid 36)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 8288 8
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 7805 5
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 7794 6
4. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 7045 7
5. Kadrina Keskkool Õpetaja 6711 3
6. Jäneda Kool Õpetaja 3637 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 3634 3
8. Vasta Kool Õpetaja 1906 1
9. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1614 1