LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2014 (2. ETAPP)
KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL


1. KLASSID (osalejaid 270)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 7457 22
2. Vasta Kool 1. klass 5339 14
3. Kadrina Keskkool 1.a klass 4234 22
4. Haljala Gümnaasium 1. klass 3328 15
5. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2934 15
6. Rakvere Põhikool 1. klass 2886 19
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 2683 6
8. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 2495 15
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 2486 19
10. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 2315 14
11. Kadrina Keskkool 1.b klass 2266 19
12. Uhtna Põhikool 1. klass 2254 21
13. Jäneda Kool 1. klass 1527 7
14. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1175 19
15. Rakvere Gümnaasium 1.c klass 1168 20
16. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 936 18
17. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 1. klass 651 1
18. Muuga Põhikool 1. klass 463 4

2. KLASSID (osalejaid 252)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 6683 18
2. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 6452 17
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6332 20
4. Haljala Gümnaasium 2.b klass 6281 14
5. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 6020 15
6. Haljala Gümnaasium 2.a klass 5585 14
7. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 5262 20
8. Kadrina Keskkool 2.c klass 5154 8
9. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 5105 18
10. Vasta Kool 2. klass 5062 10
11. Rakvere Põhikool 2. klass 4546 18
12. Kadrina Keskkool 2.a klass 4362 18
13. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 3408 16
14. Kadrina Keskkool 2.b klass 3204 18
15. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 3082 4
16. Uhtna Põhikool 2. klass 2522 4
17. Jäneda Kool 2. klass 2280 3
18. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 2103 15
19. Muuga Põhikool 2. klass 415 2

3. KLASSID (osalejaid 258)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 8829 22
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 8285 16
3. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 7902 7
4. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 7396 19
5. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 7169 12
6. Rakvere Põhikool 3. klass 6106 17
7. Vasta Kool 3. klass 6090 5
8. Võsu Kool 3. klass 5960 9
9. Kadrina Keskkool 3.b klass 5572 17
10. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 5286 17
11. Haljala Gümnaasium 3. klass 5285 19
12. Kadrina Keskkool 3.c klass 4932 8
13. Uhtna Põhikool 3. klass 4913 11
14. Kadrina Keskkool 3.a klass 4837 13
15. Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 4649 18
16. Jäneda Kool 3. klass 4337 11
17. Rakvere Gümnaasium 3.d klass 3994 6
18. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 3992 11
19. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3939 13
20. Muuga Põhikool 3. klass 1871 3
21. Põlula Kool 3. klass 1634 4

4. KLASSID (osalejaid 253)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5985 16
2. Rakvere Gümnaasium 4.e klass 4772 20
3. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 4022 21
4. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 3766 12
5. Rakvere Põhikool 4. klass 3544 20
6. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 3399 16
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3143 15
8. Haljala Gümnaasium 4. klass 3141 25
9. Kadrina Keskkool 4.a klass 3098 15
10. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 3022 19
11. Uhtna Põhikool 4. klass 2982 8
12. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2076 11
13. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1962 7
14. Kadrina Keskkool 4.b klass 1868 15
15. Vasta Kool 4. klass 1814 6
16. Muuga Põhikool 4. klass 1545 9
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 1488 2
18. Kadrina Keskkool 4.c klass 1064 7
19. Jäneda Kool 4. klass 1057 3
20. Põlula Kool 4. klass 847 2
21. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 581 3
22. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 154 1

5. KLASSID (osalejaid 279)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 6297 19
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 5688 23
3. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5430 21
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 4682 14
5. Vasta Kool 5. klass 4504 10
6. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4487 19
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 4064 15
8. Haljala Gümnaasium 5.b klass 3969 15
9. Haljala Gümnaasium 5.a klass 3593 18
10. Kadrina Keskkool 5.b klass 3552 22
11. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3538 17
12. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3509 12
13. Uhtna Põhikool 5. klass 3414 5
14. Rakvere Gümnaasium 5.d klass 3131 17
15. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2575 8
16. Võsu Kool 5. klass 2236 6
17. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2071 11
18. Kadrina Keskkool 5.c klass 1837 8
19. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 1829 9
20. Jäneda Kool 5. klass 1799 7
21. Muuga Põhikool 5. klass 1373 3

6. KLASSID (osalejaid 218)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 6948 21
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 6276 22
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 5926 14
4. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 5302 13
5. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 5069 4
6. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 4902 21
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 4567 14
8. Rakvere Gümnaasium 6.d klass 4436 22
9. Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 3929 14
10. Haljala Gümnaasium 6. klass 3669 19
11. Võsu Kool 6. klass 3256 6
12. Kadrina Keskkool 6.c klass 3121 12
13. Vasta Kool 6. klass 3059 6
14. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 3028 7
15. Muuga Põhikool 6. klass 2757 5
16. Uhtna Põhikool 6. klass 2718 6
17. Kadrina Keskkool 6.b klass 1893 2
18. Jäneda Kool 6. klass 1850 2
19. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1318 4
20. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 1064 4

7. KLASSID (osalejaid 193)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6504 16
2. Uhtna Põhikool 7. klass 6174 14
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4530 18
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 4476 15
5. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 4206 8
6. Võsu Kool 7. klass 4154 5
7. Haljala Gümnaasium 7. klass 4007 18
8. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 3729 16
9. Kadrina Keskkool 7.a klass 3729 21
10. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 3275 15
11. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 2978 7
12. Kadrina Keskkool 7.c klass 2783 11
13. Vasta Kool 7. klass 2627 5
14. Kadrina Keskkool 7.b klass 2616 12
15. Jäneda Kool 7. klass 2423 4
16. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 2308 5
17. Muuga Põhikool 7. klass 1437 3

8. KLASSID (osalejaid 171)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 7641 19
2. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 5010 20
3. Uhtna Põhikool 8. klass 4954 7
4. Kadrina Keskkool 8.a klass 4656 25
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 4473 14
6. Võsu Kool 8. klass 3796 5
7. Vasta Kool 8. klass 3734 5
8. Jäneda Kool 8. klass 3404 6
9. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 3316 16
10. Haljala Gümnaasium 8. klass 3261 22
11. Kadrina Keskkool 8.c klass 2964 7
12. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 2915 17
13. Muuga Põhikool 8. klass 2528 5
14. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 1996 3

9. KLASSID (osalejaid 129)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 8764 5
2. Tamsalu Gümnaasium 9. klass 5344 22
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 4301 12
4. Uhtna Põhikool 9. klass 4019 6
5. Kadrina Keskkool 9.a klass 3953 19
6. Võsu Kool 9. klass 3692 8
7. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 3686 10
8. Haljala Gümnaasium 9.a klass 3379 14
9. Haljala Gümnaasium 9.b klass 3321 14
10. Muuga Põhikool 9. klass 2909 8
11. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 2714 7
12. Jäneda Kool 9. klass 2139 4

10. KLASSID (osalejaid 85)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 14648 14
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 11504 25
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4001 17
4. Haljala Gümnaasium 10. klass 3992 6
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 3940 23

11. KLASSID (osalejaid 84)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7009 17
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 5691 20
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5333 17
4. Haljala Gümnaasium 11. klass 4453 14
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 4209 10
6. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 2455 4
7. Tapa Gümnaasium 11.a klass 851 1

12. KLASSID (osalejaid 68)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9908 15
2. Haljala Gümnaasium 12. klass 7278 12
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5077 16
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4658 10
5. Kadrina Keskkool 12. klass 4507 10
6. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 2893 5

TÄISKASVANUD (osalejaid 35)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7342 7
2. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 7283 7
3. Kadrina Keskkool Õpetaja 6025 4
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 5132 5
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 4152 3
6. Jäneda Kool Õpetaja 2814 2
7. Vasta Kool Õpetaja 2453 2
8. Muuga Põhikool Õpetaja 1623 3
9. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1622 1
10. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 524 1