LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2014 (3. ETAPP)
KLASSIVÕISTKONDADE EDETABEL


1. KLASSID (osalejaid 229)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 6050 17
2. Vasta Kool 1. klass 4334 14
3. Kadrina Keskkool 1.a klass 3860 20
4. Haljala Gümnaasium 1. klass 3557 15
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3093 19
6. Rakvere Põhikool 1. klass 2777 22
7. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 2709 6
8. Kadrina Keskkool 1.b klass 2480 18
9. Uhtna Põhikool 1. klass 2379 20
10. Rakvere Gümnaasium 1.b klass 2345 16
11. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1714 13
12. Tapa Vene Gümnaasium 1. klass 1712 17
13. Muuga Põhikool 1. klass 1555 4
14. Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1554 20
15. Jäneda Kool 1. klass 1300 6
16. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 1. klass 1211 1
17. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 666 1

2. KLASSID (osalejaid 247)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 12000 20
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 10222 18
3. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 7684 15
4. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 6962 14
5. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 6609 17
6. Rakvere Põhikool 2. klass 6246 19
7. Kadrina Keskkool 2.a klass 6200 17
8. Haljala Gümnaasium 2.a klass 6115 14
9. Kadrina Keskkool 2.b klass 5931 19
10. Haljala Gümnaasium 2.b klass 5890 13
11. Vasta Kool 2. klass 5317 11
12. Rakvere Gümnaasium 2.c klass 5070 17
13. Kadrina Keskkool 2.c klass 4688 9
14. Uhtna Põhikool 2. klass 4474 4
15. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 4349 15
16. Rakvere Gümnaasium 2.a klass 4168 16
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 3660 4
18. Jäneda Kool 2. klass 1404 3
19. Muuga Põhikool 2. klass 997 2

3. KLASSID (osalejaid 252)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 15084 14
2. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 12307 7
3. Väike-Maarja Gümnaasium 3. klass 10963 20
4. Rakvere Gümnaasium 3.a klass 10462 18
5. Rakvere Gümnaasium 3.b klass 9737 19
6. Rakvere Põhikool 3. klass 9143 17
7. Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 8611 15
8. Vasta Kool 3. klass 8442 9
9. Uhtna Põhikool 3. klass 8255 12
10. Kadrina Keskkool 3.b klass 8227 14
11. Rakvere Gümnaasium 3.c klass 7808 12
12. Kadrina Keskkool 3.a klass 7777 14
13. Rakvere Gümnaasium 3.d klass 7658 6
14. Haljala Gümnaasium 3. klass 7147 19
15. Võsu Kool 3. klass 6518 9
16. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 6090 12
17. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5988 10
18. Kadrina Keskkool 3.c klass 5114 7
19. Jäneda Kool 3. klass 4822 11
20. Muuga Põhikool 3. klass 2729 3
21. Vasta Kool 3.a klass 2487 4

4. KLASSID (osalejaid 234)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 22230 16
2. Uhtna Põhikool 4. klass 11721 7
3. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 11318 17
4. Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 10834 16
5. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 10742 20
6. Rakvere Gümnaasium 4.e klass 10323 23
7. Haljala Gümnaasium 4. klass 10156 21
8. Rakvere Põhikool 4. klass 9576 22
9. Rakvere Gümnaasium 4.b klass 8909 17
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 8099 14
11. Rakvere Gümnaasium 4.a klass 6475 11
12. Kadrina Keskkool 4.b klass 6119 14
13. Vasta Kool 4. klass 6095 10
14. Rakvere Gümnaasium 4.c klass 6022 7
15. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 5926 2
16. Muuga Põhikool 4. klass 5584 10
17. Jäneda Kool 4. klass 3805 3
18. Tapa Vene Gümnaasium 4.b klass 2148 3
19. Tapa Vene Gümnaasium 4.a klass 364 1

5. KLASSID (osalejaid 245)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Gümnaasium 5.b klass 17756 19
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 17358 24
3. Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 15804 19
4. Vasta Kool 5. klass 14994 10
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 12574 15
6. Rakvere Gümnaasium 5.a klass 11465 19
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 11279 15
8. Haljala Gümnaasium 5.b klass 11183 18
9. Haljala Gümnaasium 5.a klass 10777 15
10. Kadrina Keskkool 5.b klass 9761 20
11. Uhtna Põhikool 5. klass 8425 6
12. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 8279 6
13. Rakvere Gümnaasium 5.c klass 7708 11
14. Tapa Vene Gümnaasium 5.a klass 7186 11
15. Võsu Kool 5. klass 7033 6
16. Jäneda Kool 5. klass 6548 9
17. Muuga Põhikool 5. klass 6167 4
18. Kadrina Keskkool 5.c klass 5885 9
19. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 5451 6
20. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4831 3

6. KLASSID (osalejaid 220)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 16380 7
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 15783 12
3. Kadrina Keskkool 6.a klass 15009 20
4. Rakvere Gümnaasium 6.b klass 14624 22
5. Rakvere Gümnaasium 6.a klass 11317 18
6. Haljala Gümnaasium 6. klass 11214 21
7. Rakvere Gümnaasium 6.d klass 11157 22
8. Kadrina Keskkool 6.c klass 10947 10
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 10407 15
10. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 10223 5
11. Vasta Kool 6. klass 10202 8
12. Uhtna Põhikool 6. klass 9563 7
13. Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 9552 11
14. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 9292 16
15. Rakvere Gümnaasium 6.c klass 8604 7
16. Võsu Kool 6. klass 8142 6
17. Muuga Põhikool 6. klass 7569 5
18. Tapa Vene Gümnaasium 6.b klass 3404 3
19. Kadrina Keskkool 6.b klass 2406 1
20. Jäneda Kool 6. klass 1732 2
21. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1212 2

7. KLASSID (osalejaid 182)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 27087 15
2. Uhtna Põhikool 7. klass 18469 11
3. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 17433 15
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 16322 17
5. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 15208 11
6. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 14571 12
7. Kadrina Keskkool 7.a klass 14054 21
8. Haljala Gümnaasium 7. klass 13451 18
9. Võsu Kool 7. klass 12298 5
10. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 10820 9
11. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 10513 14
12. Kadrina Keskkool 7.c klass 9530 10
13. Kadrina Keskkool 7.b klass 8953 12
14. Jäneda Kool 7. klass 7088 4
15. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 6144 5
16. Muuga Põhikool 7. klass 3755 3

8. KLASSID (osalejaid 161)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8. klass 25543 18
2. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 17396 19
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 15978 25
4. Uhtna Põhikool 8. klass 14814 11
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 14384 13
6. Võsu Kool 8. klass 13682 5
7. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 12233 15
8. Haljala Gümnaasium 8. klass 11768 18
9. Muuga Põhikool 8. klass 9783 5
10. Kadrina Keskkool 8.c klass 9640 6
11. Jäneda Kool 8. klass 9555 6
12. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 7971 5
13. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 7810 14
14. Vasta Kool 8. klass 0 1

9. KLASSID (osalejaid 103)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 27262 5
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 16491 11
3. Tamsalu Gümnaasium 9. klass 15572 12
4. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 14591 12
5. Haljala Gümnaasium 9.a klass 13808 14
6. Võsu Kool 9. klass 11398 8
7. Uhtna Põhikool 9. klass 9831 4
8. Muuga Põhikool 9. klass 9558 8
9. Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 9382 9
10. Haljala Gümnaasium 9.b klass 9304 9
11. Jäneda Kool 9. klass 6202 5
12. Kadrina Keskkool 9.c klass 5873 6

10. KLASSID (osalejaid 85)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 35392 13
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 29763 23
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 16135 17
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 14403 20
5. Tapa Gümnaasium 10. klass 13361 12

11. KLASSID (osalejaid 94)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 20481 20
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 19619 17
3. Tapa Gümnaasium 11.a klass 14253 15
4. Haljala Gümnaasium 11. klass 13868 13
5. Tapa Gümnaasium 11.b klass 13189 12
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 12559 9
7. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 12347 4
8. Kadrina Keskkool 11.a klass 8324 3

12. KLASSID (osalejaid 56)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 26039 15
2. Haljala Gümnaasium 12. klass 21889 8
3. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 19240 16
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 18957 14
5. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 7192 3

TÄISKASVANUD (osalejaid 37)
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool Õpetaja 22611 4
2. Rakvere Gümnaasium Õpetaja 20661 7
3. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 18612 7
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 17636 5
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 16777 4
6. Jäneda Kool Õpetaja 9214 2
7. Muuga Põhikool Õpetaja 7642 3
8. Vasta Kool Õpetaja 7276 3
9. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 5075 1