LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2014

Pranglija ja õpetaja meelespea (tutvu kindlasti)

Maakondlik finaalvõistlus toimub Vinni - Pajusti Gümnaasiumis neljapäeval, 27. märtsil.
Finaalvõistluse päevakava

                                    Finaalvõistluse pildid (ava uues aknas või uuel vahekaardil)

     Finaalvõistluse üldkokkuvõte

ETAPPIDE AJAD:
 
I etapp 13.jaanuar - 24.jaanuar - Üksikala, kolm katset
Kõigile võistlusklassidele: naturaalarvude liitmine (klassika)
Võistlemisaeg 20 minutit, tee 3 katset järjest.
1. etapi tulemused:
individuaalne     klassid       koolid
1. etapil osales kokku  2364 võistlejat   16 koolist:
sirgujaid 775, oskajaid 813, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 463, neide-noormehi 277 (neidusid 149, noormehi 129), täiskasvanuid 36.

 
II etapp 27.jaanuar - 7.veebruar - Üksikala, kolm katset (20 minutit, tee katsed järjest). 
Sirgujad (kuni 3. klass) - naturaalarvude võrdlemine
(klassika)
Oskajad (4. - 6. klass) -
naturaalarvude jagamine (klassika)
Poisid, tüdrukud (7. - 9. klass) - kümnendmurdud
e jagamine (sprint)
Neiud (10. - 12. klass) -
kümnendmurdude jagamine (sprint)
Noormehed
(10. - 12. klass) - kümnendmurdude jagamine (sprint)
Täiskasvanud -
kümnendmurdude jagamine (sprint)

2. etapi tulemused:
individuaalne     klassid     koolid

2. etapil osales kokku  2295 võistlejat   17 koolist:
sirgujaid 780, oskajaid 750, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 493, neide-noormehi 237 (neidusid 135, noormehi 102), täiskasvanuid 35.

1. ja 2.  etapi kokkuvõte:
individuaalne     klassid     koolid

III etapp
10.veebruar -21.veebruar - Staatiline kolmevõistlus, 20 minutit

3. etapi tulemused:

individuaalne     klassid     koolid

3. etapil osales kokku  2145
võistlejat   16 koolist:
sirgujaid 728, oskajaid 699, poisse-tüdrukuid 7.-9.klassini 446, neide-noormehi 235 (neidusid 131, noormehi 104), täiskasvanuid 37.
EELETAPPIDE KOKKUVÕTTED:


IGAL VÕISTLEJAL LÄHEB ARVESSE KAHE PAREMA ETAPI KOHAPUNKTIDE SUMMA.
 
MAAKONDLIKUD ETAPIVÕISTLUSED:
MAAKONDLIKU INDIVIDUAALSE ARVESTUSE VÕISTLUSKLASSID

- Sirgujad: kuni 3.klass (k.a.)

- Oskajad: 4.- 6.klass

- Poisid ja tüdrukud 7. - 9. klass

- Neiud 10.- 12. klass

- Noormehed 10. - 12. klass

- Täiskasvanud (naised ja mehed)

LISAKS INDIVIDUAALSELE ARVESTUSELE OMA VÕISTLUSKLASSIS TOIMUB KA KLASSIDE- JA KOOLIDEVAHELINE VÕISTLUS:

 

- KLASSIDE EDETABELITE ARVESTUSSE LÄHEB ÜHE KLASSI VIIE PAREMA VÕISTLEJA KOHAPUNKTIDE SUMMA;

- KOOLIDE EDETABELITE ARVESTUSSE LÄHEB VIIE PAREMA VÕISTLEJA KOHAPUNKTIDE SUMMA

VABARIIKLIKU JA RAHVUSVAHELISE VÕISTLUSE VÕISTLUSKLASSID:

Sirgujad: 3. klass ja nooremad
Oskajad: 4. - 6. klass
Neiud: 7. - 12. klass
Noormehed: 7. - 12. klass

Naised
Mehed

Eesti Karikavõistluste võistkondlikud kohapunktid arvestatakse
neidudele ja naistele koos
noormeestele ja meestele koos
Lisainfo:
Mare Kütt marekutt@gmail.com
Mari Onton
mari.onton.edu@gmail.com

 

 

Pranglimine