LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2014 - FINAALVÕISTLUSE ÜLDKOKKUVÕTE
(finaalis ja kodukoolides võistlejad)


SIRGUJAD (1. - 3. klass)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 9517 1790 1846 1866 2809 1206
2. Carl Henrig Järvepere Vasta Kool 3. klass 9493 1658 1589 1577 2736 1933
3. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 2.b klass 8406 1755 1634 1670 2338 1009
4. Risto Ridal Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 8246 1399 1582 1383 2546 1336
5. Uku Renek Kronbergs Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 8089 1485 1472 1376 2242 1514
6. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 7755 1471 1379 1372 2361 1172
7. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 3.b klass 6686 1223 1033 1200 2515 715
8. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 3. klass 6335 1325 1082 1101 1657 1170
9. Noel Lünekund Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 6315 1281 1144 1151 1967 772
10. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6083 1540 1173 1302 1574 494
11. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3871 599 601 531 1668 472
12. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 2536 772 226 463 857 218
13. Roberta Jürna Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 2402 481 250 410 1072 189
14. Mario Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1934 460 275 289 650 260

OSKAJAD (4. - 6. klass)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11585 2509 2706 1857 1745 2768
2. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 11167 2395 2618 1747 1947 2460
3. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 10044 2077 2057 1813 1839 2258
4. Anvar Sild Kadrina Keskkool 5.a klass 9949 2644 2385 1533 1384 2003
5. Dmitri Kuznetsov Vasta Kool 5. klass 8771 2423 2497 861 1363 1627
6. Geiri Suur Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 8750 2405 1913 1312 1308 1812
7. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 8538 2165 1815 1396 1370 1792
8. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8376 2222 2206 1024 1391 1533
9. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8236 2282 1756 1099 1369 1730
10. Janari Alavere Rakvere Gümnaasium 5.b klass 7201 1755 1443 1320 1295 1388
11. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6547 1651 1521 1065 1126 1184
12. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6083 1609 1296 968 977 1233

POISID JA TÜDRUKUD (7.- 9. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 14490 2977 3085 2520 3337 2571
2. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 12784 2668 2959 2236 2064 2857
3. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 8. klass 12372 2793 2241 2212 2168 2958
4. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 10194 2383 1916 1991 1234 2670
5. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 10156 2145 2246 1542 1946 2277
6. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 8. klass 10036 2255 2142 1585 1994 2060
7. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 9717 2319 2110 1801 1651 1836
8. Karl Johan Leichter Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 9361 2222 2122 1605 1634 1778
9. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8237 2099 1972 1497 1013 1656
10. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 7814 1897 1787 1482 1087 1561
11. Kai Budrikas Tamsalu Gümnaasium 8. klass 7791 1887 1348 1049 1627 1880
12. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 7610 2171 1418 1392 978 1651
13. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7012 1423 1322 1394 1197 1676
14. Risto Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 6846 1962 1335 1215 803 1531
15. Helena Zarubin Tamsalu Gümnaasium 8. klass 6701 1807 1190 1240 1255 1209
16. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 8. klass 5871 1584 1106 1047 930 1204

NEIUD (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 10. klass 22209 2952 4485 3292 7163 4317
2. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11555 2415 2404 2091 2253 2392
3. Maiken Kõiv Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9019 2348 2205 1469 1112 1885
4. Teili Dreifeldt Haljala Gümnaasium 12. klass 8878 2101 1552 1457 1955 1813
5. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8785 2246 2134 1216 1194 1995
6. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8779 2213 1928 1584 1593 1461
7. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8723 1940 1538 1650 1550 2045
8. Ursula Potivar Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8410 1799 1536 1515 1945 1615
9. Viktoria Lapšin Tamsalu Gümnaasium 12. klass 8352 2066 1873 1237 1623 1553
10. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 10. klass 8004 2156 1664 1125 1276 1783
11. Martha Abner Kadrina Keskkool 10.a klass 4848 1327 970 874 693 984

NOORMEHED (10.- 12. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 10.a klass 21506 3156 3737 2688 5755 6170
2. Andres Pilemann Haljala Gümnaasium 12. klass 17063 3081 3458 2082 4280 4162
3. Tarvi Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 12493 2653 3013 2439 1868 2520
4. Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 12. klass 10919 2644 1935 1875 2127 2338
5. Jörgen Kivila Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 9327 2086 1965 1593 1551 2132
6. Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9103 2198 1710 1685 1665 1845
7. Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 10.a klass 8081 1919 1961 1187 1018 1996
8. Andro Andronov Kadrina Keskkool 10.a klass 8072 2299 1959 1307 1315 1192
9. Fredi Normak Kadrina Keskkool 10.a klass 6240 1632 1156 1319 721 1412
10. Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 10.a klass 6042 1487 1241 865 701 1748

TÄISKASVANUD
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 15126 2987 2872 2843 2493 3931
2. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 12390 2394 2482 1940 2552 3022
3. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 10010 2041 1921 1878 1762 2408
4. Reet Bobõlski Rakvere Gümnaasium Õpetaja 9634 1775 1705 1894 1936 2324
5. Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9102 1842 1642 1627 1706 2285
6. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 9086 2031 1894 1517 1728 1916
7. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 9076 1924 1569 1768 1784 2031
8. Jana Sillajõe Rakvere Gümnaasium Õpetaja 8791 1724 1740 1451 1831 2045
9. Eevi Laidinen Vasta Kool Õpetaja 7518 1671 1092 1683 1549 1523
10. Ene Palo Haljala Gümnaasium Õpetaja 6890 1743 1186 1274 1187 1500